Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Використання текстів літератури як засобу формування аудитивної компетенції учнів середнього етапу

Категорія: Курсові |

іноземна моваКурсова робота на тему: Використання текстів літератури як засобу формування аудитивної компетенції учнів середнього етапу.

Зміст

Вступ 

Розділ 1. Психологічні та дидактичні умови успішного навчання лексики іноземної мови на середньому ступені її вивчення

1.1Значеня  текстів літератури  у системі формування аудитивної компетенції

1.2 Етапи сприйняття  літературних текстів при аудіюваннні

 1.3. Психологічні аспекти засвоєння текстів літератури на уроках іноземної мови

1.4 Методичні поради щодо успішного формування аудитивних навичок та вмінь при роботі з літературним текстом

Розділ 2. Практична частина. 

2.1.  Опис творчої роботи з поетичними текстами на уроці іноземної мови (середній етап навчання)

2.2 Розробка  уроку «Видатні англійські письменники та їх твори»

Висновки

Список використаної літератури

Уривок з курсової роботи "Використання текстів літератури як засобу формування аудитивної компетенції учнів середнього етапу":

1.4 Методичні поради щодо успішного формування аудитивних навичок та вмінь при роботі з літературним текстом

 Навчання аудіювання починається зі сприйняття іноземного мовлення вчителя. Це дає змогу у разі необхідності оперативно використовувати 2—3-кратне повторення відповідних слів і фраз. Знайомий голос учителя, доступний темп і характер його викладу, готовність до зупинки, з'ясування розуміння свого мовлення учнями також сприяють підвищенню якості сприйняття мовлення.

         У середніх та старших класах учителю варто проводити заняття іноземною мовою, використовуючи рідну лише під час пояснення фонетичного матеріалу. У разі виникнення труднощів у розумінні він викладає відповідні положення повторно, спрощуючи форму і зміст свого мовлення.

     Під час навчання школярів аудіювання особливу увагу слід звертати на темп викладу й розміри аудійованих текстів, оскільки від них значною мірою залежить якість сприйняття мовлення. Так, за умови зростання темпу викладу вище певної межі процес осмисленого сприйняття починає гальмувати. Це ускладнює й навіть виключає правильне аудіювання. Учні не встигають «схопити» зміст мовлення. Водночас за дуже повільного темпу послаблюється увага, і це теж негативно впливає на якість сприйняття. До того ж, полегшене аудіювання не готує до сприйняття нормаль¬ного мовлення. Тому навчання слід починати із середнього темпу який для англійської мови складає 90—130 слів за хвилину [10;78].

      Однак, нормальний темп часто заважкий для учнів. У цьому разі  можна досягнути уповільнення темпу за рахунок збільшення  пауз між фразами (при доборі касет і в ході викладу вчителя). Вони, не порушуючи темпу викладу, забезпечують можливість невстигання у проговорюванні (внутрішньому мовленні) аудитора. Крім того, це дає змогу заповнити лакуни у розумінні тексту на основі врахування загального смислу повідомлення.

      Щодо розміру аудійованих текстів (мовлення), то для початкового етапу навчання він повинен складатися із 3—6 речень, на середньому— 10—15, наприкінці навчання у школі — 20—25 слів. Такий розмір дасть змогу запам'ятати зміст аудійованого тексту, викласти його чи відповісти на поставлені запитання.

  За часом тривалість звучання тексту, в якому треба запам'ятати його загальний зміст, не повинна перевищувати 1,5—2 хвилини на початковому етапі навчання аудіювання. Поступово її варто довести до 3—5 хвилин. Якщо ж запам'ятовування загального змісту не передбачається, то тривалість звучання тексту може досягти 20 хвилин [9; 227—228]. У разі перевищення цієї межі текст необхідно прослуховувати частинами, з перервами.

          Починати навчання аудіювання необхідно зі сприйняття знайомого мовного матеріалу і лише на середньому й старшому ета¬пах вводити до тексту невивчений мовний матеріал. Для успішного аудіювання в тексті має бути не більше 1—2% незнайомих слів [7; 65), граматичні ж структури і явища повинні бути засвоєні, сприйматися інтуїтивно, не заважаючи усвідомленню змісту тексту. Якість аудіювання залежить від наявності у тексті достатньої кількості надлишкових елементів інформації: вставних слів, повторів, синонімів, пауз тощо. Їх наявність покращує прогнозування змісту, діяльність пам'яті, створює резерв часу для прогнозу і самокоригування змісту мовлення.

 Замовити  курсову роботу: Використання текстів літератури як засобу формування аудитивної компетенції учнів середнього етапу: 067 994 09 24, 063 143 32 32, ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Предмет: методика викладання іноземної мови

Кількість сторінок: 35 ст.

Ціна роботи: за домовленістю.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: