Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Написання курсової: поради для студентів

Категорія: Поради студентам | Понеділок, 02 грудня 2013, 13:51 |

Студенти – категорія особливих особистостей.

    Зранку вони йдуть на пари, де роблять розумний вигляд. По обіді в кожного свої справи – хтось поспішає на роботу, хтось до кав'ярні або до гуртожитку. Кожен вільний робити те, що відповідає його поглядам на життя.

Однак, викладачів мало цікавить чим ви займаєтеся у вільний час. В той день, коли необхідно буде покласти курсову чи дипломну роботу на стіл, вас ніхто не запитуватиме, чому ви її не підготували як слід. Якщо бажаєте уникнути неприємних пояснень дотримуйтесь кілька важливих порад:

 

• Дайте зрозуміти викладачу, що ви відповідально поставилися до його завдання. Будьте присутніми на всіх консультаціях, не проминіть нагоди запитати щось про власну тему.
• Навіть якщо ви вирішили замовити роботу, а не писати її самостійно, ні в якому разі не демонструйте власну байдужість до поставлених завдань.
• Зберіть найбільшу кількість даних про тему: необхідну літературу, вчених, що розглядали дану проблему, уважно прочитайте вимоги, що містяться у методичному посібнику.
• Не відкладайте на останнє написання та здачу наукових завдань. Зарекомендуйте себе як відповідального студента!


Якщо Ви вирішили писати самі – для початку складіть собі план роботи.
Наприклад: понеділок – прочитати методичку, виділити найголовніше.
Вівторок – скласти план до наукового завдання. Він може бути простий або складний, в залежності від вимог. Раджу відразу показати його викладачу. Так ви зрозумієте чи у вірному напрямі рухаєтеся.

   Якщо ж ви взагалі не орієнтуєтеся по темі і скласти план виявляється неможливим, не панікуймо, починаймо з четверга працювати над літературою: йдемо до бібліотеки, дізнаємося, хто досліджував проблематику, шукаємо нові видання, робимо ксерокси, скануємо і т.д

У цьому випадку можна трішки полегшити пошук літератури за допомогою інтернет – послуг. Більшість бібліотек надають вам можливість зробити запит: а чи є у них література по вашій темі. Зазвичай з бібліотек надходить позитивна відповідь із вже підібраними виданнями по вашому дослідженню. Таким чином ви економите час та маєте певність, що в даній бібліотеці вам обов'язково допоможуть.

Існують звичайно й онлайн – бібліотеки, але в них переважає загальна тематична література, а не спеціалізована за певною темою. У будь – якому випадку пам'ятайте, що викладачу зовсім не потрібне переписування поглядів якогось вченого. Більше того, досвідчений викладач відразу розпізнає плагіат, адже йому напевне доводилося вивчати наукові погляди Петровського чи Станіславського!

Огляд літератури може займати чималий період часу, бо необхідно хоча б поверхово ознайомитися з думкою того чи іншого автора. Найважче систематизувати погляди вчених, але це вкрай необхідно зробити у першій частині дослідження – теоретичній.
Друга частина дослідження – практична. Робота над нею ще складніша і вимагає достовірних результатів. На цьому етапі цілком необхідно зробити справжнє наукове дослідження. Воно також розподіляється на кілька етапів.
Ще одна важлива частина – висновки. Їх потрібно робити до кожного розділу або лише загальні. А ще багато викладачів відразу люблять заглядати у кінець роботи – там, де список літератури. Якщо він оформлений не належним чином (без всіх крапок, ком, тире, скісних рисок) роботу повертають навіть не читаючи.

Тож, якщо у вас ще не зникло бажання писати наукову роботу самостійно – я пропоную уважно читати мої наступні записи, що допоможуть вам перетворити нудне заняття у творчий процес!

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: