Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Карьерный песок в Быково используют в строительных работах навалом.

Формування патріотизму та громадянської відповідальності учнівської молоді засобами шкільних історичних курсів

Категорія: Курсові |

формування патріотизмуКурсова робота на тему: "Формування патріотизму та громадянської відповідальності учнівської молоді засобами шкільних історичних курсів"

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ  1. ФОРМУВАННЯ ПАТРІОТИЗМУ ТА ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ  У НАЦІОНАЛЬНІЙ СИСТЕМІ ВИХОВАННЯ

1.1.Актуальність  питання патріотичного виховання в національній системі  освіти

1.2.Принципи, форми та методи формування патріотизму і громадянської відповідальності учнівської молоді 

Розділ 2. МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ ПАТРІОТИЗМУ ТА ГРОМАДЯНСЬКОЇ  ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗАСОБАМИ ШКІЛЬНИХ ІСТОРИЧНИХ КУРСІВ

2.1.Методичні особливості  формування  патріотизму і громадянської відповідальності на уроках історії 

2.2.Методичні рекомендації  щодо вдосконалення процесу формування патріотизму і громадянської відповідальності учнівської молоді

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

ДОДАТОК

Детальніше про курсову роботу на тему: "Формування патріотизму та громадянської відповідальності учнівської молоді засобами шкільних історичних курсів". Кількість сторінок - 30, список літератури - 21,є додаток,  ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВИСНОВКИ

Розбудова України як незалежної держави відбувається на тлі демократизації всіх сфер суспільного життя. Її становлення й ефективне функціонування неможливе без патріотичного виховання молодого покоління, яке має стати провідним напрямом у сучасному освітньому процесі. Це знайшло відображення в стратегічних державних освітніх документах – Державній національній програмі «Освіта» («Україна ХХІ століття»), Національній доктрині розвитку освіти, законах України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Концепції громадянського виховання особистості та Концепції патріотичного виховання.

Патріотичне виховання є пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти. Результатом патріотичного виховання має бути сформованість патріотичних почуттів,  яке означає прояв особистістю любові до свого народу, поваги до українських традицій, відчуття своєї належності до України, усвідомлення спільності власної долі з долею Батьківщини, досконале володіння українською мовою. Таким чином, патріотичне виховання спрямоване на формування у дітей любові до Батьківщини, прагнення її розбудовувати, формувати імідж України як європейської держави, дбайливо ставитись до рідної землі, оточуючих людей, мови, традицій, культури; нести відповідальність за долю України.

Формування патріотизму і громадянської відповідальності засобами шкільних історичних курсів передбачає:

повсякденне виховання поваги до Конституції держави, законодавства, державних символів  Герба, Прапора, Гімну;

виховання в учнівської молоді національної самосвідомісті,  осмислення моральних та культурних цінностей, історії, системи вчинків, які мотивуються любов'ю, вірою, волею, усвідомленням відповідальності; 

системно здійснювати виховання в учнів громадянської позиції; вивчення та популяризацію історії українського козацтва, збереження і пропаганду історико-культурної спадщини українського народу; поліпшення військово-патріотичного виховання молоді, формування готовності до захисту Вітчизни;

важливим аспектом формування національно самосвідомої особистості є виховання поваги та любові до державної мови;

формувати моральні якості особистості, культуру поведінки, виховувати бережливе ставлення до природи, розвивати мотивацію до праці. 

З’ясовано, що громадянська відповідальність – це свідоме ставлення особистості як члена суспільства до його вимог, уміння відповідати за власне життя, дії вчинки. Розвиток громадянської відповідальності засобами шкільних історичних курсів  спрямований на формування діяльного члена громади і суспільства, який розуміє принципи і механізми функціонування суспільства, є вільною особистістю, яка визнає загальнолюдські й національні цінності та керується морально-етичними критеріями і почуттям громадянської відповідальності у власній поведінці.

Підсумовано, що саме в змісті шкільної історичної освіти закладені найбільші потенційні можливості для формування патріотизму та громадянської відповідальності, гармонійного розвитку особистості, яка усвідомлює свою приналежність до українського народу та сучасної європейської цивілізації, орієнтується в реаліях і перспективах соціокультурної динаміки, підготовленої до життя і праці у світі, що змінюється; збереження та збагачення українських культурно-історичних традицій, виховання шанобливого ставлення до національних святинь, української мови, історії та культури всіх корінних народів, які проживають в Україні.  

 Замовити курсову роботу на тему: "Формування патріотизму та громадянської відповідальності учнівської молоді засобами шкільних історичних курсів": 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання наочних засобів при вивченні фізики

Категорія: Курсові |

наочність у фізиціКурсова робота на тему: Використання наочних засобів при вивченні фізики

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ  1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ВИКОРИСТАННЯ НАОЧНИХ ЗАСОБІВ  У  НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ

1.1. Актуальність питання  використання  наочних засобів у навчанні

1.2. Роль наочних засобів у процесі вивчення фізики

Розділ 2. МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ВИКОРИСТАННЯ НАОЧНИХ ЗАСОБІВ  ПРИ  ВИВЧЕННІ ФІЗИКИ

Детальніше...

Формування природознавчої компетентності у молодших школярів

Категорія: Курсові |

природознавча компетентність учнівКурсова робота на тему: Формування природознавчої компетентності у молодших школярів

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ 1. ТЕОРЕТИЧНІ  АСПЕКТИ  ФОРМУВАННЯ  ПРИРОДОЗНАВЧОЇ  КОМПЕТЕНТНОСТІ  У  СИСТЕМІ  ОСВІТИ

1.1. Природознавча компетентність у структурі компетентностей учнів

1.2. Формування природознавчої компетентності  учнів початкових класів у навчально-виховному процес

Розділ 2. МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ ПРИРОДОЗНАВЧОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ В МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ

Детальніше...

Спільна діяльність дорослих і дітей як основа формування позитивних взаємин у сім'ї

Категорія: Курсові |

формування позитивних взаємин  у сім'їКурсова робота на тему: Спільна діяльність дорослих і дітей як основа формування позитивних взаємин  у сім'ї (Формування позитивних взаємин у сім’ї у спільній діяльності дорослих та дітей). 

ЗМІСТ

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ПИТАННЯ СПІЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ

1.1      Вплив сімї на формування особистості дошкільника

1.2      Роль спільної діяльності дітей та дорослих для формування  позитивних взаємин у сімї

РОЗДІЛ 2. МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ

Детальніше...

Сучасні форми роботи дошкільного навчального закладу з батьками

Категорія: Курсові |

дошкільникКурсова робота на тему: Сучасні форми роботи дошкільного навчального закладу з батьками

ЗМІСТ

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ СИСТЕМИ СПІВПРАЦІ ДОШКІЛЬНОГО  НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ З БАТЬКАМИ

1.1. Зміст та принципи співпраці дошкільного навчального закладу з сім’єю вихованців

1.2. Форми організації співробітництва дитячого дошкільного закладу з батьками вихованців

1.3. Етапи співробітництва ДНЗ з батьками

РОЗДІЛ 2. МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ СПІВРОБІТНИЦТВА ДНЗ З БАТЬКАМИ

Детальніше...

Міжнародні зв’язки українських спортсменів

Категорія: Курсові |

Міжнародні зв’язки українських спортсменівКурсова робота з фізичного виховання на тему: Міжнародні зв’язки українських спортсменів

ЗМІСТ

Вступ

Розділ 1. Розвиток міжнародних  зв’язків українських спортсменів

Розділ  2. Методи та організація дослідження 

Розділ 3. Результати дослідження

Висновки

Список використаної літератури

Детальніше...