Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Методика формування іншомовної лексичної компетенції учнів

Категорія: Курсові |

іншомовна лексична компетенціяКурсова робота з методики навчання мови на тему: Методика формування іншомовної лексичної компетенції учнів (німецька мова).

ЗМІСТ

ПЕРЕЛІК УМОВНИХ СКОРОЧЕНЬ

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ ІНШОМОВНОЇ ЛЕКСИЧНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ

1.1. Поняття  іншомовна лексична компетенція у науковій літературі

1.2. Зміст та структура іншомовної лексичної компетенції

1.3. Етапи формування іншомовної лексичної компетенції 

Висновок до Розділу 1

РОЗДІЛ 2.  МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ІНШОМОВНОЇ ЛЕКСИЧНОЇ  КОМПЕТЕНЦІЇ  УЧНІВ

2.1. Методичні положення формування іншомовної лексичної компетенці

2.2.Система вправ з формування іншомовної лексичної компетенції

2.3. Розробка методичного заняття з формування іншомовної лексичної компетенції

Висновок до Розділу 2

ЗАГАЛЬНІ  ВИСНОВКИ

РЕЗЮМЕ

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

  Детальніше  про курсову роботу з методики навчання мови на тему: Методика формування іншомовної лексичної компетенції учнів (німецька мова). Кількість сторінок - 35,  список літератури - 32 джерела,  ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ

       Лексична компетенція є невід’ємною складовою іншомовної комунікативної компетентності, метою якої є формування здатності успішно вирішувати завдання взаєморозуміння і взаємодії з носіями мови, яка вивчається, відповідно до норм і культурних традицій в умовах прямого і опосередкованого контактів. Отже, процес вивчення іноземної мови учнями загальноосвітніх закладів має бути спрямований, зокрема, на систематичне накопичення і розширення словникового запасу.

  Орієнтуючись на рівні володіння мовою згідно із «Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти: вивчення, викладання, оцінювання»), вважаємо, що навчання лексики і формування лексичної компетенції має бути логічною і важливою складовою процесу формування іншомовної комунікативної компетентності  учнів.

Іншомовна лексична компетенція включає три головних компоненти: лексичні навички, знання і загальну мовну усвідомленість або здатність їх використання в усіх видах мовленнєвої діяльності. Набуті та сформовані раніше лексичні навички, знання та загальна мовна усвідомленість утворюють базу для формування іншомовної лексичної компетенції. Основною метою формування іншомовної лексичної компетенції учнів є формування продуктивних та рецептивних лексичних навиків. Успішність засвоєння цих навиків залежить від наявності в учня уміння спостерігати, порівнювати та аналізувати мовні явища; працювати з різними словниками; здогадуватися з контексту про значення слова тощо.

Формування іншомовної лексичної компетенції відбувається у три етапи:

1) Етап ознайомлення (презентації мовного матеріалу);

2) Етап тренування (закріплення мовного матеріалу);

3) Етап практики в спілкуванні (розвиток навичок та вмінь використовувати лексику в різних видах мовленнєвої діяльності).

     Контроль рівня сформованості лексичної компетенції  може здійснюватись у прихованій формі (під час виконання умовно комунікативних і комунікативних вправ) і відкрито: через усні та письмові контрольні вправи.

   Основними для формування іншомовної лексичної компетенції стали такі методичні положення: 

1) формування лексичних навичок та вмінь учнів у системі роботи над основними видами мовленнєвої діяльності базується на знаннях про слово, лексичні одиниці, їх стилістичні функції, на первинних лексичних навичках і вміннях;

2) у роботі над формуванням іншомовної лексичної компетенції усебічно враховується взаємозв’язок мови і мовлення, мовлення та мислення. 

3) формування іншомовної лексичної компетенції учнів відбувається з урахуванням усіх когнітивних процесів людської ментальності; 

4) формування іншомовної лексичної компетенції учнів базується на врахуванні рівнів засвоєння лексики іноземної мови;

 5) для ефективного формування іншомовної лексичної компетенції учнів існує необхідність багаторазового прослуховування та відтворення нових лексичних одиниць в мовленні.

Підсистема вправ для оволодіння лексичною компетентністю учнями  у процесі навчання іноземної мови передбачає:

 – групи вправ для ознайомлення з новими лексичними одиницями: подання і семантизації лексичного матеріалу, створення звукового, графічного і семантичного образів лексичних одиниць, організації самоконтролю та рефлексії, перевірки і повторення нових лексичних одиниць; 

– автоматизації дій учнів з новими лексичними одиницями на рівні словоформи, вільного словосполучення, фрази/речення, понадфразової єдності (діалогічної та монологічної); 

 

– активізації дій учнів  з новими лексичними одиницями в комунікативних ситуаціях.

Замовити курсову роботу з методики навчання мови на тему "Методика формування іншомовної лексичної компетенції учнів (німецька мова)": 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: