Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Поетична творчість Вальтера Скотта: фольклор та новаторство

Категорія: Курсові |

Вальтер СкоттКурсова робота на тему: Фольклор та новаторство у поетичній творчості Вальтера Скотта.

Зміст

Вступ

Розділ I. Художні та естетичні принципи поетичної творчості Вальтера Скотта

1.1.Принцип історизму в поетичній творчості Вальтера Скотта

1.2 Легенди та релігійні вірування в романтичних баладах 

1.3 Типологія героїв у  баладах Вальтера Скотта

Розділ II. Новаторство Вальтера Скотта в жанрі історичної поеми

2.1.Зв'язок історичних подій та фольклору в баладі «Іванів вечір»

2.2 Елементи живопису в поезіях Вальтера Скотта

2.3 Аналіз сюжетних ліній у поетичних творах

 

Висновки

Список літератури

Уривок з курсової роботи:

Величезний вплив на фольклорні дослідження Вальтера Скотта і методи його роботи з рукописами справив збірник ірландського єпископа Томаса Персі «Пам'ятки старовинної англійської поезії» (1765). Крім старовинних англійських і шотландських балад, зразків ліричних жанрів старовинної англійської поезії, збірка Персі містила і три дослідження: про старовинних англійських менестрелів, про походження англійського театру, про середньовічні лицарські віршовані романи, а також коментарі до окремих віршів.

        Історичний підхід до різних етапів розвитку людського суспільства проявився в повній мірі вже в першій роботі Скотта - «Пісні Шотландського кордону» (1802-1803). Два перших томи  містили зібрані ним фольклорні записи. У третьому томі, написаному самим автором збірки, надруковані балади, що імітують народну творчість. Після «Пам'ятників» єпископа Персі тритомний  збірник Вальтера Скотта став найповнішим зібранням народної поезії аж до кінця ХIХ ст. У «Піснях» він проявив майстерність редактора, дослідив попередні публікації старовинної англійської поезії і народних балад XVI-XVIII ст [13;157].

   «Передмова» (1802) до збірок пісень гірських шотландців свідчить про те, що Вальтер Скотт вивчив всі праці з історії Порубіжжя. У ній письменник розповів історію самого могутнього і войовничого в Шотландії роду Дугласів, виклав найважливіші етапи боротьби за владу в країні після падіння цього роду. Чільне місце в «Передмові» займає розповідь про війни з Англією, про поразку Шотландії, про правління Марії Стюарт. Тут же він помістив огляд різних історичних праць  про Шотландію, розповів про звичаї і спорядження мешканців прикордонних земель, про їх спосіб життя, розкрив джерела наведених у збірнику балад, дав їх огляд та класифікацію [5; 46].

Детальніше про роботу:

Курсова робота на тему: Фольклор та новаторство у поетичній творчості Вальтера Скотта.

Предмет: світова література

Кількість сторінок: 28

Ціна роботи: за домовленістю.

Автор роботи: Віталіна Севрук

Замовити курсову роботу з світової літератури: 067 994 09 24, 063 143 32 32, ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: