Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Рух поголів'я свиней та забезпеченість свиней кормами у фермерському господарстві

Категорія: Курсові |

свинарствоКурсова робота на тему: Розрахунок руху поголів'я та забезпеченість свиней кормами у фермерському господарстві 

ЗМІСТ

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. Технологія вирощування свиней у фермерському господарстві

1.1 Технологія  виробництва свинини на фермерському господарстві

1.2 Розрахунок  руху поголів’я свиней у фермерському господарстві

1.3 Забезпеченість свиней кормами у фермерському господарстві

 Висновки до Розділу 1

РОЗДІЛ 2. Загальна характеристика фермерського господарства «Промінь»

2.1 Господарська та економічна характеристика ФГ «Промінь»

2.2 Організація свинарства на фермерському господарстві  «Промінь»

Висновки до Розділу 2

ВИСНОВКИ

ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНИХ ЛІТЕРАТУРНИХ ДЖЕРЕЛ

ДОДАТКИ

 Детальніше про курсову роботу на тему: Рух поголів'я свиней та забезпеченість свиней кормами у фермерському господарстві . Кількість сторінок - 32 (без врахування додатків), список літератури - 21, додатків - 5,  ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВИСНОВКИ

Тваринництво України в цілому і галузь свинарства зокрема, зазнали руйнівного впливу через велику збитковість виробництва та різке зменшення поголів’я тварин. Вимушено припинили функціонування десятки комплексів і тисячі тваринницьких ферм, процес будівництва нових виробничих приміщень наразі практично призупинено. Вітчизняний ринок насичений сировиною іноземного виробництва. Неспроможність більшості вітчизняних товаровиробників застосовувати новітні технології утримання та відгодівля свиней.

У фермерському господарстві  при організації відтворення, вирощування молодняка і відгодівлі свиней користуються загальними вимогами щодо розведення свиней в спеціалізованих і неспеціалізованих господарствах. Відгодівлю ведуть до живої маси, яка забезпечує високу ефективність реалізації енергії росту свині. 

Технологія виробництва свинини у фермерському господарстві включає такі основні стадії:

- вирощування племінного молодняку;  

- репродукція відгодівельного поголів’я;

- відгодівля свиней;

- кормовиробництво;

- забій тварин та обробка туш.

Розрахунок руху поголів’я  – це всі ті кількісні та якісні зміни, які відбуваються в ньому протягом відповідного відрізку часу (місяця, кварталу, року). Він є основою розрахунків виробництва валової і товарної продукції ферми та зростання поголів’я свиней. Рух поголів’я у стаді складають згідно з існуючими формами, як на перспективу (на початок кожного року), так і за матеріалами фактичного переміщення у вигляді звіту. 

Забезпечення свиней кормами – це основний фактор, який визначає рівень продуктивності тварин та інші показники ефективності галузі. Переважна більшість фермерських господарств, в яких основна галузь – скотарство, використовують корми власного виробництва. З покупних кормів можуть використовуватися покупні концентровані корми (комбікорми).

Для виробництва свинини найбільш ефективними є концентровані корми. Згідно з нормованою годівлею їх частка у раціоні повинна становити 91%. При аналізі фактично згодованих кормів видно, що в раціоні за досліджуваний період концентровані корми становлять 81% з них 13,8% комбікорми, а решта припадає на інші корми та біологічні добавки. При цьому рівень відповідності норм становить 94,1%. Невідповідність раціону негативно впливає на виробництво продукції свинарства.

Основні напрямки діяльності фермерського господарства «Промінь»: вирощування сільськогосподарських культур в поєднанні з тваринництвом, переробка сільськогосподарської продукції власного виробництва. За рік фермерське господарство  «Промінь» виробляє й реалізовує по 400 ц живої маси свиней, або по 800 ц з розрахунку на 100 га сільськогосподарських угідь.

У фермерському господарстві «Промінь» для відгодівлі використовують свиней м'ясних порід — ландрас, дюрок, уельська або помісей, одержаних від кнурів м'ясних порід чи спеціалізованих м'ясних типів і ліній. Все поголів’я, крім свиней на відгодівлі, починаючи з квітня перебуває в літніх таборах.

 Технічні особливості утримання свиней у фермерському господарстві задовільні. Дослідженнями встановлено, що суттєвих змін в зоогігієнічних параметрах мікроклімату фермерських  господарств не повинно бути. Будівлі для утримання свиней у фермерських господарствах повинні забезпечувати такий мікроклімат, який створював би умови для збереження здоров'я тварини і одержання від неї максимальної продуктивності. Тому для покращення умов утримання тварин у господарстві  «Промінь» необхідно: зробити горищне перекриття у свинарнику-маточнику або утеплити стелю з метою зменшення тепловтрат; в зимовий період застосовувати у станках дерев’яні щити з достатньою кількістю сухої солом’яної підстилки товщиною не менше 15-20 см; переобладнати соскові напувалки у відповідному місці; налагодити роботу систем вентиляції, гноєприбирання та покращити освітленість в приміщенні; забезпечити свиноматкам моціон на вигульних майданчиках тощо.

 Замовити курсову роботу на тему "Рух поголів'я свиней та забезпеченість свиней кормами у фермерському господарстві":  067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: