Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Неформальні групи та їх вплив на формальні

Категорія: Курсові |

неформальні групи

Курсова робота з психології "Неформальні групи та їх вплив на формальні"

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичне дослідження проблеми цінністних орієнтацій у молодшому підлітковому віці

1.1 Поняття і види цінностей та ідеалів

1.2 Огляд теоретичних робіт в області ціннісних орієнтацій

1.3 Ціннісні орієнтації сучасного суспільства та особистості

1.4 Сучасні проблеми становлення та переосмислення ціннісних  орієнтацій суспільства та особистості

 1.5 Формування системи цінностей у молодшому підлітковому віці під час навчальної діяльності

1.6 Вплив педагогічної підтримки на становлення ціннісних орієнтації сучасного підлітка

Розділ 2. Практична частина

2.1 Дослідження ціннісних орієнтацій по М. Рокичу

2.2 Дослідження ціннісних орієнтацій

Висновки

Список використаної літератури

Додаток А

Додаток Б

Детальніше про курсову роботу "Неформальні групи та їх вплив на формальні":

Предмет: психологія

Кількість сторінок: 35 ст.

Ціна роботи: за домовленістю.

Замовити курсову роботу з психології: 067 994 09 24, 063 143 32 32,

ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Уривок з курсової роботи:

Ціннісні орієнтації виступають як бажане, краще для даного індивіда, соціальної спільності, суспільства, тобто соціального суб’єкта стан соціаль-них зв’язків, зміст ідей, а також як критерій оцінки реальних явищ; вони визначають зміст цілеспрямованої діяльності.

Цінності існують як цілісна система. Їхні функції полягають у тому, що вони регулюють соціальну взаємодію та внутрішньо спонукають до діяльності. Додамо, що регулюються цінності економічні і моральні, політичні і естетичні.

Кожна система цінностей має як би одну підставу. Таким фундаментом виступають моральні цінності, у яких представлені бажані, кращі варіанти взаємин людей, їхніх зв’язків один з одним, із суспільством у такій формі: як благо, добро і зло, борг і відповідальність, честь і щастя. Чималими розходженнями можуть характеризуватися системи цінностей соціальних класів, груп суспільства; існують розходження і між поколіннями. Але можливі конфлікти цінностей, ідеалів, а потім і соціальні конфлікти між соціальними групами людей можуть і повинні регулюватися на базі загальнолюдських цінностей, що визнають безумовну цінність світу для людей, людської життя, а також суспільних (загальнонаціональних, загальнонародних) цінностей і воль.

У стабільних суспільствах конфлікти цінностей зважуються в рамках наявної культури. При цьому „вічними” залишаються суперечки егоїстів і альтруїстів, виникають „вічні” проблеми з цінностями поколінь. Але суспільство живе, розвивається культура, зберігаючи свою цінність.

У нашому суспільстві звужена зона збігу ведучих цінностей. Конфлікти не можуть бути вирішені в рамках старих уявлень і ідеалів - це створює реальну загрозу існуванню суспільства. Розходження в системі цінностей і ідеалів не повинне затіняти те загальне, що поєднує носіїв єдиної культури та цивілізації. Важливо забезпечити в культурі всіх членів суспільства пріоритет тих цінностей, що поєднують націю, зміцнюють суспільство, державу, гаранту-ють безпечне життя людини, її права, свободу, мир на землі.

Замовити курсову роботиз психології

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: