Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Толерантне спілкування в особистісно орієнтованому навчально – виховному процесі

Категорія: Курсові |

толерантне спілкуванняКурсова робота з педагогіки на тему: Толерантне спілкування в особистісно орієнтованому навчально–виховному процесі

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ  1. ТОЛЕРАНТНЕ СПІЛКУВАННЯ ЯК ЗАСІБ ЕФЕКТИВНОГО ВПЛИВУ НА ОСОБИСТІСТЬ.

1.1 Принципи толерантності в сучасній освіті

1.2 Формування толерантності в особистісно орієнтованому  навчально – виховному процесі

1.3 Толерантність як складова педагогічної культури

 Розділ 2. ОСНОВИ ТОЛЕРАНТНОГО СПІЛКУВАННЯ  У НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ ПРОЦЕСІ

2.1 Толерантне спілкування в освітній діяльності

2.2 Толерантне  спілкування як основа особистісно орієнтованого виховання

2.3 Методичні рекомендації щодо  виховання толерантності  у школі

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

 Детальніше про курсову роботу  з педагогіки на тему: "Толерантне спілкування в особистісно орієнтованому навчально–виховному процесі". Кількість сторінок - 33, список літератури - 30, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 ВИСНОВКИ

             Аналіз наукових досліджень з проблеми толерантності дає підстави розглядати толерантність як морально-етичну якість особистості, що характеризується здатністю людини виявляти терпляче ставлення, повагу, прийняття й розуміння інших людей як рівних і рівноцінних, незалежно від їхньої етнічної, національної, соціальної, релігійної або культурної приналежності; розуміти цінність інших традицій, поглядів, характерів, звичок; уміти  сприймати різні культурні групи, різноманітні форми самовираження та самовиявлення людської індивідуальності, усвідомлювати, що долання чи уникнення конфліктів і протиріч, а отже, гармонія суспільства як вища мета – єдино можливий вихід і головний пріоритет розвитку цивілізованих держав в умовах глобальних і постійно загострених проблем XXI ст. 

     Толерантність підлягає обов’язковому, цілеспрямованому і постійному вихованню й самовихованню. Як цілісне морально-етичне особистісне утворення толерантність виступає у вигляді її складових. Ці складові органічно взаємопов’язані, знаходяться у постійній взаємодії, взаємодоповнюють, взаємозумовлюють і взаємозбагачують одна одну.

Отже, структура толерантності включає наступні компоненти:

•когнітивний – знання про сутність поняття толерантності, її цінність в історії людства, усвідомлення необхідності толерантного мислення й поведінки у наш час для побудови демократичного гуманного суспільства;

•емоційно-мотиваційний – отримання задоволення від контакту з навколишнім світом, потреба бути толерантним, широкий пізнавальний інтерес і готовність робити добро й досягати взаєморозуміння у міжособистісних стосунках;

•діяльнісний – застосування принципів толерантності у щоденній практиці життя, вміння співпрацювати і протидіяти негативним асоціальним проявам у суспільстві, здатність виявляти повагу, довіру і турботу про інших.

    Людина – істота соціальна, і вона здатна нормально розвиватись тільки у суспільстві, спілкуючись з іншими людьми, оскільки потребує постійної інформації про подібних собі. Лише у процесі спілкування і завдяки йому дитина може соціалізуватися і стати особистістю. І чим раніше вона осягне основні правила толерантного спілкування, тим менше помилок зробить, тим менше завдасть шкоди собі й іншим. Утім, культура спілкування залежить не тільки від знання й дотримання певних норм спілкування, а й від нашої вихованості, ввічливості, толерантності до позицій інших, доброзичливості, прагнення порозумітись, які не передаються у спадок, а формуються і розвиваються у процесі виховання та самовиховання. 

     Для становлення самодостатньої толерантної особистості учня, психологічно й духовно готової до дорослого життя, вчителю самому потрібно зрозуміти важливість толерантних стосунків і необхідність виховання толерантної особистості школяра, бути готовим вирішувати проблему формування толерантного ставлення учня до дійсності, до людей, що його оточують. З метою підготовки педагогів до виховання толерантності учнів потрібно використовувати різноманітні форми й методи роботи. 

     Цілеспрямована робота щодо формування толерантного спілкування, на нашу думку, дозволять педагогічному колективу школи створити толерантний мікроклімат для всіх учасників навчально-виховного процесу й особливо звернути увагу на розмаїття інтерактивних форм і методів виховання толерантності в учнів школи. Зміна соціально-педагогічних умов та ідеологічних орієнтирів в Україні зумовлює подальші наукові розвідки щодо поглиблення структурних компонентів толерантності учасників навчально- виховного процесу вищої школи; необхідність оптимізації управлінням процесом формування толерантності в системі вищої освіти, пошуку нових моделей оптимізації й ефективної діагностики цього процесу; розробки процесу спадкоємності виховання толерантності та управління ним у системі освітніх навчальних закладів усіх рівнів акредитації.

Замовити курсову роботу з педагогіки на тему: "Толерантне спілкування в особистісно орієнтованому навчально–виховному процесі": 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: