Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Нормування розмірів санітарно-захисної зони

Категорія: Курсові |

санітарно-захисні зониКурсова робота з екології на тему: Нормування розмірів санітарно-захисної зони

Вступ

1. Теоретичні основи нормування

1.1. Сутність і поняття, предмет і об'єкт, мета і завдання, правові основи

1.2. Види нормування

1.3. Правові основи нормування

2. Екологічні основи, нормативи і методики нормування

2.1. Види забруднюючих речовин, що викидаються техногенними об’єктами в навколишнє середовище

2.2. Показники нормування забруднюючих речовин в навколишньому середовищі

2.3. Правила встановлення гранично допустимих концентрації (ГДК) забруднюючих речовин в навколишньому середовищі

2.4. Нормативи екологічної безпеки

2.5. Нормативи зборів і плати за забруднення навколишнього середовища

3.  Сучасні підходи до нормування розмірів санітарно – захисної зони

 3.1  Нормування  санітарно – захисної зони промислових підприємств

3.2. Визначення розміру санітарно – захисних зон

3.3. Обґрунтування створення санітарно-захисних зон

Висновки 

Список літератури

 Детальніше про курсову роботу з  екології на тему: Нормування розмірів санітарно-захисної зони. Кількість сторінок - 30, список літератури - 20, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Висновки:

Методичні підходи до встановлення розмірів СЗЗ для промислових об’єктів базуються на наступних концептуальних положеннях:

1. Санітарно-захисна зона для промислового об’єкта повинна встановлюватися за принципом оптимальної мінімізації, що передбачає впровадження на підприємстві сучасних технологій, обладнання, пилогазоочисного устаткування, що відповідають кращим міжнародним зразкам (стандартам); при цьому рівень забруднення речовин у викидах виробництва не повинен перевищувати їх технологічні нормативи, що діють в Україні.

2. Санітарно-захисна зона повинна розглядатися у територіальній єдності з проммайданчиком підприємства. Раціональне розташування окремих виробничих цехів і дільниць на території підприємства з розміщенням виробництв більш високих класів небезпеки на найбільш віддалених від житлової і громадської забудови ділянках, обґрунтований вибір висоти джерел викидів забезпечуватиме оптимальні умови розсіювання забруднюючих речовин в атмосферному повітрі на межі житлової забудови, що не призводитиме до невиправданого збільшення розміру СЗЗ.

3. Санітарно-захисна зона повинна забезпечувати на своїй зовнішній межі (межі розташування житлової забудови і прирівняних до неї об’єктів) дотримання безпечних умов для проживання і здоров’я населення. При цьому рівні хімічного, фізичного та біологічного забруднення довкілля, що створюються промисловим об’єктом, не повинні перевищувати на межі СЗЗ гігієнічні нормативи за окремими інгредієнтами, їх сумарними і комплексними показниками, а також не створювати ризик несприятливих (канцерогенних і не канцерогенних) ефектів для  здоров’я населення.

 Замовити курсову роботу з екології  на тему "Нормування розмірів санітарно-захисної зони": 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: