Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

П'єси-параболи Бертольда Брехта

Категорія: Реферати | Субота, 12 травня 2018, 10:37 | Перегляди: 83 |

п'єси-параболи Бертольда БрехтаРеферат із зарубіжної літератури на тему: Зміст та проблематика  п'єс-парабол Бертольда Брехта  «Круглоголові та гостроголові» і «Сходженню Артуро Уї можна було завадити» 

ЗМІСТ

ВСТУП

1. Зміст п’єси – параболи «Круглоголові та гостроголові»

2. Драма - парабола «Сходженню Артуро Уї можна було завадити»

ВИСНОВКИ

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ

 Детальніше про реферат із зарубіжної літератури на тему: Зміст та проблематика  п'єс-парабол Бертольда Брехта  «Круглоголові та гостроголові» і «Сходженню Артуро Уї можна було завадити». Кількість сторінок - 13, список літератури - 7, ціна роботи - за домовленістю. Замовити реферат: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВСТУП

У 1933 році в Німеччині запалали інквізиторські вогнища - фащизм знищував вогнем художні шедеври, нищив високу культуру Німеччини. У вогонь було кинуто і п’єси Бертольда Брехта. У цьому ж році  Брехт залишив Німеччину. П'ятнадцять років він із дружиною провів в еміграції. Подружжя  мешкало поперемінно в Чехословаччині, Австрії, Франції, Данії, Швеції, Фінляндії, США. 

Період поневірянь був для драматурга найпліднішим, особливо 1933-1941 роки. У 1934 році Брехт пише параболу «Круглоголові та гостроголові», памфлет на гітлерівський рейх. Автор знущається над расовими теоріями фашизму: у його творі люди починають обмацувати свої голови, чекають користі від їхньої форми. У п'єсі-параболі «Круглоголові та гостроголові» зображено не лише всю мерзенність фашистської ідеології, а й робиться висновок про неминучий крах фашистського рейху. 

 У гостросатиричній манері написана ще одна антифашистська парабола Брехта — «Сходженню Артуро Уї можна було завадити» (1941). Інакомовно в ній відтворюється історія виникнення фашистської диктатури. Бертольд Брехт підкреслював: «П’єса не прагне дати загальний, вичерпний аналіз історичного становища у тридцяті роки».

По-новаторському розробляючи принципи епічної драматургії і епічного театру, Брехт, природно, не міг не шукати нових форм організації життєвого матеріалу у повнокровну структуру художнього твору.  Пошуки драматургії, яка відповідала б новій функції театру, привели Брехта до створення так званих п’єс-парабол, що посідають у творчості драматурга особливе місце. Саме в параболі Брехт побачив величезні можливості провокувати глядача на певні соціально-політичні акції, надати сценічній розповіді підкреслену дійовість, наступальність. І особлива значимість п’єс-парабол полягає в тому, що вони дали змогу Брехту розширити активно перетворюючий вплив драми і театру на реальний світ.

 Визначаючи  «Сходженню Артуро Уї можна було завадити»,  як п’єсу-параболу, Брехт підкреслював, що ця драма «написана з метою зруйнувати повсякденне небезпечно шанобливе ставлення до великих убивць», а в драмі «Круглоголові та гостроголові», наділяючи Анджело Іберіна рисами надто ідеалізованого расистського пророка, драматург викривав саму ідеологію фашизму.

 Замовити реферат на тему: Зміст та проблематика  п'єс-парабол Бертольда Брехта  «Круглоголові та гостроголові» і «Сходженню Артуро Уї можна було завадити»: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: