Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Організація ігрової діяльності в умовах групи продовженого дня

Категорія: Курсові |

ігрова діяльність в умовах групи продовженого дняКурсова робота на тему: Організація ігрової діяльності в умовах групи продовженого дня

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ  1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ІГРОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ  В УМОВАХ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ 

1.1. Актуальність впровадження ігрової діяльності в умовах ГПД

1.2. Психолого-педагогічні вимоги щодо організації ігрової діяльності у  ГПД

1.3. Роль ігрової діяльності у розвитку особистості молодшого школяра

Розділ 2. МЕТОДИЧНІ УМОВИ  ОРГАНІЗАЦІЇ ІГРОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ГРУПІ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

2.1. Методичні засади щодо організації ігрової діяльності в умовах ГПД

2.2. Методичні рекомендації щодо організації ігрової діяльності в умовах ГПД

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

ДОДАТКИ

Детальніше про курсову роботу на тему: Організація ігрової діяльності в умовах групи продовженого дня. Кількість сторінок - 26, список літератури - 23, додатків - 1,  ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 ВИСНОВКИ

Гра — природний для дитини вид діяльності. Гра належить до традиційних методів навчання і виховання молодших школярів. Цінність цього методу полягає в тому, що в ігровій діяльності освітня, розвивальна й виховна функція перебувають у тісному взаємозв'язку. Під час гри діти вільніше, ніж від будь-якої іншої діяльності, ставлять цілі, реалізовують їх, аналізують результати. Граючись вони виступають суб`єктами  ігрового процесу, його активними творцями, спроможними впливати на буття, постійно самовдосконалюючись.

З’ясовано, що класно-урочна система навчання не може цілком задовольнити потреби молодшого школяра у грі, розвагах, конструюванні тощо. Організована ігрова діяльність в умовах групи продовженого дня сприяє задоволенню цих потреб, розвитку психіч¬них процесів, розвитку пізнавальної активності та емоційному розвитку. Отже, активне впровадження ігрової діяльності в умовах ГПД просто необхідне. Її використання дає змогу успішно формувати і закріплювати позитивне ставлення дитини до навчальної праці.

Виявлено, що у групі продовженого дня організовуються різні види ігрової діяльності: настільні ігри; рухливі ігри; ігри з використанням сучасних комп'ютерних технологій; розвивальні ігри; дидактичні ігри. За кількісними характеристиками ігри поділяються на індивідуальні, парні, командні (групові).

Узагальнено, що найбільш виховний і розвивальний ефект дають ігри, спеціально організовані вчителем. Організація гри – не менш складніша справа, чим навчання на уроках. Справа в тому, що діти після уроків ведуть себе по-іншому один з одним. В різних ситуаціях діти не завжди знають, як правильно себе вести. Тому вчитель своїми діями спонукає дітей виконувати в грі етичні вчинки, ставить їх перед ситуацією морального вибору. 

Замовити курсову роботу на тему "Організація ігрової діяльності в умовах групи продовженого дня":  067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: