Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Лікарські властивості водоростей

Категорія: Курсові |

водоростіКурсова робота з біології на тему: Лікарські властивості водоростей

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ  1. ВОДОРОСТІ ЯК ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ.

1.1 Роль та значення водоростей  у  житті людини

1.2 Лікувальні властивості бурих водоростей. Значення  альгінової кислоти у медицині

1.3 Чорноморська бура водорість – цистозіра та її лікувальні властивості

1.4 Лікарські властивості зостери,  ламінарії та фукусових водоростей

 Розділ 2. ЛІКАРСЬКІ ВЛАСТИВОСТІ ВОДОРОСТІ СПІРУЛІНИ.

2.1 Спіруліна та її сучасне використання у медицині

2.2 Використання лікарських властивостей спіруліни в сучасній медицині

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

 Детальніше про курсову роботу з біологіїї  на тему: "Лікарські властивості водоростей". Кількість сторінок - 34, список літератури - 24, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВИСНОВКИ

     Водорості  (Аlgае) — надзвичайно різноманітна і численна (понад 35 тис. видів) екологічна група фотоавтотрофних організмів, тіло яких  талом (грец. thallуs — пагін, зелена гілка), не розчленоване на органи, а життя пов’язане здебільшого з водним середовищем. Різноманіття водоростей України нараховує понад 5 тисяч видів, представлених понад 6,2 тисяч внутрішньовидових таксонів. Загалом, водорості - це древні представники рослинного світу, які виникли близько 3,5 млрд років тому. Це організми, для більшості яких, характерне існування, пов’язане з водою (про що говорить сама їх назва - “водо-ріст”) - чи повний життєвий цикл, чи лише їх період розмноження, зокрема для форм, які живуть на грунті чи в грунті (грунтові водорості), в повітряному середовищі чи серед різних споруд. 

   Водорості мають велике практичне значення в повсякденному житті та господарській діяльності людини. Ці рослини приносять як користь, так і завдають шкоди. Водорості використовуються як індикаторні організми при: 

а) біологічному аналізі води (у комплексі з іншими організмами (бактеріями та безхребетними),  беруть участь у процесах самоочищення води; низка видів використовуються як індикатори забрудненості води органічними речовинами); 

б) аналізі віку осадових порід та утворенні первинного гумусу, формування якого вони обумовлюють, оселяючись на гірських породах; 

в) в судово-медичній практиці (як опосередкований індикатор); 

г) є сировиною для промисловості (морські форми - макрофіти - для одержання йоду, брому, агар-агару та ін.), зокрема нитчасті прісноводні водорості - для одержання деяких хімічних сполук (спиртів, ефірів, органічних кислот, а також як джерело вітамінів (спіруліна, гематокок тощо), антибіотиків і стимуляторів росту  в медицині.

      Ще з кінця XIX ст. водорості використовувалися для отримання соди та йоду. Нині з водоростей отримують альгінову кислоту та її солі - альгінати, а також каррагінати та агар. З бурої водоростей отримують маніт – сировину для фармакологічної та харчової промисловості при виготовленні ліків та продуктів харчування для хворих на цукровий діабет.  Водорості широко застосовувалися в народній медицині як глистогінний засіб та для лікування низки захворювань, таких як зоб, нервові розлади, склероз, ревматизм, рахіт, гінекологічні захворювання тощо. Разом з цим, з водоростей отримані препарати, що сприяють виведенню з організму радіонуклідів. Ефективність таких сорбентів досягає 90-95%.

   Водорості є джерелом біологічно активних речовин, серед яких - поліненасичені жирні кислоти, похідні хлорофілу, полісахариди, фукоїдани, глюкани, пектини, галактани, альгінова кислота, ферменти, рослинні стерини, каротиноїди. У багатьох водоростей вченими було виявлено протипухлинну  активність (ламінарія,фукус), антимікробну антибактеріальну і противірусну дію.  Водоростісправляють антимутагеннийі радіопротекторнийвплив, а також вирізняються протизапальною та імуномодулюючою активністю.

Застосування альгінатних матеріалів у медицині й медичній промисловості сформувалося в три основні напрями:

як допоміжні хіміко-фармацевтичні речовини для виробництва різних лікарських форм медичних препаратів;

як медичні вироби у вигляді марлі, вати, серветок, губок тощо для місцевого гемостазу при зовнішніх і внутрішньопорожнинних кровотечах;

як лікарські засоби та БАД до їжі різноспрямованої дії. 

Цистозіра є ефективним засобом проти ожиріння. Пригнічення апетиту шляхом уживання бурих водоростей передусім зумовлено високим вмістом в них полісахаридних речовин, які в шлунку швидко набрякають, створюють відчуття ситості й водночас поглинають рідини з організму. Водна витяжка має виражену антисклеротичну, кровоспинну, гіпотензивну дію. У цистозірі в помітних концентраціях містяться біоантиоксиданти - токоферол і природні феноли. При використанні бурих водоростей у медицині слід враховувати такі лікувальні властивості цистозіри:

•нормалізує роботу щитовидної залози, попереджає та лікує, сприяє відновленню всіх обмінних процесів в організмі;

•нормалізує роботу системи кровотворення. Покращує показники крові за гемоглобіном, еритроцитами, лейкоцитами, тромбоцитами. Попереджає і лікує залізодефіцитні анемії;

•підвищує імунітет - захисну реакцію організму від хвороботворних бактерій, токсинів, вірусів і ракових клітин; 

•ефективно нейтралізує вільні радикали. Уповільнює старіння, продовжує активність і молодість. Перешкоджає розумовій деградації (хвороба Паркінсона, Альцгеймера, послаблення пам'яті, недоумство);

•знижує ризик інсультів, інфарктів, варикозного розширення вен за рахунок підвищення міцності, тонусу, еластичності стінок судин і судинорозширювальної дії;

•попереджає розвиток нервових розладів, депресій і психозів. Нормалізує стан нервової системи при її перенапруженні, нейтралізує вплив стресу;

 

   Спіруліна - унікальний біологічний матеріал, її можна використовувати як активну добавку до їжі, як стимулятор росту й продуктивності тварин та птиці. Одна з переваг біомаси спіруліни - високий вміст у ній білку (до 70% від сухої маси). Причому білок спіруліни представлений усіма незамінними амінокислотами, особливо багатий на триптофан, треонін, ізолейцин, валін.  

 Важливою проблемою сьогодення в усьому світі є проблема йододефіциту. В Україні вона поглиблена наслідками Чорнобильської катастрофи, що спричинила значне зростання радіонуклідного забруднення і широке розповсюдження хвороб щитоподібної залози. Істотним джерелом органічного легкозасвоюваного йоду є бурі морські водорості та спіруліна. Тому важливим завданням науковців і практиків стає розроблення та виробництво широкого спектру лікарських препаратів оздоровчої дії з використанням водоростей. 

Замовити курсову роботу з біології на тему: "Лікарські властивості водоростей": 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: