Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Цикли ірландських саг: зміст та походження

Категорія: Реферати | Вівторок, 06 вересня 2016, 09:14 | Перегляди: 1038 |

Ірландські сагиРеферат на тему: Цикли ірландських саг: зміст та походження

Зміст

Вступ

Основна частина

1. Цикли ірландських саг

2. Походження та зміст ірландських саг

3. Найдавніші  саги ірландського епосу

Висновок

Список літератури

 Вступ.

  Кельтський епос представлений ірландськими сагами. Це родовий епос з багатьма архаїчними рисами. Він склався у прозі, на відміну від епосів інших європейських народів. Відомо більше 280 ірладських саг, або повістей - скел.           

      Кельтський епос оригінальний як за формою, так і за змістом. Багато його тем та мотивів не мають паралелей в інших літературах. Зокрема, ніде не приділено такої уваги жінці та коханню, ніде немає такої химерної фантастики. Говорячи про кельтський епос мають на увазі, як правило, ірландські саги або повісті (скели). Дослідження та аналіз ірландського героїчного епосу, насиченого міфологічними уявленнями, магією та фольклором, визначення його ролі у світовій літературі  становить актуальність теми реферату.

       Як відомо, перші записи ірландських саг були зроблені у VІІ - VІІ століттях, вже після того як філіди (співці-оповідачі) припинили своє існування, монахами. Останні трохи їх християнізували, проте ця християнізація не була надто глибокою. Опускались лише особливо яскраві риси язичного культу, та іноді додавалась кінцівка у християнському дусі. Типологізація та класифікація ірландських саг визначає мету та цілі  даного реферату.

    Релігійні та магічні вірування займали дуже важливе місце у житті давніх ірландців. Поряд з великим пантеоном божеств, що утворився з багатьох нашарувань, існувала дуже розвинена віра у різних духів, що населяли всю природу. Все життя кельти уявляли як пронизане надприродними силами та чарами. Як правило, переписувачі ірландських саг зберігали всі згадки про чаклунство, закляття, зіткнення чи любовні стосунки людей з сідами.  Через все це ірландський епос багатіше за всі інші європейські епоси наповнений пережитками вірувань та уявлень родової доби.

 Замовити реферат  на тему "Цикли ірландських саг: зміст та походження": 067 994 09 24, 063 143 32 32,  ел.адреса:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Предмет: зарубіжна література

Кількість сторінок - 18 ст.

Ціна роботи: за домовленістю.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: