Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Урахування вікових особливостей учнів у процесі навчання історії та правознавства

Категорія: Курсові |

вікові особливості учнівКурсова робота на тему: Урахування вікових особливостей учнів у процесі навчання історії та правознавства

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ УРАХУВАННЯ ВІКОВИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ  УЧНІВ  У ПРОЦЕСІ  НАВЧАННЯ

1.1.Принцип урахування вікових особливостей учнів   1.2.Вікові особливості учнів середнього шкільного віку

Розділ 2. МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ УРАХУВАННЯ ВІКОВИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ УЧНІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ ІСТОРІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА

 2.1.Методика навчання історії з урахуванням вікових особливостей учнів 

2.2.Методичні рекомендації щодо використання сучасних методів у процесі навчання правознавства

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

ДОДАТКИ

 Детальніше  про курсову роботу на тему: Урахування вікових особливостей учнів у процесі навчання історії та правознавства. Кількість сторінок - 35,  список літератури - 30 джерел,  є додатки, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВИСНОВКИ

У випускній роботі з’ясовано, що принцип відповідності навчання віковим і індивідуальним особливостям учнів передбачає реалізацію вікового і індивідуального підходів. Віковий підхід передбачає знання рівнів актуального психічного і особистісного розвитку, вихованості та соціальної зрілості учнів. Ефективність навчальної діяльності знижується, якщо пред'являються вимоги і організаційні структури навчання як такі, що відстають від вікових можливостей учнів або не відповідають їм.

Виявлено, що урахування вікових особливостей - один з основоположних педагогічних принципів. Спираючись на нього, вчителі регламентують навчальне навантаження, встановлюють обґрунтовані об'єми зайнятості різними видами праці, визначають найбільш сприятливий для розвитку розпорядок дня, режим праці і відпочинку. Вікові особливості зобов'язують педагога правильно вирішувати питання відбору і розташування навчальних предметів і навчального матеріалу в кожному предметі. Вони обумовлюють також вибір форм і методів навчально-виховної діяльності.

Охарактеризовано вікові особливості учнів середнього шкільного віку.Вік школяра 5-го класу можна назвати перехідним від молодшого шкільного до молодшого підліткового. Психологічно цей вік пов’язаний з поступовим набуттям відчуття дорослості – головного особистісного новоутворення молодшого підлітка.  Щоб не втратити можливості сензитивного періоду, потрібно постійно пропонувати учням вирішувати проблемні завдання, порівнювати, виділяти головне, знаходити спільні й відмінні риси, причинно-наслідкові залежності. Цікаві уроки надзвичайно захоплюють підлітків і вони можуть довго зосереджуватися на одному матеріалі чи явищі. Однак, легка збудливість, цікавість до надзвичайного, яскравого часто є причиною мимовільного перенесення уваги. Виправдовує себе така організація навчально-виховного процесу, коли у підлітка немає ні бажання, ні часу, ні можливості відволікатися на сторонні справи.

Узагальнено, що важливу роль у формуванні основних історичних та правознавчих компетентностей учнів відіграють інноваційні педагогічні технології навчання, інтерактивні методи навчання мета яких – створити комфортні умови, за яких кожен учень відчув би свою інтелектуальну спроможність пізнавати нове. При вивченні курсу історії в основній школі  шляхом використання інноваційних технологій особлива увага приділяється індивідуальному підходу, суть якого є врахування особистісних та вікових  можливостей кожного учня. Використання таких форм навчання є вкрай важливим тому, що вони мають великий позитивний  вплив на учнів

Надано методичні рекомендації щодо урахування вікових особливостей учнів на уроках правознавства, зокрема: оперувати юридичними поняттями у формулюваннях, доступних для учнів віку учнів;  включати в структуру уроку на його початку завдання щодо мотивації й актуалізації знань учнів, а також наприкінці уроку – процедуру рефлексії; організовувати діяльність учнів на уроці через певні завдання/вправи, спрямовані на практичне застосування набутих ними знань. Як випливає з наведених у цій роботі прикладів застосування інтерактивних методів роботи на уроках історії та правознавства, ці технології забезпечують учням високий рівень знань і предметної  компетентності

Підсумовано, що впровадження інноваційних технологій на уроках історії та правознавства за умови врахування вікових особливостей учнів, сприяє створенню умов для розумового розвитку особистості учня, є єефективним шляхом формування гармонійної особистості в цілому.

Замовити курсову роботу  на тему "Урахування вікових особливостей учнів у процесі навчання історії та правознавства": 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: