Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Кримінально – правова характеристика суб’єктів та об’єктів легалізації (відмивання) доходів

Категорія: Курсові |

легалізація (відмиання доходів"Курсова робота  з кримінального права: "Кримінально – правова та кримінологічна характеристика суб’єктів та об’єктів  легалізації (відмивання)  доходів, одержаних злочинним шляхом"

Вступ

Розділ 1. Кримінально – правова та кримінологічна характеристика суб’єктів та об’єктів  легалізації (відмивання)  доходів, одержаних злочинним шляхом

1.1. Кримінологічна  характеристика  суб’єкта злочину передбаченого ст. 209 КК

 1.2. Правові умови необхідні для кримінальної відповідальності за злочин легалізації доходів

1.3. Об’єкт та предмет злочину легалізації  «відмивання» доходів, одержаних злочинним шляхом

1.4. Особливості покарання за придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом

РОЗДІЛ 2. Практичне розв’язання ситуаційних завдань

2.1.Задача 1

2.2.Задача 2

Висновок

Список використаної літератури

Уривок з курсової роботи:

1.1. Кримінологічна  характеристика  суб’єкта злочину передбаченого ст. 209 КК

          З метою подальшого вдосконалення протидії легалізації злочинних доходів заслуговує на увагу розгляд питання про кримінально-правову та кримінологічну характеристику суб’єкта злочину, передбаченого ст. 209 Кримінального кодексу України – надалі КК, (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом). Цей аспект ще не отримав належної теоретичної розробки, що часто зумовлює негативні практичні наслідки. [ 13; 21]

        Зокрема, для правильної кваліфікації і законності порушення кримінальних справ за ознаками злочину, передбаченого ст. 209 КК; розробки криміналістичної характеристики цього злочину; дотримання повноти та всебічності дослідження винності обвинуваченого (п. 2 ст. 64 Кримінально-процесуального кодексу України – надалі КПК), причин і умов, що сприяли вчиненню цього злочину; призначення підсудному справедливого покарання тощо.

           Відповідно до чинного закону суб’єктом легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом (далі – легалізації), тобто злочину, передбаченого ст. 209 КК, є фізична осудна або обмежено осудна особа, яка досягла на момент вчинення вказаного злочину 16-ти років (ч. 1 ст. 22 КК). Суб’єктом цього злочину може бути як приватна, так і службова особа. [ 10; 24]

         Вчинення злочину, передбаченого ст. 209 КК, службовою особою з використанням свого службового становища в усякому разі потребує додаткової кваліфікації дій цієї особи в залежності від конкретних обставин: за ст. 364 КК (Зловживання владою або службовим становищем); ст. 365 КК (Перевищення влади або службових повноважень); ст. 366 КК (Службове підроблення).

            Слід також відзначити, що суб’єктом досліджуваного злочину, якщо він вчиняється службовою особою, може бути не кожна фізична осудна або обмежено осудна особа, що вчинила злочин у віці, з якого законом передбачено настання кримінальної відповідальності (16 років). Крім цього, потрібно, щоб злочинні дії вказаної особи відбувались із використанням легально встановленого механізму господарських відносин, бо тільки так вона може посягнути на встановлений законом порядок господарювання в Україні – об’єкт злочину, передбаченого ст. 209 КК. [ 24; 47]

         Тому слід встановити – чи має ця особа право виступати певним учасником (суб’єктом, або представляти суб’єкт) господарських відносин. З цією метою необхідно уважно вивчити документи, що підтверджують дієздатність та/або спеціальну правосуб’єктність вказаної особи. Це, наприклад, можуть бути установчі документи; посадові інструкції; трудові контракти; протоколи загальних зборів акціонерів; службові посвідчення; відповідні доручення; відомості на виплату заробітної плати; реєстраційні документи у державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в органах державної реєстрації, статистичних та податкових органах, банківських установах, ділове листування тощо. [ 16; 20]

          Таким чином, суб’єкт цього злочину повинен мати компетенцію учасника відносин у сфері господарювання. До цієї категорії, згідно ч. 1 ст. 2 Господарського кодексу України належать такі:

1) суб’єкти господарювання;

2) споживачі;

3) органи державної влади та органи місцевого самоврядування, наділені господарською компетенцією;

4) громадяни, громадські та інші організації, які виступають засновниками суб’єктів господарювання чи здійснюють щодо них організаційно-господарські повноваження на основі відносин власності.

 До того ж, як справедливо підкреслено у п. 15 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 5 від 15.04.2005 року «Про практику застосування судами законодавства про кримінальну відповідальність за легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом», суб’єктом злочину, склад якого передбачено в ст. 209 КК, може бути не просто фізична осудна або обмежено осудна особа, яка досягла 16-річного віку, а стосовно вчинення тих чи інших правочинів, ще й набула повної дієздатності у випадках та порядку, передбачених законом, і не була обмежена у дієздатності або не позбавлена її судом.

 Детальніше про роботу: Предмет: Кримінальне право. Кількість сторінок: 35 ст. Ціна роботи: за домовленістю. Замовити курсову роботу з кримінального права: 067 994 09 24, 063 143 32 32, ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: