Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

90% студентів застосовують плагіат – міністр освіти

Категорія: Поради студентам | Вівторок, 18 серпня 2015, 19:50 |

плагіат

  В Україні 90% студентів в тій чи іншій формі застосовують плагіат. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив глава Міністерства освіти і науки України Сергій Квіт.

"У нас є останні дані досліджень, які проводилися на базі Харківського університету ім. В.Каразіна, що 90% студентів у тій чи іншій формі застосовують плагіат, тобто крадуть.

Так само у нас є маса прикладів, які дисертації захищають, і це не щось погане, у нас це не нормально. Насправді людина, яку спіймали з плагіатом, ніде не повинна знайти роботу за фахом, вона все життя повинна мати проблеми з цим, тому що це крадіжка", - заявили міністр.

Детальніше...

"Усе - на краще в цьому найкращому зі світів?"

Категорія: Поради студентам | П'ятниця, 20 лютого 2015, 17:08 |

Вольтер (Франсуа Марі Аруе)

Стаття "Усе на краще в цьому найкращому зі світів? ". Автор - Борис Шаліганов. (Зарубіжна література число 15, 2000 рік.)

    Вольтер (Франсуа Марі Аруе, 1694-1778) походив з родини заможного паризького нотаря. Молоді роки провів в єзуїтському  коледжі Людовіка Великого, привілейованому навчальному закладі, куди його прийняли завдяки протекції знатних батькових клієнтів. Юність поета припала на добу регентства легковажного, підступного і розбещеного герцога Філіппа Орлеанського, який правив від імені малолітнього Луї XV.

Молодого Аруе двічі ув’язнювали в Бастилію: за епіграму на регента та малолітнього короля (1717) і через інтриги нахабного аристократа де Роґана, коли скривджений ним Вольтер захищав свою честь.

     Після першого звільнення з Бастилії поет завершує свою трагедію «Едіп», задум якої хвилював його ще в коледжі. Тут сконцентровані всі головні ідеї подальшої творчості Вольтера. Це антиклерикальна критика — вона пов’язана у п’єсі з зображенням фіванських жерців. Це ідея просвітницького розуму, яка контрастує з мотивом «трагічного незнання» Едіпа. Це ідея освіченого абсолютизму: досконалий правитель вбачає свій найперший обов’язок у служінні народові. Нарешті, у творі визначилася характерна для Вольтера публіцистичність стилю і прихована соціальна полемічність.

Детальніше...

Як написати курсову роботу

Категорія: Поради студентам | Понеділок, 02 грудня 2013, 12:38 |

студентка на парі     Якщо ви студент або лише готуєтеся ним стати, то майте на увазі, що час від часу вам необхідно буде готувати наукові завдання: виконувати контрольні, писати курсові роботи, готувати реферати, творчі завдання тощо. А наостанок навчання не обійтися без такого важливого наукового завдання як написання дипломної роботи, що є своєрідним підсумком засвоєних знань.

    Зазвичай із подібними науковими  завданнями можуть впоратися переважна більшість студентів. Але що робити, коли бажання виконати вчасно наукову  роботу (перш за все  щоб не "залишати хвостів") ну ніяк  не співпадає з  реальними можливостями? 

Детальніше...

Написання курсової: поради для студентів

Категорія: Поради студентам | Понеділок, 02 грудня 2013, 13:51 |

Студенти – категорія особливих особистостей.

    Зранку вони йдуть на пари, де роблять розумний вигляд. По обіді в кожного свої справи – хтось поспішає на роботу, хтось до кав'ярні або до гуртожитку. Кожен вільний робити те, що відповідає його поглядам на життя.

Однак, викладачів мало цікавить чим ви займаєтеся у вільний час. В той день, коли необхідно буде покласти курсову чи дипломну роботу на стіл, вас ніхто не запитуватиме, чому ви її не підготували як слід. Якщо бажаєте уникнути неприємних пояснень дотримуйтесь кілька важливих порад:

Детальніше...