Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Формування комунікативної компетентності на уроках української мови й літератури

Категорія: Курсові |

комунікативна компетенціяКурсова робота на тему: Формування комунікативної компетентності на уроках української мови й літератури 

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ  1.  ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ Й ЛІТЕРАТУРИ 

1.1. Актуальність питання формування комунікативної компетентності у навчальній діяльності 

1.2. Формування комунікативної компетентності у процесі навчання мови й  літератури

Розділ 2. МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ Й ЛІТЕРАТУРИ 

 2.1. Педагогічний досвід формування комунікативної компетентності на уроках української мови й літератури 

2.2. Методичні рекомендації щодо формування комунікативної компетентності  на уроках української мови й літератури

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

 Детальніше про курсову роботу з педагогіки на тему: Формування комунікативної компетентності на уроках української мови й літератури. Кількість сторінок - 30, список літератури - 20, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 ВИСНОВКИ

Процес розвитку високорозвиненої мовної особистості передбачає підпорядкування навчання української мови в сучасній загальноосвітній школі

найголовнішому аспекту – комунікативно-діяльнісному, що забезпечуватиме формування і результативний розвиток комунікативної компетентності учнів на уроках української мови і літератури у процесі учіння і здійснення спілкування.

У Загальноєвропейських рекомендаціях з мовної освіти, Концепції мовної освіти, Державному стандарті базової і повної середньої освіти зазначено: навчання рідної мови у загальноосвітній школі має забезпечити безперервне формування мовної, мовленнєвої і комунікативної компетентності учнів, що безпосередньо пов’язане з метою мовного навчання в школі, ключовим поняттям якого вважаємо «компетентність».

Комунікативна компетентність – це знання, вміння і навички особистості, що повинні сформуватись і забезпечуватимуть правильне й доречне використання мови в конкретному контексті й ситуації спілкування, знаходження адекватного стилю і тону спілкування, враховуючи особистість співрозмовника, обставини спілкування і стратегії мовленнєвої взаємодії. Комунікативна компетентність не може бути автоматизованою, її люди набувають упродовж всього свого життя, в процесі різнотипних мовленнєвих актів. Досягти високого рівня комунікативної компетентності – це особливе завдання, що повинно здійснюватися впродовж навчання української мови та літератури  в загальноосвітній школі.

Одним із аспектів розвитку мовної особистості, яка виявляє високий рівень комунікативної компетентності, є формування комунікативних умінь:

уміння користуватися різними видами читання;

уміння вести діалог з дотриманням вимог мовленнєвого етикету;

уміння усно і письмово відтворювати висловлювання;

уміння створювати тексти у певній композиційній формі.

Детальне вивчення питання формування комунікативної компетентності учнів на уроках української мови і літератури як умови їх успішної соціалізації дає підстави вивести такі узагальнені підходи до підготовки комунікативно

спроможного випускника школи:

1. Створювати умови для розвитку комунікативної самореалізації особистості, формування готовності до успішного входження в соціум.

2. Розвивати вміння учнів комунікативно виправдано використовувати засоби мови для сприймання й створення висловлювань; установлювати й підтримувати контакт зі співрозмовниками, формулювати запитання і чітко відповідати на них; аргументовано доводити власні думки у дискусіях, дебатах.

3. Моделювати життєво можливі ситуації для розвитку діалогічного мовлення з метою успішного проектування майбутнього, набуття досвіду взаємодії з соціумом.

4. Систематично, послідовно засвоювати знання про лінгвістичні та комунікативні особливості монологічного й діалогічного мовлення.

5. Застосовувати систему навчально-тренувальних вправ, на основі яких формується комунікативна компетенція.

6. Здійснювати безперервний зв'язок між уроками вивчення мовних тем, розвитком зв'язного мовлення, факультативними заняттями.

7. Практикувати різноманітні комунікативні вправи на активне і свідоме закріплення вивченого матеріалу.

8. Правильно визначати принципи, методи і прийоми навчання, спрямовані на формування комунікативної компетентності.

9. Постійно контролювати зміст мовлення школярів, бути для них зразком.

10. Розвивати творчі здібності школярів, що неодмінно впливає і на вдосконалення їх мовленнєвих умінь і навичок.

11. Сприяти набуттю потрібних навичок для всебічного розвитку мовленнєвої культури особистості через різні форми позакласної роботи.

Замовити курсову роботу з  педагогіки на тему "Формування комунікативної компетентності на уроках української мови й літератури":  067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: