Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Спілкування як соціально-психологічне явище

Категорія: Курсові |

спілкування як психологічне явищеКурсова робота з соціальної психології на тему: Спілкування як соціально-психологічне явище

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ  I. Теоретичні засади  дослідження спілкування у соціальній психології

1.1 Дослідження проблеми спілкування у науковій літературі

1.2 Структура та функції спілкування

1.3   Види та стилі спілкування

Висновок до Розділу 1

РОЗДІЛ  II. Емпіричне дослідження соціально – психологічних характеристик спілкування у процесі групової діяльності  

2.1 Організація та методика дослідження 

2.2 Аналіз результатів дослідження

Висновок до Розділу 2

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

 Детальніше  про курсову роботу з соціальної психології на тему: Спілкування як соціально-психологічне явище. Кількість сторінок - 33,  список літератури - 25 джерел,  ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 ВИСНОВКИ

Спілкування - це складний, багатогранний процес, який може виступати водночас і як процес взаємодії людей, і як інформаційний обмін, і як ставлення людей одне до одного, і як процес їх взаємного впливу одне на одного, і як процес їх переживання та взаємного розуміння одне одного. Це визначення підкреслює системність спілкування, його багатофункціональність і діяльнісну природу.

У психології існують суперечливі трактування співвідношення понять спілкування та діяльності. Одні автори вважають спілкування різновидом діяльності, оскільки  воно вміщує в себе стандартну структуру діяльності. Інші припускають, що спілкування - компонент будь-якої діяльності. Ймовірніше, що, виступаючи окремою психологічною категорією, спілкування однак тісно пов'язане з діяльністю, а саме: виступає способом організації діяльності (настанови дорослих щодо дій дітей), іноді уособлює зміст діяльності (робота вчителя, бесіда друзів), може супроводжувати діяльність (граючись, діти спілкуються між собою).

Структуру спілкування розглядають і як взаємозв'язок змістового та формального аспектів, тобто як комунікацію й взаємодію, що мають відповідні зміст і форму. Суб'єктами спілкування є люди (не менш, ніж двоє) чи групи людей, які беруть участь у процесі взаємодії. Розрізняють наступні функції спілкування: інформативно-комунікативна; перцептивна; регулятивно-комунікативна (інтерактивна); емоційно-комунікативна. Всі функції спілкування виявляються в єдності і доповнюють одна одну. Під час реалізації функцій спілкування виникає багато його видів, які класифікують за різними ознаками: кількісними характеристиками, характером спілкування, цільовою спрямованістю, тривалістю взаємодії,  за типом зв'язків між учасниками взаємодії, залежно від специфіки суб’єктів (особистість чи група), тощо.

Передача будь-якої інформації можлива лише через знакові системи. Тому в соціальній психології також виокремлюють комунікацію (спілкування)  вербальну (словесну) та невербальну. У психологічній літературі також визначають рівні спілкування: маніпулювання; конкуренція, суперництво; співробітництво. Індивідуальність людини у взаємодії з іншими реалізується й через стиль спілкування: систему принципів, норм, методів, прийомів діяльності і поведінки індивіда. Таким чином, спілкування може виступати одночасно як: процес взаємодії людей, інформаційний обмін, ставлення людей одне до одного, процес їхнього взаємного впливу одне на одного і як процес їхніх переживання та взаємного розуміння одне одного. 

 Спілкування є важливим чинником соціальної детермінації поведінки індивіда. У процесі спілкування людина завжди прагне певним чином впливати на свого партнера, і сама піддається впливу з боку останнього. У цьому полягає специфіка спілкування як міжособистісної взаємодії. 

З метою дослідження міжособистісних стосунків у старшому шкільному віці ми провели соціометричне дослідження серед дітей 9 - А класу ЗОШ № ??? м.Києва. У досліджені взяли участь 29 учнів. Дослідження проводилося за методикою діагностики міжособистісних стосунків та між групових відносин (соціометрія) Дж. Морено. Виходячи з отриманих результатів, можна зробити висновок, що характеристика психологічного клімату даного колективу є динамічною, і якщо доведеться робити наступні ретести, то результати отримаємо вже інші, дещо змінені в ту чи іншу сторону.

Аналізуючи ступінь та стан психологічного клімату у даному колективі, ми помітили низький рівень  коефіцієнту групової згуртованості. Можна зробити обережне припущення, що причиною цього є байдужість та незацікавленість класного керівника до життя класу та членів колективу; відсутність систематичної роботи та заходів, спрямованих на згуртування всіх учасників педагогічного процесу у класі. Також однією з вагомих причин є егоцентричні прояви учнів по відношенню один до одного, де на першому місці постає зиск і розрахунок, а вже потім розуміння та емпатія.

Замовити курсову роботу з соціальної психології на тему: Спілкування як соціально-психологічне явище: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: