Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Предмет та об'єкт соціології

Категорія: Реферати | П'ятниця, 07 липня 2017, 17:27 | Перегляди: 773 |

соціологіяРеферат на тему: Предмет та об'єкт соціології

Вступ

1. Становлення соціології як науки. Розбіжності у визначенні предмету та об’єкту соціології

2. Об’єкт соціологічного пізнання

3. Складність визначення предмета соціології

Висновок

Список літератури

  Вступ

 Намагання пізнати, осмислити суспільство, реалізувати своє ставлення до нього супроводжувало людство на всіх етапах його історії. На цій хвилі й постала у 30-х роках XIX ст. соціологія як наука про функціонування і розвиток суспільства та його структурних елементів.

Термін «соціологія» походить від двох слів: лат. societas — «суспільство» та грец. λογος — «вчення», «знання», «наука». Провісників соціології бачать в історичній науці, політекономії, журналістиці. Мислителів початку і середини XIX ст., таких як Анрі Сен-Сімон, Герберт Спенсер, Карл Маркс, сьогодні розглядають як засновників соціології. Вносили свій вклад і математики, зокрема, Адольф Кетле. 

      Термін соціологія запропонував 1839 року французький учений Оґюст Конт, ще до того як у другій половині XIX ст. соціологія стала самостійною дисципліною. З тих пір вона намагається формулювати претензії на власний предмет пізнання — частково в подальший розвиток, частково в протилежність давнішим авторам, які також займались соціальними взаємодіями [3, с. 17]. 

     Варто зауважити, що розбіжності у поглядах на соціологію існують і донині, свідченням чого є майже 100 її визначень. Не вщухають дискусії і щодо предмета соціології. Одні автори стверджують, що соціологія — наука про соціальні відносини; інші, пропонуючи істотні уточнення до трактування поняття «соціальні відносини», вважають, що соціологія повинна не тільки сконцентровувати зусилля на аналізі суб´єктів історичної дії, а й бути інструментом самопізнання суспільства і людини.  Інші вчені стверджують, що при з´ясуванні предмета соціології необхідно брати до уваги філософську орієнтацію науки, прогрес наукових знань, рівень соціологічної думки, культурно-історичні традиції, постійно змінювані потреби суспільства.

Мета дослідження: визначити розбіжності у поглядах вчених на об’єкт та предмет соціології, проаналізувати існуючі соціологічні теорії.

Завдання дослідження: з’ясувати, що є предметом та об’єктом  соціології. Отже,  аналіз предмету та об’єкту вивчення соціології як цілісної  науки визначає актуальність теми  даного реферату.

Замовити реферат на тему: Предмет та об'єкт соціології: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Список літератури:

1.Лукашевич М.П. Соціологія. Базовий курс: підручник. / М.П. Лукашевич, М.В. Туленков. – К.: Каравелла, 2005. — 312 с.

2.Осипова Н.П. Соціологія: підручник / Н.П. Осипова, В.Д. Воднік, Г.П. Клімова та ін. – К.: Юрінком Інтер, 2003. – С. 332.

3. Павліченко П. Я. Соціологія: навчальний посібник / П.Я. Павліченко, Д.А. Литвиненко. – К.: Лібра, 2000. – С. 452.

4.Перегуда Є.В. Соціологія: навчальний посібник / Є.В. Перегуда та ін. – П26 К.: КНУБА, 2012. – 140 с.

5.Примуш М.В. Загальна соціологія: навчальний посібник / М.В. Примуш. – К.: ВД «Професіонал», 2004. – С. 590.

6.Соціологія : Навч. посіб. / І. З. Танчин. - 2-е вид., переробл. і доповн. - К. : Знання, 2007. - 351 c. 

7.Соціологія: підручник / за заг. ред. В.П. Андрущенка, проф. М.І. Горлача. –3-тє видання, перероб. і доп. – Київ-Харків, 1998. – С. 616.

8.Соціологія: Підручник / Н. П. Осипова, В. Д. Воднік, Г. П. Клімова та ін.; За ред. Н. П. Осипової. — К.: Юрінком Інтер, 2003. — 336 с.

9.Соціологія: підручник. – 3-тє видання, перероб., доп. / за ред. В.Г. Городяненка. – К.: Видавничий центр «Академія», 2008. – С.505.

10. Юрій М.Ф. Соціологія / М.Ф. Юрій. – К.: Дакор, 2006. – С. 491.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: