Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Соціалізація сучасної молоді з використанням досвіду соціальної роботи за кордоном

Категорія: Курсові |

соціальна робота за кордономКурсова робота з соціальної педагогіки на тему: Соціалізація сучасної молоді з використанням досвіду соціальної роботи за кордоном

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ЗА КОРДОНОМ

1.1 Актуальність питання вивчення досвіду соціальної роботи за кордоном

1.2 Сфери діяльності соціальних працівників у країнах Західної Європи та США

1.3 Особливості моделей соціальної підтримки за кордоном та в Україні 

 Розділ 2. СОЦІАЛІЗАЦІЯ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ З ВИКОРИСТАННЯМ ДОСВІДУ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ЗА КОРДОНОМ

2.1 Характеристика процесу соціалізації сучасної молоді

2.2 Використання зарубіжного досвіду соціальної роботи в Україні

Висновки

Список використаної літератури

 Детальніше про курсову роботу  з соціальної педагогіки на тему: Соціалізація сучасної молоді з використанням досвіду соціальної роботи за кордоном. Кількість сторінок - 38, список літератури - 30, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 ВИСНОВКИ: 

    У кінці ХІХ століття соціальні реформатори й лідери благодійності починають організовувати систему професійної освіти, подібно до підготовки лікарів, учителів, священиків тощо. Тобто ідея благодійності як добровільної активності трансформується в ідею соціальної роботи в якості систематичної, організованої професійної допомоги нужденним.

    Сучасна соціальна робота передбачає конкретну персональну допомогу людині, яка потребує опікування з боку суспільства. Тому в розвинутих країнах світу кількість соціальних працівників є майже такою як кількість педагогів, і перевищує кількість лікарів. Соціальні працівники відіграють відчутну роль у плануванні, реалізації, оцінюванні, вивченні соціальних програм, розрахованих на підтримку найрізноманітніших груп населення.

Освоєння зарубіжного досвіду необхідне перш за все для вироблення власних підходів до вирішення соціальних проблем з урахуванням історичних, економічних та культурних особливостей та можливостей нашої країни. Знайомство сучасної молоді із соціальною роботою за кордоном не лише дозволить дізнатися про певні інновації в діяльності зарубіжних соціальних працівників, але й осмислити та порівняти знання про вітчизняний досвід, виокремити нові перспективи подальшого розвитку теорії та практики соціальної політики й соціальної роботи.

    Соціальна політика визначає пріоритетні сфери діяльності соціальних служб. Ці пріоритети змінюються залежно від конкретних умов соціально-економічного розвитку тієї чи іншої країни. Для країн західної Європи та США є найбільш характерними такі сфери діяльності соціального працівника: соціальна робота в громаді,  вулична соціальна робота („аутріч-робота”), соціальна робота в закладах охорони здоров’я, освіти, правоохоронних органах,  превентивна соціальна робота, соціальна робота на підприємствах, в геронтологічних центрах та ін.  Для вирішення проблем професійного вигорання та підвищення рівня професіоналізму соціальних працівників існують фахівці – супервізори. У зарубіжній практиці супервізія стала незамінним елементом професії соціального працівника, інструментом професіоналізму та ефективності роботи.    

          У суспільному житті більшості країн світу соціальні працівники відіграють важливу роль у плануванні, реалізації, оцінюванні та науковому вивченні соціальних програм, розрахованих на підтримку найрізноманітніших груп населення. Сфера компетенції соціальної роботи у різних країнах має свої межі та особливості. Це зумовлено культурними, історичними традиціями надання суспільної допомоги, політико- ідеологічними поглядами на роль соціальних служб і соціальних працівників у суспільстві.Практика соціального захисту та забезпечення в світі сформувала кілька базових моделей соціальної підтримки: скандинавська модель (Швеція), корпоративна модель (Австрія, Німеччина, Нідерланди), рудиментарна модель соціального захисту, медична модель (США),  залишкова модель (Великобританія) та ін.

    В Україні соціальна робота тісно пов’язана із соціальним захистом і соціальною педагогікою. Тому її часто розглядають як комплекс соціально-побутової, медико-соціальної, соціально - правової, соціально-педагогічної допомоги, спрямованої на задоволення різноманітних потреб громадян, груп. Соціальна робота розглядається нині як діяльність, спрямована на досягнення позитивних змін та благополуччя як окремих осіб, так і суспільства в цілому, розв’язання життєвих проблем, надання допомоги та підтримки громадянам із залученням їхніх власних ресурсів, а також можливостей соціального оточення. Відтак, наявність розвиненої системи соціальної роботи є важливим показником соціально-економічного поступу.

        Проблема соціалізації молоді сьогодні стоїть досить гостро у всьому світі, і викликає інтерес соціальних педагогів, вчених, соціальних працівників не лише України, а й за кордоном. В останній час українське суспільство стикається з великою кількістю соціальних проблем, таких як алкоголізм, наркоманія, злочинність, соціальне сирітство, безробіття та інші. З особливою силою і гостротою наростають проблеми соціальної групи молоді, хоча, безумовно, і в інших вікових групах їх не менше, проте саме молодь - це майбутнє нашого суспільства.  Соціалізація молоді є специфічним процесом. Саме для цієї соціальної групи властивий період соціалізації, який характеризується з одного боку становленням особистості людини, її включенням до системи суспільних відносин, а з іншого - ця вікова група в майбутньому повинна буде сама транслювати соціальні норми і традиції наступному поколінню. Підґрунтям дієвої системи соціалізації молоді, її громадянського становлення в інтересах як самої молодої людини, молодого покоління в цілому, так і регіону, держави зокрема є підготовка професійно компетентних, конкурентоздатних, гуманістично орієнтованих, кваліфікованих фахівців, тобто формування суб’єктів професійної діяльності, здатних вільно та свідомо вдосконалювати, забезпечувати ефективну реалізацію державної молодіжної політики. 

   Соціальну роботу з молоддю у переважній більшості європейських країн здійснюють молодіжні соціально - інформаційні центри, які надають безкоштовну конфіденційну інформацію для молодих людей і для людей, які працюють з молоддю. Вони містять інформацію стосовно освіти, зайнятості, кар’єри, прав та пільг, спорту, відпочинку, дозвілля, подорожей та інших можливостей для молодих людей. Прикладом для України в побудові ефективної соціальної політики може стати також молодіжна державна політика США. Основною її метою є сприяння розвитку молоді, вирішення основних проблем цієї верстви населення, а також пошук шляхів фінансування відповідних соціальних програм.

    Розгляд зарубіжного досвіду організації соціальної роботи є надзвичайно корисним для підвищення рівня надання соціальної допомоги в Україні, адже аналіз такого досвіду дає можливість знайти конструктивні моменти і результативні методики, які можна реалізувати в сучасному українському суспільстві. 

Замовити курсову роботу з соціальної педагогіки на тему:  Соціалізація сучасної молоді з використанням досвіду соціальної роботи за кордоном: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: