Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Ідейний та композиційний зміст поеми «Пісня про Нібелунгів»

Категорія: Реферати | Субота, 24 червня 2017, 10:46 | Перегляди: 91 |

нібелунгиРеферат з світової літератури на тему: Ідейний та композиційний зміст  поеми «Пісня про Нібелунгів»

ЗМІСТ

ВСТУП

1. Історія створення та сюжет  поеми «Пісня про Нібелунгів»

2. Композиційна структура твору «Пісня про Нібелунгів» 

3. Антифеодальний зміст поеми  «Пісня про Нібелунгів»

ВИСНОВКИ

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ

 Детальніше про реферат з світової літератури на тему: Ідейний та композиційний зміст  поеми «Пісня про Нібелунгів»:

Кількість сторінок - 16, список літератури - 6, ціна роботи - за домовленістю.

Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вступ

     Засудження конфронтації, жорстокості феодальних суперечок, вчинків, які несли горе народним масам, несприйняття будь-якої ворожнечі і ствердження високих принців моралі пронизує один з визначних літературних творів народів Західної Європи. Цей твір належить до давньонімецького епосу і має назву «Пісня про нібелунгів». Одразу зазначимо, що «нібелунгами» називали жителів держави бургундів. Ця держава була знищена в V столітті племенами гунів. 

У «Пісні про Нібелунгів» (кінець XII ст) у міфологічній формі розповідається про ранню подію Великого переселення народів (4 – 6 ст) – розгром гуннами Бургундського царства. У поемі невідомий автор відобразив на письмі середньоверхньонімецькою мовою народні легенди, що передавалися з вуст у вуста десь приблизно упродовж семи сторіч. Це – історія трагічного шлюбу Зігфрида та Крімгільди та історія загибелі країни, заснованої на початку У ст. східногерманським племенем бургундів. 

Велика кількість жорстоких бойових епізодів введена у текст поеми не випадково. Вони мають яскраво підкреслити увесь жах братовбивчої війни, викликати в читачів активне неприйняття будь-якого кровопролиття. «За радощі споконвіків стражданням платить світ», – зітхає невідомий поет, для якого поганий мир завжди був кращий від будь-якої вдалої війни. 

Отже, актуальність «Пісні про нібелунгів» очевидна, вона полягає в утвердженні ідеалів гуманізму, засудження війни та насилля, у возвеличенні краси людських почуттів і вчинків. Саме цим поема рідниться з кращими літературними зразками Західної і Східної Європи.

Мета дослідження: дослідити особливості ідейного та композиційного  змісту поеми «Пісні про Нібелунгів».

Завдання дослідження:

- проаналізувати сюжет та ідейний зміст поеми «Пісні про Нібелунгів»;

- з’ясувати  композицію та головні мотиви поеми.

Замовити реферат "Пісня про Нібелунгів": 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: