Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Школи зеленого туризму в Україні та країнах Європи

Категорія: Курсові |

зелений туризмКурсова робота з туристичного країнознавства на тему: Школи зеленого туризму в Україні  та країнах Європи

ЗМІСТ

ВСТУП                                                                     

РОЗДІЛ  1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ ТА ЄВРОПІ                   

1.1. Актуальність питання розвитку сільського зеленого туризму                    

1.2. Державне регулювання розвитку зеленого туризму в Україні                     

1.3. Особливості розвитку зеленого туризму в країнах Європи               

РОЗДІЛ  2. ДІЯЛЬНІСТЬ ШКОЛИ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ ТА КРАЇНАХ ЄВРОПИ      

2.1. Школи зеленого туризму як елемент екотуризму  

2.2. Основні вимоги до організації  Школи зеленого туризму                        

2.3. Особливості діяльності зелених шкіл у країнах Європи        

ВИСНОВКИ                                                                                                          

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 

Детальніше про курсову роботу на тему: Школи зеленого туризму в Україні  та країнах Європи. Кількість сторінок - 30, список літератури - 21, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВИСНОВКИ

«Зелені школи» або «школи зеленого туризму» формуються для проведення еколого-освітніх та виховних екотуристських заходів на спеціально-облаштованих стаціонарних майданчиках, де є будівлі для проживання,  класи,  лабораторії, спостережні вежі, дослідні площі, навчально-наукові екотуристські маршрути.

Школи зеленого туризму організовуються на базі природоохоронних закладів, де передбачаються різні форми теоретичної та практичної діяльності за розробленою програмою з використанням оснащення, приміщень, природних територій. Зазвичай переважна більшість екотуристів активно співпрацює з керівництвом природоохоронних установ на громадських засадах.

Основними об’єктами Школи зеленого туризму є унікальні природні комплекси. У  країнах Європи школи зеленого туризму  орієнтовані на райони з незайманою природою. Школи зеленого туризму найбільш поширені у таких країнах Європи як: Норвегія, Швеція, Фінляндія, Польща, Словаччина, Білорусь, Німеччина, Франція, Італія, Греція.

Зелені школи  повинні мати обов’язково три складові мети діяльності:  екоосвітню, природоохоронну, етнотолерантну. Серед завдань Школи зеленого туризму: постійно, систематично і цілеспрямовано культивувати критерій рівноваги навколишнього природного середовища; гармонізувати відносини між природою, суспільством і економікою; орієнтувати турорганізації на збереження, відтворення і збільшення споживчої вартості природного середовища за рахунок виділення частини прибутків від туризму на вирішення пов’язаних із цим завдань,  формувати в туристів почуття особистої відповідальності за стан природи та її майбутнє, стверджуючи в їх свідомості приналежність до неї як її невід’ємної органічної частини   та ін.

Школи зеленого туризму  повині  виконувати такі завдання:

постійно, систематично і цілеспрямовано культивувати критерій рівноваги навколишнього природного середовища;

гармонізувати відносини між природою, суспільством і економікою;

орієнтувати турорганізації на збереження, відтворення і збільшення споживчої вартості природного середовища за рахунок виділення частини прибутків від туризму на вирішення пов’язаних із цим завдань;

підкоряти короткочасні інтереси отримання прибутку від туризму довгостроковим інтересам зберігання природи для майбутніх поколінь, примноження рекреаційно-туристських ресурсів, а також для подальшого розвитку туризму;

формувати в туристів почуття особистої відповідальності за стан природи та її майбутнє, стверджуючи в їх свідомості приналежність до неї як її невід’ємної органічної частини.

Замовити курсову роботу з туристичного країнознавства на тему: Школи зеленого туризму в Україні  та країнах Європи:  067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: