Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Консультування при реакціях страху та фобіях

Категорія: Реферати | Середа, 26 вересня 2018, 06:04 | Перегляди: 331 |

консультування при реакціях страхуРеферат (контрольна робота) з психологічного консультування на тему "Консультування при реакціях страху та фобіях"

ЗМІСТ

Вступ

1. Основні підходи до класифікації страхів

2. Психологічне консультування при реакціях страху

3. Принципи роботи зі страхами

4. Особливості психологічного консультування при фобіях

5. Схема консультативного процесу при реакціях страху та фобіях

Висновки

Список використаних джерел

 Детальніше про реферат (контрольну роботу) з психологічного консультування  на тему "Консультування при реакціях страху та фобіях". Кількість сторінок - 17, список літератури - 7, ціна роботи - за домовленістю. Замовити реферат: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Висновки

Страх має вкрай важливе значення, бо дозволяє людині орієнтуватись, регулює її діяльність, поведінку, охороняє від небезпеки, тобто є необхідною складовою самозбереження особистості. 

У психологічному консультуванні ми зустрічаємось з двома типами страхів - нормальним, що розуміється як природна реакція, і патологічним, який називається фобією. Щоб консультант міг ефективно надавати допомогу, він повинен розуміти психологічний зміст і психодинаміку різного роду страхів.

Є кілька підходів до класифікації страхів людини, однак, коли психолог працює над подоланням страху, він не має на меті усунути почуття страху, а йдеться про те, щоб позбутися суб’єктивних обмежень, які є результатом страху (боязнь літати літаком). Психолог-консультант повинен допомогти клієнту конструктивно скористатись страхом.  Мета психологічної допомоги — визнання в себе тих аспектів Я, що відторгалися, прийняття їх як необхідних для повноцінної життєдіяльності. 

Велику складність для психолога має консультування клієнтів із фобіями. "Мова" фобій заплутана, складна. Стержнем невротичної поведінки з перевагою фобій є посилене уникання тривоги, намагання обійти спонукаючий її конфлікт. Тому клієнт почасти спокійно говорить про свій страх, але заперечує існування будь-яких внутрішніх конфліктів, пов'язаних із цим страхом. Консультант повинен бути готовий до такої поведінки.

В інтерпретації дуже ненадійно опиратися на символічний зміст фобії. За однією й тією ж фобією в різних людей можуть приховуватись різні конфлікти. Суть фобії великою мірою залежить від індивідуальної історії життя клієнта, тому можна помилитись, піддавшись спокусі поверхового пояснення.

 Ще одна особливість консультування клієнтів із фобіями виявляється в тому, що страхи можуть передатись консультанту. Якщо таке трапилось, то означає, що перемогла використана клієнтом техніка ухилення, і цим випадком не слід займатись. Ефективна корекція страхів вимагає від консультанта посиленого самоконтролю.

Замовити реферат (контрольну роботу) з психологічного консультування на тему "Консультування при реакціях страху та фобіях": 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: