Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Ідеали старшокласників

Категорія: Курсові |

ідеали старшокласниківКурсова робота з психології на тему: Ідеали старшокласників

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ  ВИВЧЕННЯ ПРОБЛЕМИ  РОЗВИТКУ ІДЕАЛІВ СТАРШОКЛАСНИКІВ

1.1Поняття про ідеал

1.2Вікові особливості старшокласників та їх вплив на систему ідеалів

1.3 Проблема формування ідеалів у старшокласників

 Розділ 2. ДОСЛІДЖЕННЯ ІДЕАЛІВ СТАРШОКЛАСНИКІВ

2.1Методика дослідження ідеалів старшокласників 

2.2 Аналіз результатів  дослідження ідеалів старшокласників

Висновки

Список використаної літератури

Додатки

Детальніше про курсову роботу  з психології на тему: Ідеали старшокласників. Кількість сторінок - 38 (з додатками), список літератури - 23, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВИСНОВКИ (скорочено):

      Поняття «ідеал» за змістом і формами прояву є дуже багатогранним і використовується в соціальній практиці різнопланово: для позначення не тільки соціально-історичних образів майбутньої діяльності, але й типів та стилів в науці, мислення і практичної діяльності. Підтвердженням сказаного вище є визначення поняття «ідеал» у багатьох словниках (грецьк. idea — ідея, первообраз) як уявлення про найвищу досконалість, яка як взірець, норма і найвища мета визначає певний спосіб і характер мислення та діяльності людини чи суспільного класу. Формування ідеалу є специфічно-людською формою життєдіяльності, оскільки передбачає створення образу мети діяльності до її фактичного здійснення.

       На сьогодні склалась досить складна ситуація, зумовлена тим, що усталені ідеали минулих десятиліть зруйновані, а формування нових суспільних ідеалів, які б трансформувалися у особистісний ідеал молодої людини, відбувається надто повільно. Відомий психолог сучасності Г.О.Балл вважає, що поза зверненням до поняття ідеалу повноцінне вивчення людської діяльності у психолого-педагогічному аспекті є неможливим.  Досягнення ідеалу є одним із важливих мотивів самовдосконалення, проте поняття ідеалу не обмежується лише ідентифікацією з кумиром, а виступає шляхом досягнення вершини успіху; можливістю відкриття у собі нових здібностей; засобом самоствердження тощо. 

     Проведене опитування дало можливість зробити висновки, що більшість учнів розуміють  ідеал – як важливий взірець у розвитку особистості, проте кінцева мета розвитку особистості дітьми не ще не усвідомлюється. Тобто, ідеал для сучасних дітей – чітко не визначений, абстрактний образ, до якого треба прагнути, хоч не завжди діти розуміють, навіщо. У відповідях старшокласників спостерігається прагнення до доброти, очікування справедливості від оточуючих (від світу дорослих), хотілося б привітності (бути прийнятим і почутим).

Замовити курсову роботу з психології на тему: Ідеали старшокласників : 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: