Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Нормативно-правові акти роботодавця у системі джерел трудового права

Категорія: Курсові |

нормативні акти роботодавцяКурсова робота з трудового права на тему: Нормативно-правові акти роботодавця у системі джерел трудового права

ЗМІСТ

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. СИСТЕМА ДЖЕРЕЛ ТРУДОВОГО ПРАВА 

1.1. Поняття джерела трудового права

1.2. Нормативно-правові акти роботодавця у системі джерел трудового права

РОЗДІЛ 2.  ОЗНАКИ ТА ДІЯ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ РОБОТОДАВЦЯ 

 2.1. Ознаки нормативно-правових  актів роботодавця

2.2. Дія нормативно-правових актів роботодавця

РОЗДІЛ 3.ХАРАКТЕРИСТИКА  ОКРЕМИХ  НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ РОБОТОДАВЦЯ

3.1.  Заохочення як самостійний нормативно-правовий акт роботодавця

3.2. Локальні правові акти роботодавця у системі трудового права

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

  Детальніше про курсову роботу з трудового права на тему: Нормативно-правові акти роботодавця у системі джерел трудового права. Кількість сторінок - 30, список літератури - 20, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВИСНОВКИ

Нормативно-правові акти роботодавця, що з погляду правової теорії належать до групи «локальні нормативні акти», приймаються для розв’язання тих або інших питань регулювання суспільних відносин у сфері праці, якщо в законодавстві не передбачено прямого регулювання, або коли із закону випливає, що має бути проведена конкретизація відповідних положень на підприємстві. Так приймаються локальні акти з питань робочого часу, часу відпочинку, оплати праці, охорони праці тощо.

Узагальнено, що нормативно-правові акти роботодавця – це підзаконні правові акти, що містять загальнообов’язкові правила поведінки для сторін правовідносин, які приймаються в межах своєї компетенції роботодавцем з урахуванням думки представницького органу працівників або за погодженням з ним і спрямовані на регулювання умов праці на конкретному підприємстві, установі, організації.

Нормативно-правові акти роботодавця, які опосередковують соціально-трудові відносини конкретної організації, локальні та є результатом правотворчої діяльності відповідних суб'єктів трудового права України (роботодавця, працівників, трудового колективу та профспілок). Вони визнаються державою і в разі виникнення трудових спорів беруться до уваги правоохоронними органами і судом. Вони приймаються на підставі і у межах, передбачених не тільки трудовим законодавством та іншими актами, що містять норми трудового права, а й колективним договором, колективними угодами.

З’ясовано, що вчені виділяють такі основні ознаки нормативно-правових актів роботодавця як джерел трудового права: 

1) є нормативно-правовими підзаконними актами; 

2)  приймаються роботодавцем у межах його компетенції одноособово або з урахуванням думки  первинної профспілкової організації (профспілковим представником) підприємства, установи, організації; 

3) діють у межах підприємства (установи, організації), відносно працівників даного роботодавця незалежно від місця виконання ними роботи.

Сфера дії локальних нормативно-правових актів в сфері трудового права обмежена рамками конкретної організації, в якій вони прийняті.

Виявлено, що у КЗпП не закріплено поняття локальних нормативно-правових актів. Чинний КЗпП також не закріплює систему нормативно-правових актів, що регулюють трудові відносини. У ст. 4 КЗпП йдеться тільки про те, що законодавство про працю складається з Кодексу законів про працю України та інших актів законодавства України, прийнятих відповідно до нього.

Слід відзначити, що відсутність легального визначення поняття «локальних нормативно-правових актів» є суттєвою прогалиною як чинного КЗпП України, так і проекту Трудового кодексу України. Зрозуміло, що така ситуація не сприяє правотворчій роботі і правозастосовній практиці. 

З’ясовано, що на сьогоднішній день у проекті Трудового кодексу України № 1658 уперше визначається порядок видання роботодавцем нормативних актів в сфері праці і встановлюється, що вони видаються з урахуванням пропозицій або за погодженням, або після проведення консультацій з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником). У разі відсутності первинної профспілкової організації роботодавець приймає нормативні акти самостійно.

Підсумовано, що у всіх випадках нормативні акти роботодавця не можуть суперечити актам трудового законодавства, колективним угодам, колективному договору, а також установчим документам роботодавця-юридичної особи. Іншими словами, нормативні акти роботодавця не повинні погіршувати правового становища працівника порівняно з чинним законодавством.

Замовити курсову роботу з трудового права на тему "Нормативно-правові акти роботодавця у системі джерел трудового права":  067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: