Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Договір майнового найму

Категорія: Курсові |

договір майнового наймуКурсова робота на тему: Договір майнового найму.

План:

Вступ

1. Поняття і загальна характеристика договору майнового найму.

2. Права та обо’язки сторін за договором  майнового найму.

3. Зміна та розірвання договору майнового найму.

4. Особливості окремих видів договору найму.

Висновок

Список літератури.

Уривок з курсової роботи:

 У радянській  юридичній літературі та в законодавстві при визначенні відносин строкового та оплатного користування вживався переважно термін „найм”. Так, говорячи про договір найму майна, Д.І. Мейєр вказував, що “цей договір має у нас й інші назви: наприклад, називається він „віддачею в утримання”, „віддачею в оброчне, орендне, кортомне утримання”, „орендою”, „прокатом”; нерідко говорять про „зняття якого-небудь майна”, наприклад, млина.”

 Всі ці назви вказують на один і той самий договір майнового найму, хоча між ними і є деякі відмінності в застосуванні, хоча здебільшого, кожна назва надає договору особливого відтінку: так, орендою, кортомом називається звичайно найм землі, будинку, взагалі нерухомого майна, а прокатом – найм меблів, одягу, взагалі майна рухомого.[13, с. 21]

       З цього приводу ще Г.Ф. Шершеневич зазначав, що хоча у співжитті та в законодавстві для позначення договору майнового найму використовуються різні терміни, такі як найм, оренда, прокат, зняття, оброчне користування, кортомне утримання, але ці розбіжності не мають юридичного значення. [24, с. 16].

      Договори житлового найму, оренди, та прокату є різновидами договору майнового найму. Термінологічні розбіжності (найм, оренда, прокат) не змінюють юридичної природи договору. У всіх випадках ми маємо одні й ті самі відносини.

 Зміст договірних відносин (найму, оренди, прокату) полягає в наданні майна для тимчасового користування за винагороду. Тому норми Цивільного кодексу про майновий найм поширюються також на оренду та прокат, за винятком тих випадків, коли законодавцем встановлені спеціальні норми для того або іншого виду майнового найму [ 8, с. 10].

Детальніше про курсову роботу «Договір майнового найму»:

Кількість сторінок: 30

Ціна роботи: за домовленістю.

Замовити курсову роботу "Договір майнового найму": 067 994 09 24, 063 143 32 32, ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: