Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Мигдаль звичайний

Категорія: Курсові |

мигдаль звичайнийКурсова робот з фармацевтичної ботаніки на тему "Мигдаль звичайний"

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ  1. БОТАНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА МИГДАЛЮ ЗВИЧАЙНОГО

1.1. Систематичне положення мигдалю звичайного в органічному світі

1.2. Ботанічний опис мигдалю звичайного

1.3. Поширення мигдалю звичайного  у природних зонах

1.4. Строки вегетації та проходження фенологічних фаз мигдалю звичайного в зоні поширення

1.5. Можливість інтродукції мигдалю звичайного в регіонах України

 Розділ 2. ЗНАЧЕННЯ  МИГДАЛЮ  ЗВИЧАЙНОГО 

2.1. Фармакологічні  властивості мигдалю звичайного

2.2. Народногосподарське, медичне, фармакологічне  значення культури 

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

ДОДАТКИ

 Детальніше про курсову роботу з фармацевтичної ботаніки на тему "Мигдаль звичайний". Кількість сторінок - 30 (з додатками), список літератури - 26, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Висновки

Під час інтродукції рослин особливої уваги заслуговують види, введення яких не лише розширює біорізноманіття місцевої флори, але і має певну господарську цінність. До таких рослин варто віднести мигдаль звичайний (Amygdalus communis L.), який культивується як плодова культура, входить в самостійний рід мигдаль (Amygdalus L.) і відноситься до родини Розових (Rosaceae Juss.) 

A. communis південне листопадне плодове дерево заввишки до 8 м або розлогий кущ до 3 м. Молоді гілки червонуваті, листки ланцетні на довгих черешках. Квітки складаються із злитої чашечки і рожевих або блідно-червоних пелюсток. Цвіте в березні-квітні, інколи навіть у лютому.

A.communis одна з цінних садових рослин групи горіхоплідних. За своїми біологічними ознаками і систематичним положенням мигдаль звичайний належить до кісточкових плодових рослин, а за товарними ознаками плоду і споживанням в їжу ядра (насіння) – до горіхоплідних. 

Розрізняють A.communis з твердою кісточкою плоду та м’якою. Рослини з м’якою кісточкою поділяються у свою чергу на два різновиди: мигдаль звичайний з гірким ядром та солодким. У культурі переважно вирощують сорти мигдалю з солодким ядром. У сухому ядрі  плоду міститься жирна олія від 49,9 до 67,7%, вміст білків від 14,7 до 34,9%. 

Виявлено, що рослини мигдалю звичайного світло- і теплолюбні, посухостійкі, відносно зимостійкі (витримують до мінус 15—20°С), вступають у плодоношення на 3—4-му році життя, ранньоквітучі, порівняно невибагливі до грунтів та їх родючості, однак вибагливі до аерації грунтів. Використовують як плодові, лікарські і декоративні, а також як посухостійкі підщепи для кісточкових порід. 

Дерева заввишки до 6—10 м або кущі з пірамідальною чи круглястою, іноді плакучою кроною і сіро-бурою корою багаторічних розгалужень. Пагони з гладенькою корою, що  формують у наступному році плодоносні розгалуження. Листки поодинокі, ланцетоподібні, з прилистками. Квітки діаметром 1,5—2,5 см, з п ’ятьма білими чи рожевими пелюстками. 

Плоди — кістянки з сухим, здебільшого опушеним оплоднем, що розтріскується після достигання на дві стулки. Кісточка (горіх) гладенька, сітчасто-борозенчаста або дірчаста, з товстою твердою чи крихкою оболонкою (шкаралупою), що відокремлюється від оплодня. 

Насіння (ядро) гірке (через наявність амигдаліну) чи солодке, з плівчастою шкіркою. Ядро солодких сортів мигдалю споживають свіжим, а також використовують у кондитерській промисловості, для одержання мигдальної олії, шкаралупу для фарбування вин і коньяку та ін. 

Мигдаль звичайний найбагатша білком садова рослина, що вирощується у культурі. Багатовікове використання і вивчення хімічного складу говорять про харчову та дієтичну цінність ядра мигдалю, яке містить крім 50-67% легкозасвоюваних жирів, незвично велику для рослин кількість білків  від 12 до 35% залежно від сорту. До складу ядра мигдалю входять різні мікроелементи і вітаміни, необхідні для підтримки здоров'я людини: вітамін А  75 мікрограмів на 100 г, В1  75, В2  600.

Рекомендовано збагачення видового складу плодових культур, зокрема мигдалю звичайного, шляхом інтродукції, що  має велике теоретичне та практичне значення, оскільки крім отримання цінної харчової продукції та лікарської сировини, з огляду екологізації садівництва, за рахунок нових видів плодових культур можливе створення багатокомпонентних садових агроценозів, що в кінцевому результаті забезпечує стабільність та продуктивність екосистеми. 

 Замовити курсову роботу з фармацевтичної ботаніки на тему "Мигдаль звичайний":  067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: