Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Використання дидактичних ігор в освітньому процесі групи продовженого дня

Категорія: Курсові |

дидактичні ігри в ГПДКурсова робота на тему: Використання дидактичних ігор в освітньому процесі групи продовженого дня

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ  1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ  ВИКОРИСТАННЯ ДИДАКТИЧНИХ ІГОР В ОСІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ  ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

1.1. Актуальність впровадження ігрової діяльності в освітній процес ГПД 

1.2. Роль дидактичних ігор в освітньому процесі  ГПД 

1.3. Особливості використання дидактичних ігор в умовах ГПД

Розділ 2. МЕТОДИЧНІ  ЗАСАДИ  ОГРАНІЗАЦІЇ  ДИДАКТИЧНИХ ІГОР У ГРУПІ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

 2.1. Передагогічний досвід використання дидактичних ігор в  ГПД

2.2. Методичні рекомендації щодо організації дидактичних ігор  в умовах  ГПД

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

ДОДАТКИ

 Детальніше про курсову роботу на тему: Використання дидактичних ігор в освітньому процесі групи продовженого дня. Кількість сторінок -31, список літератури - 23, є додатки, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

ВИСНОВКИ

Групи продовженого дня є необхідною формою організації позаурочного часу молодших школярів. Продовжений день в школі сприяє формуванню виховного освітнього середовища. Позакласна робота в групах продовженого дня є невід'ємною частиною усієї системи навчально-виховного процесу школи.

Ігрова діяльність обумовлює найістотніші зміни в психічному розвиткові молодшого школяра, тому активне впровадження ігрової діяльності в освітній процес ГПД є виправданим та необхідним. Її використання дає змогу успішно формувати і закріплювати позитивне ставлення дитини до навчальної праці. Цінність цього методу полягає в тому, що в ігровій діяльності освітня, розвивальна й виховна функція перебувають у тісному взаємозв'язку. 

З’ясовано, що найбільш виховний і розвивальний в освітньому процесі ГПД здійснюють дидактичні ігри. Дидактична гра як метод навчання сприяє підвищенню пізнавальної діяльності, розвитку мотивації учнів до навчання. Використання  дидактичних ігор в освітньому просторі групи продовженого дня сприяє позитивному ставленню до навчання, потребує від дитини кмітливості, уваги, учить витримки, виробляє вміння швидко орієнтуватись і знаходити правильне рішення.

Виявлено, що дидактичні ігри  розрізняються за навчальним змістом, пізнавальною діяльністю дітей, ігровими діями, задумом та правилами, організацією та взаємовідносинами дітей,  роллю вихователя. В різних збірниках зазначено більше, ніж 500 дидактичних ігор, але чітка класифікація ігор за видами відсутня. Умовно можна виділити декілька типів дидактичних ігор, що згруповані за видом діяльності учнів: ігри-мандрівки;  ігри-доручення;  ігри-загадки;  ігри-бесіди (ігри-діалоги). 

Один із основних елементів дидактичної гри - дидактичне завдання, яке визначається метою навчального і виховного впливів. Структурним елементом є ігрове завдання, що виконується дітьми під час ігрової діяльності. Два завдання  дидактичне та ігрове  відображають взаємозв'язок навчання та гри.

 Одним із складових елементів дидактичної гри є правила гри, їх зміст та спрямованість обумовлені спільними завданнями формування особистості дитини та колективу дітей, пізнавальним змістом, ігровими завданнями та ігровими діями в їх розвитку та збагаченні.

Узагальнено, щоб вчасно запобігти перевтомі дітей і підтримувати їхню активну увагу, необхідно систематично в ГПД під час різних режимних моментів вводити елементи дидактичної гри. Гра захоплює, знімає нервове напруження, розвиває кмітливість, самостійність, почуття колективізму.  Якщо такі заняття проходять у системі, ця робота приносить відчутні результати в розвитку пізнавальних здібностей молодших школярів.

Вихователю ГПД важливо взяти до уваги фізіологічну характеристику молодшого школяра при плануванні дидактичних ігор. Вихователю необхідно широко практикувати зміну різних видів діяльності, чітко регламентуючи час і кожний вид роботи, застосовувати різноманітні методи навчання і виховання, які уповільнюють розвиток втоми.  

Зауважено, що не слід також ідеалізувати використання дидактичних ігор в освітньому процесі ГПД. Методисти виділяють як позитивні, так і негативні моменти використання дидактичних ігор. Враховуючи психофізіологічні особливості учнів початкових класів, рівень їхнього розвитку і потреби, вихователь має самостійно вирішити, як організувати ігрову діяльність в умовах ГПД з метою розвитку всебічно та гармонійно розвиненої особистості.

Підсумовано, що дидактичні ігри дають змогу розв’язувати освітні, виховні й розвивальні завдання, забезпечувати активізацію пізнавальної діяльності школярів і є основою для розвитку їхніх пізнавальних інтересів.  Але дуже важливо пам’ятати що, гра – не самоціль, а тільки засіб покращити результати навчання школярів, гра не повинна перетворюватися на розвагу.

Замовити курсову роботу з дисципліни  на тему "Використання дидактичних ігор в освітньому процесі групи продовженого дня":  067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: