Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Порядок слів у німецькому реченні

Категорія: Курсові |

порядок слів у німецькому реченніКурсова робота на тему: Порядок слів у німецькому реченні

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ 1. Порядок слів у простому реченні 

1.1.Порядок слів у розповідному реченні 

1.2.Порядок слів у питальному реченні 

1.3.Порядок слів у спонукальному реченні 

Висновки до Розділу 1

 Розділ 2. Порядок слів у складному реченні 

2.1.Порядок слів у складносурядному реченні 

2.2.Порядок слів у підрядних реченнях

2.2.1. Підрядні із зворотним порядком слів 

2.2.2. Підрядні із рамковим порядком слів 

Висновки до Розділу 2

ЗАГАЛЬНІ  ВИСНОВКИ

RESÜMEE 

СПИСОК  ВИКОРИСТАНОЇ  ЛІТЕРАТУРИ

 Детальніше  про курсову роботу на тему: Порядок слів у німецькому реченні. Кількість сторінок - 32,  список літератури - 21 джерело,  ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ

Розвиток синтаксичної системи будь-якої мови – це складний комплексний процес, який слід розглядати різнобічно. Останній виявляється у зміні типів речень, окремих слів та їх семантичних рядів, а також у зміні структурної організації синтаксичних одиниць, зокрема словосполучень та речень, які існують у тексті з притаманними їм граматичними (структурними) значеннями.

Порядок слів у німецькій мові є більш зв’язним, ніж в українській. Він має більше обмежень у розстановці членів речення. У німецькій мові порядок слів є провідним синтаксичним засобом. Порядок слів у німецькій мові використовується для забезпечення цілісності організації речення як певної завершеної єдності, що здійснюється за допомогою дієслівно- присудкової рамки. Таким чином, порядок слів у німецькій мові виконує передусім структурно-граматичну функцію.

В німецькій мові порядок слів виконує не лише суто граматичну функцію, а й має велике значення для вираження семантичних відтінків і стилістичного забарвлення речення. Система порядку слів у німецькій мові не є абсолютно зв’язною, фіксоване розташування слів стосується лише позиції присудка. Розташування підмета, додатка, обставин, предикативного означення є відносно нефіксованим. 

   При побудові порядку слів у розповідних реченнях існують дві можливості — прямий порядок слів і зворотний порядок слів. Прямий порядок слів (die gerade Wortfolge) – це коли  присудок (змінювана його частина) завжди стоїть на другому місці. Якщо підмет стоїть після присудка (змінюваної частини присудка), а перше місце в реченні посідає будь-який другорядний член, то такий порядок слів називається зворотним або інверсією (die invertierte Wortfolge). У більшості випадків, при вживанні простих розповідних речень у мовленні німці дотримуються граматичних норм. Але іноді вони можуть порушуватись шляхом опускання одного з головних членів або зміни синтаксичної позиції підмета і присудка.

     Особливості синтаксичної будови питальних речень з прямим порядком слів пов’язані із функціями, які вони виконують у мовленні. У питальному реченні без питального слова (Entscheidungsfragen) на першому місці стоїть відмінювана частина присудка, за нею знаходиться підмет й інші члени речення. У питальному реченні з питальним словом (Ergänzungsfragen) на першому місці стоїть питальне слово, після нього – присудок на другому місці, потім підмет та другорядні члени речення.

     Присудок у німецьких спонукальних реченнях найчастіше виражений дієсловом у наказовому способі і стоїть, як звичайно, на початку рeчення. Відмінювана форма присудка в німецькій мові, як правило, не утворює безпосереднього зв’язку з попередніми висловлюваннями, оскільки в самостійному розповідному реченні для неї призначено друге місце. Крім того, відмінювана форма присудка може бути на першому місці в німецьких повних реченнях, які мають в собі ствердження певного факту, який є загальновідомим. Присудок у таких реченнях часто супроводжується часткою doch. При виносі невідмінюваної форми або іменної частини присудка на перше місце порушується дієслівно-присудкова структурна рамка німецької мови. Тим самим при такому розташуванні слів зазвичай підвищується семантичне значення невідмінюваної форми присудка, вона логічно виділяється.

В німецькій мові порядок слів як засіб підвищення семантичного значення підмета чи присудка (його особової форми) не відіграє важливу роль (особливо у простому реченні). Таким чином, у німецькій мові слова тісно пов’язані з присудком, знаходяться наприкінці речення. Можливості розташування слів групи іменника (означення виражені займенником, прикметником, прислівником) у німецькій мові є більш обмеженими: зазначені означення в німецькій мові препозитивно примикають до іменника.

      Речення, що входять до складу складносурядного речення, з’єднуються за допомогою сполучників. Порядок слів в складносурядному німецькому реченні буває прямий та зворотній та зворотний з додатками - займенниками.

    Складнопідрядні речення  (das Satzgefüge) являють собою граматичну структуру, до складу якої входять головне речення (der Hauptsatz) і, як правило, одне або - рідше - кілька придаткових (der Nebensatz). Головне речення завжди має незалежний, самостійний характер, в той час як придаткове завжди підпорядковується головному. Даний підрядний зв'язок може бути виражено або підрядними сполучниками, з'єднуючими головні речення з підрядними, або сполучними словами - відносними займенниками і прислівниками.  

   Зворотній порядок слів у німецькій мові обумовлений суто граматичними причинами – розміщенням другорядного члена на першому місці. Підмет у німецькій мові при зворотному порядку слів знаходиться всередині рамки, частіше він стоїть безпосередньо після відмінюваної форми присудка.  При зворотному порядку слів, якщо підмет виражено іменником, додаток у формі займенника в будь-якому разі буде передувати підмету.

  Інколи сполучникові слова (або сполучники) утворюють у підрядному реченні особливу рамкову конструкцію, всередині якої розташовуються всі інші члени даного речення. У випадках, коли сполучникові слова виконують функції підмета в підрядному, за підметом випливають всі інші члени підлеглого реченя в звичайному для додаткового речення порядку, формуючи рамкову конструкцію.

Таким чином, порядок слів в німецькому реченні в розумінні сучасної синтаксичної науки – складне, багато аспектне явище, що навряд чи може бути вивчене до кінця. 

Замовити курсову роботу  Порядок слів у німецькому реченні: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: