Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Формування мотивації до занять фізичною культурою та спортом у шкільному віці

Категорія: Курсові |

заняття фізичною культуроюКурсова робота на тему: Формування мотивації до занять фізичною культурою та спортом у шкільному віці

ЗМІСТ

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. Теоретичні основи формування мотивації до занять фізичною культурою та спортом у шкільному віці 

1.1. Актуальність питання формування мотивації до занять фізичною культурою та спортом у науковій літературі 

1.2. Особливості процесу формування мотивації учнів до занять фізичною культурою та спортом

1.3. Психолого – педагогічні умови та  фактори формування мотивації до занять фізичною культурою 

РОЗДІЛ  2. Методи навчання у формуванні позитивної мотивації до занять фізичною культурою

 2.1. Методичні особливості формування позитивної мотивації до занять фізичною культурою та спортом 

2.2. Педагогічний досвід формування мотивації до занять фізичною культурою та спортом

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

 Детальніше про курсову роботу на тему "Формування мотивації до занять фізичною культурою та спортом у шкільному віці". Кількість сторінок - 30, список літератури - 27, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВИСНОВКИ

У сучасних умовах державним пріоритетом фізичного виховання молоді є зміцнення здоров'я, виховання відповідних мотиваційних і поведінкових характеристик, активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя. Основними принципами зміни у системі фізичного виховання повинні бути розробки і реалізація ефективного дидактичного наповнення її змісту у навчальних закладах, збільшення рухової активності школярів, підвищення ефективності навчального процесу з фізичного виховання. Необхідно шукати шляхи підвищення рухової активності школярів у позаурочний час, використовуючи як організовані, так і самостійні форми занять.

 У курсовій роботі з'ясовано, що свідоме і добровільне підвищення фізичної підготовленості індивідом пов’язане з мотивацією, на яку впливає безліч як позитивних, так і негативних чинників. У літературі є дані про особливості психічного розвитку дітей у різні вікові періоди, які впливають на їх ставлення до навколишнього середовища, формування особистості, але мало досліджень, які вивчають вплив зовнішніх чинників, у тому числі соціально-економічних, політичних, на формування моральних, ідеологічних цінностей сучасних підлітків, їх ставлення до навколишнього середовища і до самих себе, їх потребно-мотиваційної діяльності у сфері фізичної культури і спорту.

Вивчення цієї проблеми допоможе створити умови і виробити стимули, які сприятимуть формуванню внутрішніх мотивів діяльності підлітків, спрямованих на самовдосконалення організму засобами фізичного виховання, що дозволить вирішити як суспільні, так і особисті цілі щодо підвищення психічного і фізичного здоров’я учнів.

Інтерес до матеріальних і духовних цінностей фізичної культури може стати наслідком мотивації. Виникаючи спочатку на основі природної потреби в русі, у нових враженнях, в новій інформації, інтерес, розвинувшись, може перерости в якісно нову духовну потребу - потребу фізичного вдосконалення на основі якої будуть з’являтися нові мотиви та інтереси. Формування мотиву починається з визначення мети. Одна і та сама потреба може бути задоволена різними цілями (заробити гроші, добре навчатися, досягти високого спортивного результату і подібне).

Виявлено, що у дітей можуть формуватися такі особистісні мотиви, як прагнення отримати схвальну оцінку, висловлену (учителем, батьками, товаришами, тощо); бажання здобути високий соціальний статус (престиж стати чемпіоном, виконати нормативи майстра спорту, отримати високу посаду, матеріальну винагороду), а також мотиви запобігти неприємностям, які можуть з’явитися у разі незадоволення вимог та очікування батьків і вчителів. У процесі діяльності зовнішні мотиви повинні бути підкріпленні внутрішніми (інтересом, бажаннями, особистими переконаннями), інакше вони не зможуть забезпечити максимальний ефект.

Встановлено, що чим старший за віком школяр, тим більшу роль у мотиваційній сфері відіграють соціального значущі мотиви: бути здоровим, готовим до життя, праці, військової служби. Навчально-пізнавальні, результативні, процесуальні, оцінно-залікові мотиви, мотиви благополуччя мають відігравати неоднакову роль на різних вікових етапах розвитку особистості та залежать від особливостей виховання, соціально-економічних умов, які весь час змінюються.

Щоб визначити, якими мотивами керуються школярі (зовнішніми чи внутрішніми), потрібно надати їм реальну можливість зайнятися фізичними вправами за власного ініціативою, і якщо вони продовжують заняття - то це означає, що їх основою були внутрішні мотиви. 

Внутрішня мотивація виникає, тоді, коли зовнішні мотиви та мета занять фізичною культурою відповідають можливостям людини, коли заняття не занадто важкі і водночас не дуже легкі, коли з’являється суб’єктивна відповідальність за їх реалізацію. Успішна реалізація мотивів та цілей викликає у школярів натхнення, бажання продовжувати заняття за власного ініціативою, тобто внутрішню мотивацію та інтерес. Внутрішня мотивація виникає навіть тоді, коли учень відчуває задоволення від самого процесу, від умов занять, від характеру взаємостосунків з педагогом, з членами колективу під час занять.

Отже внутрішня та зовнішня мотивація повинні гармонійно поєднуватися.

 Замовити курсову роботу на тему "Формування мотивації до занять фізичною культурою та спортом у шкільному віці":  067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: