Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

П'єси-параболи Бертольда Брехта

Категорія: Реферати | Субота, 12 травня 2018, 10:37 | Перегляди: 160 |

п'єси-параболи Бертольда БрехтаРеферат із зарубіжної літератури на тему: Зміст та проблематика  п'єс-парабол Бертольда Брехта  «Круглоголові та гостроголові» і «Сходженню Артуро Уї можна було завадити» 

ЗМІСТ

ВСТУП

1. Зміст п’єси – параболи «Круглоголові та гостроголові»

2. Драма - парабола «Сходженню Артуро Уї можна було завадити»

ВИСНОВКИ

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ

 Детальніше про реферат із зарубіжної літератури на тему: Зміст та проблематика  п'єс-парабол Бертольда Брехта  «Круглоголові та гостроголові» і «Сходженню Артуро Уї можна було завадити». Кількість сторінок - 13, список літератури - 7, ціна роботи - за домовленістю. Замовити реферат: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВСТУП

У 1933 році в Німеччині запалали інквізиторські вогнища - фащизм знищував вогнем художні шедеври, нищив високу культуру Німеччини. У вогонь було кинуто і п’єси Бертольда Брехта. У цьому ж році  Брехт залишив Німеччину. П'ятнадцять років він із дружиною провів в еміграції. Подружжя  мешкало поперемінно в Чехословаччині, Австрії, Франції, Данії, Швеції, Фінляндії, США. 

Період поневірянь був для драматурга найпліднішим, особливо 1933-1941 роки. У 1934 році Брехт пише параболу «Круглоголові та гостроголові», памфлет на гітлерівський рейх. Автор знущається над расовими теоріями фашизму: у його творі люди починають обмацувати свої голови, чекають користі від їхньої форми. У п'єсі-параболі «Круглоголові та гостроголові» зображено не лише всю мерзенність фашистської ідеології, а й робиться висновок про неминучий крах фашистського рейху. 

 У гостросатиричній манері написана ще одна антифашистська парабола Брехта — «Сходженню Артуро Уї можна було завадити» (1941). Інакомовно в ній відтворюється історія виникнення фашистської диктатури. Бертольд Брехт підкреслював: «П’єса не прагне дати загальний, вичерпний аналіз історичного становища у тридцяті роки».

По-новаторському розробляючи принципи епічної драматургії і епічного театру, Брехт, природно, не міг не шукати нових форм організації життєвого матеріалу у повнокровну структуру художнього твору.  Пошуки драматургії, яка відповідала б новій функції театру, привели Брехта до створення так званих п’єс-парабол, що посідають у творчості драматурга особливе місце. Саме в параболі Брехт побачив величезні можливості провокувати глядача на певні соціально-політичні акції, надати сценічній розповіді підкреслену дійовість, наступальність. І особлива значимість п’єс-парабол полягає в тому, що вони дали змогу Брехту розширити активно перетворюючий вплив драми і театру на реальний світ.

 Визначаючи  «Сходженню Артуро Уї можна було завадити»,  як п’єсу-параболу, Брехт підкреслював, що ця драма «написана з метою зруйнувати повсякденне небезпечно шанобливе ставлення до великих убивць», а в драмі «Круглоголові та гостроголові», наділяючи Анджело Іберіна рисами надто ідеалізованого расистського пророка, драматург викривав саму ідеологію фашизму.

 Замовити реферат на тему: Зміст та проблематика  п'єс-парабол Бертольда Брехта  «Круглоголові та гостроголові» і «Сходженню Артуро Уї можна було завадити»: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: