Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Формування громадянської компетентності учнів у процесі вивчення української мови і літератури

Категорія: Курсові |

громадянська компетентністьКурсова робота на тему: Формування громадянської компетентності учнів у процесі вивчення української мови і літератури

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ  1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯНСЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ  У СИСТЕМІ ОСВІТИ

1.1. Громадянська компетентність у структурі ключових компетентностей

1.2. Формування громадянської компетентності учнів у навчально-виховному процесі

Розділ 2. МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯНСЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ

2.1. Методичні особливості формування громадянської компетентності  у процесі вивчення української мови і літератури 

2.2. Методичні рекомендації щодо формування громадянської компетентності

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

ДОДАТКИ

  Детальніше про курсову роботу на тему "Формування громадянської компетентності учнів у процесі вивчення української мови і літератури". Кількість сторінок - 33 (з додатками), список літератури - 20, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 ВИСНОВКИ

Компетентнісний підхід розглядається як найбільш перспективний у реформуванні освіти країн Європейського Союзу й України, оскільки він забезпечує створення культу знань, культу освіченості серед учнів. У становленні демократичного суспільства в Україні важливим питанням є формування в учнів громадянської компетентності, вирішення якого потребує створення цілісної теоретичної та методичної основи для успішної комплексної реалізації компетентнісного підходу у сфері загальної шкільної освіти.

Проблема розвитку в учнів громадянської компетентності лишається актуальною упродовж не одного десятку років. Пильної уваги вона потребує й сьогодні. Це пов’язано з тим, що в суспільстві постійно відбуваються модернізаційні процеси: змінюється спосіб життя людей, активно розвивається міжкультурна комунікація, відбуваються різного роду інтеграційні процеси. У зв’язку з цим, сучасні учні мають бути компетентними в питаннях співіснування, взаємодії, грамотного поводження в соціумі. 

Громадянська компетентність - це одна з ключових компетентностей особистості, яка охоплює її здатність до політичного аналізу і судження, здатність і навички пошуку й усвідомлення інформації, використання медіа-засобів і комунікації для участі в публічних дискусіях і процесах прийняття рішень, здатність демократичного прийняття рішень і дії.

У структурі громадянської компетентності учнів вчені виокремлюють чотири компоненти: знаннєвий (набуття суми знань), ціннісний (ставлення, ціннісні орієнтації, переживання), діяльнісний (уміння й навички) та процесуальний або особистісно-творчий (стосується сфери самореалізації). Всі компоненти громадянської компетентності мають бути сформовані в учнів у навчально-виховному процесі. Отже, першочерговим завданням навчального процесу школи є формування у школярів усіх вікових груп громадянської компетентності.

Формування  громадянської компетентності на кожному ступені освіти передбачає специфічні  завдання, що опираються на вікові особливості дітей.

Попередній аналіз Державного стандарту і програм для 12-річної старшої школи України з різних предметів дозволив дійти висновку, що формування громадянської компетентності може бути здійснено через зміст більшості предметів: історію, правознавство, економіку, географію, мову і літературу, предмети природничо-математичного циклу.

Теоретичний аналіз розвитку педагогічної думки дає змогу переконатися, що впровадження системи громадянської освіти як у навчально-виховний процес формується, насамперед, на уроках української мови і літератури. 

Рідна мова – найважливіший засіб громадянського та національного виховання. Вона була і є важливою сферою впливу на національну свідомість молоді, ідентифікаційним кодом нації. Розуміння учнями процесу повернення до рідних коренів, витоків українства, національного самоствердження і саморозвитку вже є проявом патріотизму. 

У процесі вивчення української мови й літератури в школі розвиток громадянської компетентностей може відбуватися через навчання на трьох рівнях: засвоєння знань про громадянську відповідальність, для розвитку розуміння і ставлення до громадянської відповідальності, а також через здобуття практичного досвіду громадянської відповідальності.

Підсумовано, що навчальна програма з української мови та літератури має широкі можливості щодо формування громадянської компетентності.

Замовити курсову роботу на тему "Формування громадянської компетентності учнів у процесі вивчення української мови і літератури":  067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: