Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Формування ключових компетентностей на уроках української мови та літератури

Категорія: Курсові |

ключові компетентностіКурсова робота на тему: Формування ключових компетентностей на уроках української мови та літератури.

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ  1.  ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ.

1.1 Проблема визначення  переліку ключових компетентностей  в   дослідженнях вітчизняних вчених

1.2 Уроки української мови та літератури  в системі компетентнісної освіти

Розділ 2. МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ.

 2.1 Педогогічний досвід з формування ключових компетентностей на уроках української мови

2.2 Методичні рекомендації щодо формування ключових компетентностей на уроках мови і літератури

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

ДОДАТКИ

 Уривок з курсової роботи "Формування ключових компетентностей на уроках української мови та літератури":

ВСТУП

  Актуальність  теми. Якісні зміни в системі освіти спрямовані на те, щоб знання, здобуті в школі, були корисними для людини у її подальшому житті й професійному становленні. Знання учнів  мають бути не просто інформаційним багажем, а ключем до розв’язання всіх проблем особистісного, професійного чи суспільного характеру. Забезпеченню реалізації цих позицій сприяє технологія компетентнісного навчання, як наріжне поняття сучасної освіти.

     Компетентнісний підхід до навчання  – це спроба привести  у відповідність систему освіти й потреби сучасного суспільства. Він забезпечується діяльнісним підходом, активними формами навчання, організацією навчального процесу на основі системи навчальних завдань, реалізацією принципів розвиваючого навчання. Одним з   основних  завдань Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року є оновлення цілей і змісту освіти на основі компетентнісного підходу та особистісної орієнтації, урахування світового досвіду та принципів сталого розвитку [20];

     Концепція загальної середньої освіти в Україні спрямовує навчально – виховний процес на формування у школярів достатньої життєвої компетентності [10, с. 6] . У «Концепції вивчення української мови в 5 - 12 –х класах загальноосвітніх закладів з українською мовою навчання» [11, с. 59], «Державному стандарті базової і повної середньої освіти» [4], у чинних шкільних програмах з мови та літератури, у переважній більшості методичних посібників використовуються терміни «мовна компетенція», «комунікативна компетенція», «ключові компетенції» [4, 15,16, 17, 20]  тощо. 

   І хоча проблема компетентнісного навчання вже багато років перебуває у полі зору вчених різних галузей педагогічної освіти, однак говорити про узгодженість позицій та усталеність понятійного апарату ще рано. Компетентнісна переорієнтація української освіти, у першу чергу мовної, поза найменшим сумнівом, актуальна і складна тема, адже реалізація компететнісного підходу до навчання мови і літератури лише започатковується, учителі ще не набули достатнього досвіду з його впровадження у конкретній практичній діяльності, не освоїли достатньо цієї інновації навіть у термосистемі.  Актуальність визначеного напрямку і зумовила вибір теми «Формування ключових  компетентностей на уроках української мови та 

літератури».

Об’єкт дослідження: процес формування ключових компетентностей на уроках української мови й літератури.

Предмет дослідження: зміст, форми, методи, засоби формування ключових компетентностей на уроках української мови й літератури.

Мета дослідження: розглянути і теоретично обґрунтувати особливості формування ключових компетентностей учнів при вивченні української мови та літератури.

Завдання дослідження. 

- Уточнити  зміст  понять „компетентність”, „компетенція”, „компетентнісний підхід”, „ключові компетентності ” та встановленні відношення  між ними.

- Розкрити значущість формування ключових компетентностей у сучасній  мовній та літературній освіті.

- Розглянути теоретичний та практичний аспект формування ключових компетентностей у процесі вивчення української мови та літератури.

-Окреслити методологічні труднощі  та шляхи вдосконалення компетентнісного підходу до навчання української мови і літератури в основній школі.

Аналіз досліджень і публікацій. Компетентнісний підхід у системі освіти є предметом наукового  дослідження І. Драча, Н. Бібік, О. Локшиної, О. Овчарук, Л. Пильгун,  О. Пометун, І. Родигіної, Т. Смагіної, С. Трубачевої та ін.  Проблема компетентнісного підходу до формування мовної особистості досліджували  багато сучасних дидактів та лінгвістів: З. Бакум, А. Богуш, О. Божович, О. Горошкіна,  Н. Голуб,  О. Дрогайцев, С. Караман, Л. Мамчур, М. Пентилюк,  Г. Шелехова.  Аналіз наукової літератури дає підстави для висновків: чіткості потребують багато положень науковців та практиків щодо понятійного апарату, ієрархії ключових  компетентностей та відображення їх у державних документах. Актуальним є питання визначення особливостей змісту кожної  ключової компетентності на конкретному етапі навчання рідної мови і літератури. Уточнення потребують відношення між ключовими поняттями «компетенція та «компетентність», а також здійснення контролю (вимірювання) рівня сформованості тієї чи іншої компетенції у процесі вивчення української мови та літератури.

Методи дослідження:

-аналіз педагогічної, навчально-методичної літератури з теми дослідження;

-класифікація, систематизація та узагальнення здобутої інформації;

-узагальнення досвіду впровадження компетентнісного підходу до навчання української мови і літератури в основній школі;

-опрацювання наукових джерел з методики викладання української мови та літератури;

-наукове спостереження процесу формування ключових компетентностей на уроках української мови й літератури;

Структура роботи. Наукове дослідження складається із вступу, 2 розділів, 4 підрозділів, списку літератури, висновків та додатків. 

Замовити курсову роботу: "Формування ключових компетентностей на уроках української мови та літератури" 067 994 09 24, 063 143 32 32, ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: