Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Застосування норм права:поняття, структура, види і стадії

Категорія: Курсові |

застосування норм праваКурсова робота на тему "Застосування норм права: поняття, структура, види і стадії"

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ 1. Поняття та ознаки норм права 

1.1. Поняття норм права

1.2. Ознаки норм права 

Розділ 2.  Структура, види і стадії застосування норм права

 2.1. Структура застосування норм права

2.2. Види застосування норм права 

2.3. Стадії застосування норм права

Розділ 3. Порівняльна характеристика застосування норм права в Україні та країнах Європи

Висновок

Список літератури

Детальніше про курсову роботу на тему "Застосування норм права: поняття, структура, види і стадії". Кількість сторінок - 33, список літератури - 29, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Висновок

Норма права - це загальнообов’язкове, формально визначене правило поведінки, встановлене або санкціоноване державою та спрямоване на врегулювання суспільних відносин. Нормами права регулюють найважливіші суспільні відносини, і від того, яким способом чи в якій формі відбувається це регулювання, залежить і сама можливість виконання завдань, для реалізації яких створені відповідні норми. 

В курсовій роботі з’ясовано основні ознаки правових норм: мають офіційний характер, державно-владну природу, відображають волю більшості; вирізняються високим ступенем формалізації, є загальнообов’язковими правилами поведінки, зміст правових норм становлять права й обов’язки; характеризуються наявністю чіткої внутрішньої структури (будови). 

Основними структурними елементами застосування норм права є: суб’єкт правозастосування, об’єкт, правозастосовна процедура, підстави застосування права, результат правозастосовної діяльності (правозастосовний акт).

За своїми формами (видами) застосування норм права поділяється на оперативно-виконавчу, правоохоронну і правосуддя. 

Оперативно-виконавча форма поширена в діяльності виконавчо-розпорядчих органів держави і спрямована на вдосконалення структури державного апарату, координує діяльність різних ланцюгів апарату управління та сприяє розв’язанню конкретних питань господарського і соціально-культурного розвитку. При цій формі здійснення правозастосовчої діяльності забезпечується виконання приписів норм права, які  мають позитивний уповноважуючий характер, а за допомогою індивідуального правозастосовчого рішення здійснюється позитивне (конструктивне) індивідуальне регулювання суспільних відносин.

Зроблено висновок, що контрольно-наглядова форма правозастосовчої діяльності випливає із особливостей компетенції і форм діяльності органів, уповноважених на здійснення функцій контролю і нагляду. Основне призначення цієї форми правозастосовчої діяльності полягає в тому, щоб попередити можливі правопорушення, визначити заходи по усуненню умов, які можуть сприяти правопорушенням в майбутньому, а у випадках виявлення не правомірної поведінки – привести в дію відповідні правоохоронні засоби.

Правосуддя як форма правозастосовчої діяльності характеризується рядом специфічних особливостей, серед яких варто зазначити те, що зміст судового рішення в значній мірі залежить від праворозуміння, яке склалося в державі, її типу та політичного режиму, встановленого в ній, традиційного ставлення до суду в суспільстві.

Виявлено, що процес застосування норм права  охоплює наступні стадії, які входять до механізму застосування норм права -  встановлення та аналіз фактичних обставин справи, вибір та встановлення автентичності тексту норми права, прийняття рішення у справі, застосування норм права.

Підсумовано, що застосування норм права в Україні та європейських країнах майже тотожне, що пояснюється фактом належності обох систем права до романо-германської правової сім'ї.

Застосування норм права можна визначити як одну із форм реалізації права, яка має державно-владний організуючий характер компетентних державних органів й уповноважених державою осіб і спрямована на зміну, припинення або виникнення правових відносин шляхом видання індивідуальних актів застосування правових норм в певних формах, а також на конкретизацію правового регулювання і охорону суспільних відносин.

Отже, застосування норм права - це владна діяльність компетентних органів держави та посадових осіб щодо підготовки та прийняття індивідуальних рішень у юридичній справі на основі юридичних фактів та конкретних правових норм.

Замовити курсову роботу на тему "Застосування норм права: поняття, структура, види і стадії" :  067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: