Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Вплив інформаційного середовища на соціалізацію дітей та підлітків

Категорія: Курсові |

соціалізація дітей і підлітківКурсова робота з соціалізації особистості на тему: Вплив інформаційного середовища на соціалізацію дітей та підлітків

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ 1. Проблематика соціалізації  дітей і підлітків в інформаційному суспільстві

1.1. Актуальність питання соціалізації дітей і підлітків у інформаційному суспільстві

1.2.Засоби масової комунікації як мезофактор соціалізації дітей і підлітків

Розділ 2. Вплив інформаційного простору на процес соціалізації дітей і підлітків 

 

2.1.Соціалізація дітей в сучасному інформаційному просторі

2.2.Особливості соціалізації  підлітків в інформаційному суспільстві

2.3.Шляхи забезпечення позитивного впливу засобів масової комунікації на соціалізацію дітей і підлітків

Висновки

Список використаної літератури

 Детальніше про курсову роботу  на тему: Вплив інформаційного середовища на соціалізацію дітей та підлітків. Кількість сторінок - 35, список літератури - 27, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВИСНОВКИ

 У курсовій роботі з’ясовано,  що ЗМІ  здійснюють  вагомий вплив на процес соціалізації  дітей і підлітків. Сучасне наукове знання визначає ЗМІ як багатофункціональний соціальний інститут, що володіє, крім соціалізаційної, ще й комунікаційною, просвітницькою, дозвіллєво-розважальною, компенсаторною, освітньою, виховною, зокрема соціально-виховною, та багатьма іншими функціями.

У  останні десятиліття засоби комунікації зазнають істотних змін унаслідок  пришвидшенні  науково­технічного прогресу:  розповсюдження супутникового  зв’язку, кабельного радіо і  телебачення, мережі  Інтернет, електронних текстових комунікаційних систем (відео, екранних і кабельних текстів), а також індивідуальних засобів накопичення і друкування інформації (касет, дискет,  дисків,  принтерів).  

У  зв’язку  з  цим розширюється  коло впливу  та  перелік функцій, виконуваних ЗМІ. Взаємодіючи на основі прямих і зворотних  зв’язків  з  аудиторією,  соціальними інститутами,  ЗМІ  вирішують  ряд  завдань,  що сприяють діяльності цих інститутів, включенню в суспільні процеси аудиторії. Це визначає суспільне призначення, функції ЗМІ в суспільстві.

Розвиток  електронних  систем  породив абсолютно  новий  вигляд  комунікації  і самореалізації  – віртуальна взаємодія людини  з цікавими  їй  співрозмовниками,  що  дозволяє  їй знайти однодумців і виразити себе в спілкуванні з ними, що є особливо актуальним для підлітків. Сучасний інформаційний простір розширює можливість отримання соціального досвіду дитиною, але за відсутності реального соціального досвіду діти не в змозі використовувати неймовірні позитивні аспекти інформаційного середовища.

Вчені наголошують, що вплив інформаційного середовища на соціалізацію дітей можливі у вигляді: формування агресивних типів поведінки, погіршення фізичного стану, зниження рівня освіти, порушення гармонійних відношень з оточуючими, зміни поглядів на світ та ін. 

Виявлено, що інформаційні технології впливають на розвиток дитини неоднозначно й характеризуються як позитивними (розвиток інтелекту, креативності, розширення кола вибору соціальних і морально-етичних цінностей тощо), так і негативними (погіршення здоров’я, Інтернет- та ігрова залежність, копіювання асоціальної поведінки.

Сучасні підлітки надають мережі Інтернет друге місце щодо значущості в системі спілкування після шкільного соціуму (насамперед, сайти соціальних мереж (Facebook, Вконтакті), відеохостинги (Youtube). Батьки і педагоги саме з негативним впливом медіасередовища пов’язують, з одного боку, порушення пізнавальних функцій та інтересів дітей та підлітків, їхню інертність й інформаційну невибагливість, а з другого, — відрив дітей від реального життя (від природних дитячих обов’язків, передусім від навчання), втечу в уявний (штучний, віртуальний) світ телевізійних образів і фантазій, формування в дітей викривлених, хибних світоглядних настанов і цінностей, нечутливість до виховних впливів, збільшення випадків асоціальної поведінки.

Для профілактики та уникнення негативного впливу ЗМІ необхідно розвивати у дітей підліткового віку критичне мислення через усвідомлене сприйняття та аналіз інформації, яку вони отримують. Критичне мислення є досить складним процесом творчої переробки інформації, яке формується та розвивається під час її опрацювання, у процесі розв’язання різноманітних завдань і проблем, оцінки різних ситуацій, вибору раціональних способів учбової і позаучбової діяльності та різних форм відпочинку. 

Таким чином, медіа-простір характеризується як значним соціалізаційним потенціалом, так й суттєвими ризиками для певної категорії дітей та підлітків. Провідним завданням усіх педагогічних працівників, батьків, громадськості постає мінімізація негативного впливу медіа-простору на особистість підлітків, забезпечення Інтернет-безпеки, формування навичок Інтернет-культури, культури мережевої взаємодії.

Замовити курсову роботу на тему "Вплив інформаційного середовища на соціалізацію дітей та підлітків": 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: