Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

П'єси-параболи Бертольда Брехта

Категорія: Реферати | Субота, 12 травня 2018, 10:37 | Перегляди: 428 |

п'єси-параболи Бертольда БрехтаРеферат із зарубіжної літератури на тему: Зміст та проблематика  п'єс-парабол Бертольда Брехта  «Круглоголові та гостроголові» і «Сходженню Артуро Уї можна було завадити» 

ЗМІСТ

ВСТУП

1. Зміст п’єси – параболи «Круглоголові та гостроголові»

2. Драма - парабола «Сходженню Артуро Уї можна було завадити»

ВИСНОВКИ

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ

 Детальніше про реферат із зарубіжної літератури на тему: Зміст та проблематика  п'єс-парабол Бертольда Брехта  «Круглоголові та гостроголові» і «Сходженню Артуро Уї можна було завадити». Кількість сторінок - 13, список літератури - 7, ціна роботи - за домовленістю. Замовити реферат: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВСТУП

У 1933 році в Німеччині запалали інквізиторські вогнища - фащизм знищував вогнем художні шедеври, нищив високу культуру Німеччини. У вогонь було кинуто і п’єси Бертольда Брехта. У цьому ж році  Брехт залишив Німеччину. П'ятнадцять років він із дружиною провів в еміграції. Подружжя  мешкало поперемінно в Чехословаччині, Австрії, Франції, Данії, Швеції, Фінляндії, США. 

Період поневірянь був для драматурга найпліднішим, особливо 1933-1941 роки. У 1934 році Брехт пише параболу «Круглоголові та гостроголові», памфлет на гітлерівський рейх. Автор знущається над расовими теоріями фашизму: у його творі люди починають обмацувати свої голови, чекають користі від їхньої форми. У п'єсі-параболі «Круглоголові та гостроголові» зображено не лише всю мерзенність фашистської ідеології, а й робиться висновок про неминучий крах фашистського рейху. 

 У гостросатиричній манері написана ще одна антифашистська парабола Брехта — «Сходженню Артуро Уї можна було завадити» (1941). Інакомовно в ній відтворюється історія виникнення фашистської диктатури. Бертольд Брехт підкреслював: «П’єса не прагне дати загальний, вичерпний аналіз історичного становища у тридцяті роки».

По-новаторському розробляючи принципи епічної драматургії і епічного театру, Брехт, природно, не міг не шукати нових форм організації життєвого матеріалу у повнокровну структуру художнього твору.  Пошуки драматургії, яка відповідала б новій функції театру, привели Брехта до створення так званих п’єс-парабол, що посідають у творчості драматурга особливе місце. Саме в параболі Брехт побачив величезні можливості провокувати глядача на певні соціально-політичні акції, надати сценічній розповіді підкреслену дійовість, наступальність. І особлива значимість п’єс-парабол полягає в тому, що вони дали змогу Брехту розширити активно перетворюючий вплив драми і театру на реальний світ.

 Визначаючи  «Сходженню Артуро Уї можна було завадити»,  як п’єсу-параболу, Брехт підкреслював, що ця драма «написана з метою зруйнувати повсякденне небезпечно шанобливе ставлення до великих убивць», а в драмі «Круглоголові та гостроголові», наділяючи Анджело Іберіна рисами надто ідеалізованого расистського пророка, драматург викривав саму ідеологію фашизму.

 Замовити реферат на тему: Зміст та проблематика  п'єс-парабол Бертольда Брехта  «Круглоголові та гостроголові» і «Сходженню Артуро Уї можна було завадити»: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: