Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Ономастичні реалії на позначення особливостей історичного розвитку Канади

Категорія: Курсові |

ономастичні реаліїКурсова робота з лінгвокраїнознавства на тему: Ономастичні  реалії на позначення особливостей історичного розвитку Канади

ЗМІСТ

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. ОНОМАСТИЧНІ РЕАЛІЇ ЯК ЛІНГВОКРАЇНОЗНАВЧА КАТЕГОРІЯ

1.1 Поняття ономастичної реалії у науковій літературі

1.2 Ономастичні реалії як засіб вираження національно-культурної своєрідності 

РОЗДІЛ 2. ЛІНГВО-СЕМАНТИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ  ОНОМАСТИЧНИХ  РЕАЛІЙ КАНАДИ 

2.1 Ономастичні  реалії на позначення особливостей історичного розвитку Канади

2.2 Лексико-семантична природа ономастичних реалій – канадизмів

2.3 Особливості перекладу ономастичних  реалій

ВИСНОВКИ

РЕЗЮМЕ

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

 Детальніше про курсову роботу з лінгвокраїнознавства на тему: Ономастичні  реалії на позначення особливостей історичного розвитку Канади. Кількість сторінок - 32, список літератури - 30, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 ВИСНОВКИ

Ономастичні реалії (власні назви) - це лексичні одиниці (слова та словосполучення) однієї з мов, які не мають ані повних, ані часткових еквівалентів серед лексичних одиниць певної мови.

Ономастичні реалії вважаються мовною універсалією, оскільки вони наявні майже в усіх мовах світу, функціонують із давніх часів, вживаються масово, демонструють спільність своїх основних ознак. Будучи представленими практично у всіх сферах суспільного життя, ономастичні реалії знаходять своє найглибше відображення в плані збереження і відтворення історичного розвитку країни. Ономастична лексика найбільш чітко окреслює час і простір, в якому розгортається історична дія. Отже, значення ономастичних реалій у зображенні певної історичної доби будь-якого етносу  є надзвичайно важливим.

У курсовій роботі з’ясовано, що до ономастичних реалій вчені відносять насамперед географічні назви (топоніми), особливо ті, що мають культурно-історичні асоціації; антропоніми – імена історичних особистостей, суспільних діячів, вчених, письменників, діячів мистецтва, популярних спортсменів, персонажів художньої літератури й фольклору, назви творів літератури та мистецтва; історичні факти й події в житті країни; назви державних і суспільних установ.

Узагальнено, що лексико-тематичну групу топонімів в канадському варіанті англійської мови можна розподілити на такі підгрупи: ойконіми (Chibougamau); гідроніми (Abitibi Lake); хороніми (Innuitian Region); ороніми (Adirondack Mountains); урбоніми (Coquitlam).

Виявлено, що ономастика дає багатющий матеріал для історії мови, історії народу, її даними користуються археологи, етнографи, географи та представники інших наук. Ту чи ту інформацію, особливо етнічну, ховають у собі всі топоніми, антропоніми, теоніми та інші розряди власних назв. Реалії нерозривно пов’язані з культурою та історією певного народу і є для його мови загальноуживаними і в той же час чужими для інших мов. Основними рисами реалій є їх колорит  та національно-культурна своєрідність. Тож для адекватного відтворення реалій перекладач повинен користуватися не лише своїми мовними знаннями, а й екстралінгвістичними (фонові знання).

З'ясовано, що у  Канаді мовне контактування між прийшлим і корінним населенням проходило в три етапи. Ономастичні реалії, що відворюють історичний розвиток Канади, у науковій літературі часто ототожнюють з поняттям «канадизми».  Слід зауважити, що на сучасному етапі досліджень канадського варіанта англійської мови, не існує загальноприйнятого визначення поняття “канадизм”. На думку вчених, такі лексичні одиниці доречніше називати реаліями.

Досліджено, що в канадському варіанті англійської мови виділяють п’ять сфер максимальної концентрації “псевдоканадизмів”, які позначають канадські реалії. Слід зазначити, що переважна більшість реалій представлена ономастичними реаліями, денотат яких позначає різні державні інститути й організації. Вони нейтральні в контексті і як правило несуть конототивну інформацію. Наприклад: National Union party – партія національного союзу, Federal parliament – федеральный парламент, тощо.

Найбільш дієвими способами перекладу ономастичних реалій, які враховують міжкультурний аспект є транскрипція (транслітерація), калькування, описовий переклад. Нами було встановлено, що транскрипція (транслітерація) використовується переважно при відтворенні власних імен, географічних назв, назв фірм, газет; калькування - при перекладі назв установ, організацій, банків і т.ін.; описовий переклад - для передачі інших слів-реалій та термінів-реалій.

Отже, до ономастичних слів-реалій ми відносимо імена власні, географічні назви, назви фірм, установ, організацій. В нашому розумінні реалії - це слова, які називають об’єкти, предмети, явища, характерні для життя, побуту, культури суспільного та історичного розвитку кожної окремої нації і є чужими для іншої і тому потребують особливого підходу до їх перекладу.

Замовити курсову роботу з  лінгвокраїнознавства на тему: Ономастичні  реалії на позначення особливостей історичного розвитку Канади:  067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: