Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Як написати курсову роботу

Категорія: Поради студентам | Понеділок, 02 грудня 2013, 12:38 |

студентка на парі     Якщо ви студент або лише готуєтеся ним стати, то майте на увазі, що час від часу вам необхідно буде готувати наукові завдання: виконувати контрольні, писати курсові роботи, готувати реферати, творчі завдання тощо. А наостанок навчання не обійтися без такого важливого наукового завдання як написання дипломної роботи, що є своєрідним підсумком засвоєних знань.

    Зазвичай із подібними науковими  завданнями можуть впоратися переважна більшість студентів. Але що робити, коли бажання виконати вчасно наукову  роботу (перш за все  щоб не "залишати хвостів") ну ніяк  не співпадає з  реальними можливостями? 

 Як  же написати наукові роботи, що мають чималу складність виконання через високі навчальні вимоги? Чи здатен кожен  студент самостійно написати  курсову роботу або  дипломну?. На жаль, навіть якщо ви відмінник, це ще не означає, що вам під силу буде розібратися хоча  з вимогами до написання таких робіт.

  Як знавець у цій справі, можу запевнити Вас, що з кожним роком викладачі дають все більш складні вимоги до змісту та оформлення наукових робіт. Інколи методичні посібники, в яких перераховуються вимоги, можуть бути за обсягом у два-три рази більше самої наукової роботи! Дуже часто буває так, що викладач  досліджує ту чи іншу тему для власної дисертації, але йому бракує часу. Тому студентам він дає теми для досліджень, що перегукуються з його власними науковими інтересами. Зазвичай це рідкісні теми, що дійсно потребують детального опрацювання наукової літератури, якої в інтернеті не має. Така література є лише у великих бібліотеках, але знайти її можна за умови, якщо ви вмієте працювати з бібліотечною картотекою (електронним та паперовим каталогом).

Як правило, студентам важко розібратися з чого ж починати написання наукової роботи. Пробувати писати самому, замовити через інтернет- сайти, пошукати оголошення виконавців в газеті, а може краще знайти готову роботу в інтернеті та видати її за свою? Ну, звісно, трохи прикрасивши та змінивши, а раптом пощастить?:)

    Не поспішайте копіювати чужі роботи та видавати їх за свої!  Закон України  «Про вищу освіту», що набув чинності у 2012 р., принципово ставить питання щодо «академічного плагіату» і суттєво обмежує списування наукових робіт, наявних в інтернет- мережі. У даному законопроекті списування робіт з Інтернету тягне за собою покарання аж до виключення студенту з ВУЗу, цитуємо: Ст.23, ст.42, ст.49 та ст.54 законопроекту №9655-2 "Вищі навчальні заклади зобов'язані вживати заходів (в тому числі шляхом запровадження відповідних новітніх технологій) щодо попередження та виявлення плагіату в наукових роботах науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти, та притягнення їх до дисциплінарної відповідальності, передбаченої статутом вищого навчального закладу." 

   Виявити плагіат достатньо легко: на вимогу викладача ви приносите  наукову роботу на якомусь цифровому носії або надсилаєте електронною скринькою. Викладач відкриває документ, вмикає програму на перевірку унікальності тексту (яку саме програму він буде використовувати дізнатися не має можливості) і тоді все. Шара не пройшла! Якщо бодай один абзац ви списали з чиєїсь роботи, програма навіть може вказати на якому сайті та хто її істинний автор. 

  Ще один варіант замовлення наукових робіт, який не варто використовувати - оголошення у газетах. Випадки, коли так звані автори, після замовлення того чи іншого завдання, безслідно зникали,  не поодинокі. Як правило, газетні автори беруть частину плати (завдаток) або й просять всю суму наперед за майбутнє замовлення. Інколи, можуть запевнити, що гарантовано виконають те чи інше завдання у необхідний термін, але  не віддають роботу вчасно або віддають зовсім не те, що вам потрібно.  В жодному разі  газетним авторам не варто давати гроші наперед. Бажано звертатися лише до тих,  кого порадили вам друзі чи знайомі, маючи попередній досвід співпраці.

    У такому випадку студент має лише два виходи: написати самому або ж звернутися до компетентних спеціалістів, що вміють робити це бездоганно. Самостійне написання роботи передбачає не списування, а осмислення наукової теми, враховуючи різні точки зору великої кількості вчених. Адже навіть найпростіше наукове завдання, приміром курсова робота, вимагає опрацювання щонайменше тридцяти літературних джерел. Ви маєте проаналізувати глибоко тему, виявити проблематику дослідження, проаналізувати погляди вчених, запропонувати наукове вирішення досліджуваного питання, обгрунтувати власну наукову гіпотезу, яку обов'язково потрібно підтвердити або спростувати. Це творча робота скоріше для тих, хто планує пов'язати своє життя з наукою.

Для решти студентів така робота видається нудною , марною, не цікавою. Навіть якщо Ви запропонуєте викладачу на 100% власну роботу, але не дотримуєтеся структури наукової роботи ( не оформили належним чином посилання, літературні джерела, неправильно визначили об'єкт, предмет роботи) таку роботу вам повернуть на доопрацювання, що відповідно вже  знижує оцінку.

Ні в якому разі, не хочу знижувати ваш інтерес до науки та нав'язувати думку про те, що єдиним та правильним рішенням є замовлення робіт у інформаційних центрах чи інтернет - сайтах. Ні, якщо  у вас є достатньо часу, а головне бажання та сили волі, технічних можливостей, ви зможете самі виконати наукові роботи. Можливо, щось буде зроблено не вірно, доопрацьовано десять разів, виправлено,  "вбито купу часу та сотні нервових клітин", але ж ви навчитеся робити те, що знадобиться протягом життя ще неодноразово. До того ж, це значна економія коштів, яких у студентів завжди не вистачає.

 Якщо ж ви все таки зважилися на замовлення наукової роботи, то вам допоможуть такі поради. Перш за все звертайте увагу на авторів, яких рекомендують вам друзі та знайомі, що вже мали позитивний досвід роботи з ними. Шукайте їх у своєму місті, зустрічайтеся в реальному житті, пересвідчіться, що людина цим реально займається. Передайте цій людині методичні матеріали та вимоги до написання наукової роботи ( вимоги, як правило схожі, але можуть різнитися нюансами оформлення . Дайте зрозуміти замовнику, що це завдання для вас важливе.

Варто промоніторити ціни та обов'язково обговорити вартість роботи із замовником. Попередити замовника, що вас не цікавить плагіат та ви самі будете здійснювати попередню перевірку тексту на унікальність. Такі програми є в інтернеті для безкоштовного користування. З'ясувати  ризики - наприклад, якщо  викладач поверне роботу на доопрацювання, замовник буде працювати за додаткову оплату чи безкоштовно? Чи зможе автор виконати роботу вчасно та віддати її в роздрукованому вигляді? Не соромтеся задавати питання, адже ви замовляєте послугу і маєте повне право на якісне її  виконання. 

 Тож, єдине, що від вас потребується, реально оцінити свої можливості та зробити правильний вибір. Успіхів!

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: