Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Цикли ірландських саг: зміст та походження

Категорія: Реферати | Вівторок, 06 вересня 2016, 09:14 | Перегляди: 1293 |

Ірландські сагиРеферат на тему: Цикли ірландських саг: зміст та походження

Зміст

Вступ

Основна частина

1. Цикли ірландських саг

2. Походження та зміст ірландських саг

3. Найдавніші  саги ірландського епосу

Висновок

Список літератури

 Вступ.

  Кельтський епос представлений ірландськими сагами. Це родовий епос з багатьма архаїчними рисами. Він склався у прозі, на відміну від епосів інших європейських народів. Відомо більше 280 ірладських саг, або повістей - скел.           

      Кельтський епос оригінальний як за формою, так і за змістом. Багато його тем та мотивів не мають паралелей в інших літературах. Зокрема, ніде не приділено такої уваги жінці та коханню, ніде немає такої химерної фантастики. Говорячи про кельтський епос мають на увазі, як правило, ірландські саги або повісті (скели). Дослідження та аналіз ірландського героїчного епосу, насиченого міфологічними уявленнями, магією та фольклором, визначення його ролі у світовій літературі  становить актуальність теми реферату.

       Як відомо, перші записи ірландських саг були зроблені у VІІ - VІІ століттях, вже після того як філіди (співці-оповідачі) припинили своє існування, монахами. Останні трохи їх християнізували, проте ця християнізація не була надто глибокою. Опускались лише особливо яскраві риси язичного культу, та іноді додавалась кінцівка у християнському дусі. Типологізація та класифікація ірландських саг визначає мету та цілі  даного реферату.

    Релігійні та магічні вірування займали дуже важливе місце у житті давніх ірландців. Поряд з великим пантеоном божеств, що утворився з багатьох нашарувань, існувала дуже розвинена віра у різних духів, що населяли всю природу. Все життя кельти уявляли як пронизане надприродними силами та чарами. Як правило, переписувачі ірландських саг зберігали всі згадки про чаклунство, закляття, зіткнення чи любовні стосунки людей з сідами.  Через все це ірландський епос багатіше за всі інші європейські епоси наповнений пережитками вірувань та уявлень родової доби.

 Замовити реферат  на тему "Цикли ірландських саг: зміст та походження": 067 994 09 24, 063 143 32 32,  ел.адреса:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Предмет: зарубіжна література

Кількість сторінок - 18 ст.

Ціна роботи: за домовленістю.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: