Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Способи організації ігрової діяльності молодших школярів

Категорія: Курсові |

організація ігрової діяльностіКурсова робота на тему: Способи організації ігрової діяльності молодших школярів

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ  1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ІГРОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ

1.1. Актуальність впровадження ігрової діяльності  у навчально-виховному процесі

1.2. Особливості  організації  ігрової діяльності  на  уроці 

1.3. Способи організації ігрової діяльності молодших школярів

Розділ 2. МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ОРГАНІЗАЦІЇ ІГРОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ

2.1.Методика організації ігрової діяльності молодших школярів

 2.2. Методичні рекомендації щодо  способів організації ігрової діяльності учнів початкових класів

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

ДОДАТКИ

Детальніше про курсову роботу на тему "Способи організації ігрової діяльності молодших школярів". Кількість сторінок - 32, список літератури - 22, додатків - 3,  ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 ВИСНОВКИ

Гра — природний для дитини вид діяльності. Гра належить до традиційних методів навчання і виховання молодших школярів. Цінність цього методу полягає в тому, що в ігровій діяльності освітня, розвивальна й виховна функція перебувають у тісному взаємозв'язку. Під час гри діти вільніше, ніж від будь-якої іншої діяльності, ставлять цілі, реалізовують їх, аналізують результати. Граючись учні виступають суб`єктами  ігрового процесу, його активними творцями, спроможними впливати на буття, постійно самовдосконалюючись.

З’ясовано, що класно-урочна система навчання не може цілком задовольнити потреби молодшого школяра у грі, розвагах, руховій активності тощо. Організована ігрова діяльність в умовах навчально-виховного процесу сприяє задоволенню цих потреб, розвитку психіч¬них процесів, розвитку пізнавальної активності та емоційному розвитку. Отже, активне впровадження ігрової діяльності просто необхідне. Її використання дає змогу успішно формувати і закріплювати позитивне ставлення дитини до навчальної праці.

Виявлено, що у навчально-виховному процесі організовуються різні види ігрової діяльності: розвивальні ігри; дидактичні ігри, педагогічні. За кількісними характеристиками ігри поділяються на індивідуальні, парні, командні (групові).  Ігри важливо проводити систематично і цілеспрямовано на кожному уроці, починаючи з елементарних ігрових ситуацій, поступово ускладнюючи і урізноманітнюючи їх у міру нагромадження в учнів знань, вироблення вмінь і навичок, засвоєння правил гри, розвитку пам'яті, виховання кмітливості, самостійності, наполегливості тощо. Систематичне використання ігор підвищує ефективність навчання. 

Узагальнено, що найбільш виховний і розвивальний ефект дають ігри, спеціально організовані вчителем. Організація гри – не менш складніша справа, чим навчання на уроках. Справа в тому, що в різних ситуаціях діти не завжди знають, як правильно себе вести. Тому вчитель своїми діями має спонукати дітей виконувати в грі етичні вчинки, ставити їх перед ситуацією морального вибору. 

Найбільші можливості для впровадження ігрових елементів у навчальний процес дають уроки узагальнення й закріплення знань. Ігри на таких уроках потрапляють на благодатний ґрунт знань, отриманих учнями під час вивчення теми. Це дає вчителю широкі можливості для проектування ігрових ситуацій.

Визначаючи способи організації ігрової діяльності, вчитель повинен продумати задум гри, визначити завдання, передбачити компетентність аудиторії, хід ігрової програми, проаналізувати ситуацію. Педагог повинен уміти організувати ігрову дію, вибрати гравців, активізувати болільників, приготувати реквізит, організувати роботу суддівської колегії, підбити підсумки гри, привітати переможців. Педагог має володіти організаторськими здібностями, щоб організувати дітей на виконання будь-якої справи.

Враховуючи психологічні особливості учнів початкових класів, рівень їхнього розвитку і потреби, вихователь має самостійно виріши¬ти, як організувати ігрову діяльність з метою розвитку всебічно та гармонійно розвиненої особистості. На уроках доцільно використовувати такі дидактичні ігри, організація яких не потребує багато часу на приготування обладнання, запам’ятовування громіздких правил. Перевагу слід віддавати тим іграм, які передбачають участь у них більшості дітей класу, швидку відповідь, зосередження довільної уваги. 

Використання ігровової діяльності  у навчальному  процесі сприяє підвищенню інтересу дітей до занять, опосередкованого закріплення теоретичного матеріалу, задовольняє потребу дітей у руховій активності.

 Замовити курсову роботу на тему "Способи організації ігрової діяльності молодших школярів":  067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: