Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Жанр та композиція роману Мігеля Сервантеса «Дон-Кіхот»

Категорія: Реферати | Неділя, 04 вересня 2016, 18:08 | Перегляди: 1816 |

Премудрий гідальго Дон Кіхот з ЛаманчіРеферат на тему: Жанрові особливості та композиція роману  Мігеля Сервантеса  «Дон-Кіхот»

План:

Вступ

Основна частина

1. Жанрова новизна роману «Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі»

2. Особливості фабули та сюжету роману «Дон – Кіхот»

3. Композиційна  побудова роману Мігеля Сервантеса  «Дон-Кіхот»

Висновок

Список літератури

Вступ.       

   Світову славу іспанському письменникові доби Відродження Мігелю Сервантесу приніс його роман «Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі». Написаний на схилі життя письменника, роман «Дон Кіхот» є підсумком усіх його творчих думок.

Недостатньо оцінений за життя автора, цей твір Сервантеса в XIX столітті був визнаний найвеличнішим витвором людської думки.

    «Дон Кіхот» є природним завершенням прозових жанрів іспанської літератури попереднього часу. Використавши їхні традиції, Сервантес створив новий тип жанру, від якого починається розвиток реалістичного роману в світовій літературі, що утверджує гуманістичну ідею доби Відродження.

     Дослідження сюжетно – композиційної  структури роману Мігеля Сервантеса «Хитромудрий ідальго Дон Кіхот з Ламанчі»  не є новим в історії літератури, однак до цього часу тема залишається актуальною завдяки дискусійним аспектам в інтерпретації ідейної своєрідності твору. Адже ідейний зміст твору виходить далеко за межі задуму пародіювати лицарський роман.

   На сьогодні існує достатня кількість робіт компетентних літературознавців щодо аналізу сюжету та композиції роману Сервантеса «Дон-Кіхот». Мета даного реферату – систематизувати погляди вчених,  проаналізувати та розкрити особливості сюжету та композиції твору, розтлумачити зміст поняття «донкіхотство», схарактеризувати та порівняти головні образи роману Мігеля Сервантеса «Хитромудрий ідальго Дон Кіхот з Ламанчі». 

Замовити реферат "Жанрові особливості та композиція роману  Мігеля Сервантеса  «Дон-Кіхот»: 067 994 09 24, 063 143 32 32,  ел.адреса:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Предмет: зарубіжна література

Кількість сторінок - 20 ст.

Ціна роботи: за домовленістю.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: