Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Набуття та припинення громадянства України

Категорія: Курсові |

громадянство УкраїниКурсова робота на тему: "Набуття та припинення громадянства України".

План:

Вступ

Розділ1. Правові основи  інституту громадянства України.

1.1  Регулювання  питань громадянства України  відповідно до міжнародних та національних стандартів у галузі права.

1.2 Правові акти, що регулюють законодавство України про громадянство.

1.3 Історичний аспект порядку набуття громадянства  в Україні та в світі

 Розділ 2. Правові принципи  поняття громадянства України

2.1 Підстави набуття громадянства України

2.2 Конституційно-правові умови прийняття до громадянства України

2.3 Причини припинення громадянства України

Розділ 3.Повноваження органів та організацій, які беруть участь у вирішенні питань громадянства

3.1 Система контролюючих структур щодо  вирішення питань громадянства України

3.2 Компетенція Державного департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб, щодо питань громадянства

3.3 Можливості запровадження в Україні  подвійного громадянства

Висновок

Список літератури

Детальніше про курсову роботу: Набуття та припинення громадянства України

Предмет: правознавство 

Кількість сторінок: 36

Ціна роботи: за домовленістю.

Автор роботи: Віталіна Севрук

Замовити курсову роботу з правознавства: 067 994 09 24, 063 143 32 32, ел.адреса:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Уривок з курсової роботи на тему: "Набуття та припинення громадянства України"

1.3Історичний аспект порядку набуття громадянства  в Україні та в світі.

  Першими кроками на шляху становлення інституту громадянства України після проголошення незалежності нашої держави був Закон ”Про правонаступництво України” від 12 вересня 1991р., у ст. 9 якого закріплено, що ”всі громадяни Союзу РСР, які на момент проголошення незалежності України проживали на території України, є громадянами України”, а також Закон України ”Про громадянство України” від 8 жовтня 1991р.

   Указом Президента України від 31 березня 1992р. було затверджене ”Положення про порядок розгляду питань, пов’язаних з громадянством України”. Цими нормативними актами вперше було визначено поняття громадянства України, коло осіб, які стали громадянами незалежної Української держави, порядок набуття та припинення громадянства України.    

       
 
У зв’язку з прийняттям Конституції України 28 червня І996р. виникла необхідність приведення всіх нормативних актів у відповідність до Конституції України. Верховна Рада України ухвалила нову редакцію Закону про громадянство України і цей Закон набув чинності 20 травня 1997р. (в нової редакції від 18 січня 2001 року).  У першому розділі Конституції України зазначається, що „в Україні існує єдине громадянство” (ст. 4). Також про громадянство йдеться у другому розділі Конституції, який закріплює права, свободи та обов'язки людини й громадянина. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються Законом України "Про громадянство України".[10;16]

          Основним і найбільш поширеним способом набуття громадянства є філіація (filiation — фр. — зв’язок, наступництво, розвиток у формі наступництва, повторення), тобто набуття громадянства за народженням
Другим способом набуття громадянства є так зване укорінення, або набуття громадянства в порядку натуралізації.

             Згідно із загальноприйнятими принципами міжнародного права, кожна дитина має право на громадянство. Це положення міститься у принципі 3 Декларації прав дитини 1959 р. і в п. З ст. 24 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права 1966 р. Отже, згідно з нормами міжнародного права, дитина ні за яких умов не може бути особою без громадянства.

       Громадянство за народженням набувається, у свою чергу, на основі двох принципів: „права крові”( дитина набуває громадянства батьків незалежно від місця народження), або „права землі” (дитина стає громадянином тієї держави, на території якої вона народилась; незалежно від громадянства батьків). Нині законодавство України, як і більшості країн світу, передбачає змішану систему, при якій переважне значення „права крові” поєднується з „правом землі”.  [19;32]

              Вибір або переважання того чи іншого принципу обумовлено, головним чином, політикою держави в демографічній галузі. І якщо держава зацікавлена у швидкому зростанні свого населення, вона може використовувати ці два права повністю.  „Право крові” в чистому вигляді практично діє лише в скандинавських державах, де „право землі” застосовується тільки до дітей, батьки яких невідомі. "Право землі" переважає або має рівне значення з „правом крові” здебільшого в країнах англо-американської системи права, а також в деяких латиноамериканських країнах, таких, як Аргентина, Куба.

       Російський Закон про громадянство передбачає п’ять категорій осіб, які набувають громадянство Росії в порядку реєстрації. Всі іноземці, не зважаючи на те, чи були вони громадянами Радянського Союзу чи не були, чи є вони мешканцями країн СНД, мають рівні права й обов`язки щодо отримання російського громадянства. Це схоже на українські норми. Для того. щоб стати громадянином Російської Федерації, треба постійно прожити на території Росії 5 років від моменту одержання виду на проживання.

        Щоб набути американського громадянства, емігранти повинні пройти процес, відомий як натуралізація – прийняття у громадянство, адже емігрант, що став громадянином, може займати усі державні посади, крім права бути обраним президентом чи віце-президентом. Головні передумови до оформлення є слідуючими: вік, що найменше, 18 років, неповнолітні отримують громадянство спільно з батьками, п’ять років постійного перебування у США, присягнути на лояльність Сполученими Штатами.

       Щоб стати громадянином Чеської республіки, треба постійно жити в країні, не виїжджаючи з неї 5 років, тобто треба мати статус громадянина з постійним проживанням, а щоб його отримати, треба жити в країні 10 років. Значить разом 15 років безвиїзного проживання в країні.

          Друга важлива умова – треба оголосити про позбавлення попереднього громадянства, тобто спочатку стати громадянином Чеської Республіки, потім набувати громадянство якоїсь іншої держави. Третя умова – не можна увійти в конфлікт з поліцією, не можна бути ні під судом ні під слідством протягом останніх 5 років від дати подачі цього документу. В Чехії розповсюджується тенденція ускладнення процедури прийняття до громадянства. [26;14]

 

    Вирішення питань у судовому порядку, які стосуються громадянства, можуть виникнути у випадках придбання нерухомості, здійснення підприємницької діяльності, з питань щодо правового статусу біженців, у випадках усиновлення громадянина України іноземцем або навпаки, з питань отримання спадщини, з питань одруження з іноземцем, та в інших випадках. На основі проведенного аналізу вітчизняного законодавства та законодавства зарубіжних країн стосовно громадянства можна зробити висновок, що чинне законодавство Укрвїни відповідає європейським стандартам, що в майбутньому може сприяти інтеграції України до європейської спільноти.

Замовити курсову роботу в Житомирі

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: