Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Фармакогнозія - варіант № 1

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 346 |

фармакогнозія контрольнаКонтрольна робота з предмету фармакогнозія 

Варіант № 1 

1. Основні поняття фармакогнозії: лікарська рослина, лікарська рослинна сировина, лікарська сировина тваринного походження.

2. Поняття про полісахариди. Їх класифікація. Фізико-хімічні властивості. Приклади гомо- і гетерополісахаридів. Характеристика слизу. 

3. Наведіть сировинні джерела отримання каротину. Препарати на основі каротину, їх застосування.

4.Визначення поняття «глікозиди», типи класифікацій глікозидів. Наведіть приклади. 

 5. Згрупуйте ЛРС (лікарську рослинну сировину), що містить флавоноїди, за їх біологічною дією. Поясніть механізм Р-вітамінної дії флавоноїдів. 

6. Задача: До контрольно-аналітичної лабораторії поступила сировина «Бобівника трилистного листя». При проведенні  визначення загальної золи маса порожнього тиглю становила 13,3521 г, маса тигля з сировиною – 14,4688 г, маса тигля з золою – 13,4593 г. Розрахуйте відсотковий вміст золи загальної та зробіть висновок про відповідність даної сировини вимогам ДФУ (за ДФУ – не більше 10,0%; вологість – 8,7%).

 Детальніше про контрольну роботу з предмету фармакогнозія (варіант №1): кількість сторінок - 20, список літератури - 10 джерел, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідь на запитання:

1. Основні поняття фармакогнозії: лікарська рослина, лікарська рослинна сировина, лікарська сировина тваринного походження.

Фармакогнозія — наука, що вивчає лікарські рослини, лікарську сировину рослинного та тваринного походження, а також продукти їх переробки. У перекладі з грецької фармакогнозія — це вивчення ліків або знання про ліки (pharmаkon — ліки, отрута та gnоsis — знання, вивчення).

Сучасна фармакогнозія — це високоспеціалізована прикладна наука, що розглядає біологічні, біохімічні й лікарські властивості рослин, природної сировини та продуктів з неї. Предметом вивчення фармакогнозії є лікарські рослини, рідше — об’єкти тваринного походження як джерела лікарської сировини.

Лікарські рослини  (Plantae medicinalеs (ЛР) — рослини, що містять  біологічно активні речовини та використовуються для заготівлі лікарської рослинної сировини. 

Лікарська рослинна сировина (ЛРС) — цілі лікарські рослини або їх частини, що використовуються у висушеному (іноді у свіжому) вигляді для отримання лікарських речовин, лікарських засобів рослинного походження (фітопрепаратів) та лікарських форм і дозволені до використання.

Кожна лікарська сировина має латинську назву, під якою вона описана у національній фармакопеї, стандартах та технічних умовах, прописується лікарями в рецептах. Ці назви складаються звичайно з двох слів. Перше — назва органа рослини або продукту, що одержаний з природних матеріалів (наприклад, листки — Folia, трава — Herba, квітки — Flores, олії — Olea та ін. — схема), друге — назва роду рослини, що постачає цю сировину (наприклад, кореневища з коренями валеріани — Rhizomata cum radicibus Valerianae, соняшникова олія — Oleum Helianthi).

Лікарська сировина тваринного походження — цілі тварини, їхні частини або продукти життєдіяльності, дозволені до застосування вповноваженими на це установами.

Лікарська рослина — це рослина, що є джерелом лікарської рослинної сировини і відповідає вимогам АНД.

 

Замовити контрольну роботу з фармакогнозії:  067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: