Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Розвиток педагогічної творчості вчителів

Категорія: Курсові |

професія вчителяКурсова робота з педагогіки  на тему: Розвиток педагогічної творчості вчителів

ВСТУП

РОЗДІЛ  1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ТВОРЧОСТІ  ВЧИТЕЛЯ

1.1 Питання розвитку творчості вчителя  у науковій літературі

1.2 Педагогічні умови формування творчої індивідуальності вчителя

1.3 Педагогічна творчість як фактор самореалізації особистості педагога

РОЗДІЛ 2. МЕТОДИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ АДМІНІСТРАЦІЇ ШКОЛИ ЩОДО РОЗВИТКУ ТВОРЧОСТІ ВЧИТЕЛЯ 

 2.1 Досвід організації роботи щодо розвитку педагогічної творчості вчителів

2.2 Методичні рекомендації  щодо  розвитку й самореалізації творчої особистості педагога.

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Детальніше про курсову роботу з педагогіки  на тему: Розвиток педагогічної творчості вчителів

Кількість сторінок - 30. Ціна - за домовленістю.

Уривок з курсової роботи "Розвиток педагогічної творчості вчителів"

Педагогічна творчість була й залишається у центрі наукових інтересів багатьох вітчизняних і зарубіжних вчених.  Існує два підходи в розкритті сутності професійної творчості вчителя. Перший з них полягає в тому, що професійна творчість вчителя розглядається як діяльність, спрямована на оволодіння передовим педагогічним досвідом і вдосконалення на цій основі своєї професійної діяльності.

     Другий – у розгляді творчості вчителя як діяльності, пов’язаної з  творчим розв’язанням проблем, що виникають у педагогічному процесі. Цей підхід найповніше характеризує сутність педагогічної творчості, оскільки творчий характер має не тільки акт розробки ідеї розв’язання проблеми, а й сам процес її втілення на практиці, і тому з’являється можливість розглядати творчість і в аспекті створення нових форм, методів, засобів, технологій навчання, і як необхідну складову професійної діяльності кожного вчителя. Підготовка до педагогічної творчості має здійснюватися як у процесі вузівського навчання педагогічних працівників, так й упродовж усієї їх професійної кар’єри, а отже, у системі післядипломної педагогічної освіти.

Творчий потенціал учителя розуміється нами як невід’ємна складова частина сукупної культури фахівця, що вміщує наявні та потенційні здатності й можливості до створення чогось нового або перетворення пізнаного, як відкритість особистості до змін та самовдосконалення.  Одночасно творчий потенціал учителя виступає провідним чинником урізноманітнення та розвитку сукупної професійної культури педагога.

  Разом з тим, творчий потенціал вчителя не можна розглядати як статичний. Він динамічний та постійно піддається трансформаціям і є складовою сукупної професійної культури фахівця, а отже, правомірно говорити про його розвиток в системі педагогічної освіти. Тому, можна вважати, що й творчий потенціал вчителя як професіонала формується і розвивається в межах вищої освіти, а в післядипломній освіті відбувається його подальший розвиток, розкриття та збагачення. 

      Провідна, безпосередня та активна роль в управлінні розвитком творчого потенціалу належить самому вчителеві, а вплив зовнішніх чинників й управління з боку сторонніх (викладачів, методистів, керівників шкіл, наставників, колег та ін.) є  опосередкованим. Отже, процес розвитку творчого потенціалу вчителя включатиме такі складові:

- готовність вчителя до творчої педагогічної діяльності; 

-мотивація вчителя до творчої педагогічної діяльності;

- набуття нових знань, умінь, навичок, професійного досвіду та особистісних якостей;

- практична професійно педагогічна діяльність вчителя, що одночасно виступає і як царина прояву творчих можливостей, і як виток подальшого розвитку та збагачення сукупної професійної культури, а відтак, і творчого потенціалу вчителя.

    Одним із головних завдань учителя є формування творчої особистості дітей, але цього не можна зробити без педагогічної творчості, тобто без оригінальних рішень учителя, що спрямовані на перетворення наукової інформації у творчу. Педагогічна творчість – педагогічна креативність, психолого-педагогічні знання, уміння й навички, які, за сприятливих для педагогічної творчості вчителя умов, забезпечують його ефективну педагогічну діяльність із розвитку потенційних творчих можливостей учнів.

   Розвиток педагогічної творчості вчителів і підвищення на цій основі результативності навчально-виховного процесу перебувають у прямо-пропорційній залежності від педагогічних умов, від правильно обраних шляхів розвитку та реалізації творчої педагогічної діяльності, від особистісних якостей учителя. Тому для організації навчально-виховної діяльності необхідно враховувати чинники формування творчої особистості, адже тільки у сприятливих педагогічних умовах за допомогою правильно обраних шляхів реалізації свого творчого потенціалу може вільно розвиватися творчий учитель.          

     Управління розвитком творчості вчителя передбачає забезпечення таких необхідних  організаційно-педагогічних умов: забезпечення вчителів вільним часом; створення в навчальному закладі сучасної матеріальної бази (оновлення бібліотечного фонду, наявність комп’ютерної техніки з виходом в Інтернет, спеціалізовані кабінети, мультимедійні дошки тощо); створення сприятливих морально-психологічних умов у школі: доброзичливих ділових відносин між педагогами, підтримки творчості вчителя з боку керівництва, запобігання конфліктам; планування керівництвом школи творчості вчителів; наявність об’єктивного оцінювання професійної діяльності педагогічних працівників; розробка творчих планів учителями; спільне обговорення педагогічних проблем, особливо деталей творчого акту в дітей і вчителів (творчі уроки, творчі заходи тощо); створення “банку педагогічних ідей” та ін.

    Аналіз наукової літератури свідчить, що основними напрямами діяльності у розвитку творчого потенціалу вчителя є забезпечення сприятливих умов для розвитку інноваційного потенціалу як кожного вчителя зокрема, так і педагогічного колективу в цілому, розвиток системи мотивацій до інноваційної діяльності (створення ситуації успіху, підтримка ініціатив учителя; свобода дій, вільний вибір форм і методів навчально-виховного процесу), запровадження ефективної системи випереджального навчання педагогічних працівників, оптимізація процесів самоосвіти вчителя.

Сюди ж можна віднести розширення сфери контактів між учасниками педагогічного процесу, вдосконалення системи внутрішкільної науково-методичної роботи та залучення вчителя до науково-дослідної, пошукової діяльності. Важливого значення при цьому набуває діагностика творчого потенціалу вчителя, можливостей його особистісного розвитку. 

       Виходячи із вищезазначеного, можна зробити висновок, що розвиток творчого потенціалу вчителя є важливим об’єктом внутрішкільного управління і вимагає значної уваги з боку адміністрації школи. Адже позитивні зміни у сучасній школі можливі лише за наявності творчого, цілеспрямованого вчителя, готового виховувати інноваційну особистість.

 Замовити курсову роботу з педагогіки на тему: Розвиток педагогічної творчості вчителів: тел: 067 994 09 24, 063 143 32 32, ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: