Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Вірусологія (10 запитань)

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 703 |

вірусологіяКонтрольна робота з вірусології (10 запитань)

1. Механізми взаємодії барвників із структурами бактеріальної клітини. Теорії, що пояснюють диференціацію бактерій при забарвленні за Грамом.

2. Ріст та розмноження бактерій. Час генерації і фази розвитку стаціонарної культури.

3. Культивування вірусів в організмі чутливих тварин. Лабораторні тварини, що використовуються у вірусології. Індикація вірусів після інфікування лабораторних тварин.

4. Дезiнфекцiя. Визначення. Фізичні методи дезінфекції.

5. Гетерогенність популяцій мікроорганізмів.Поняття про дисоціацію у бактерій, R- і S- форми колоній.

 6. Бактеріостатичний та бактерицидний ефект дії антибіотиків. Одиниці виміру сили дії антибіотиків.

7. Загальне мікробне число - як  санітарно- епідеміологічний показник безпеки об'єктів зовнішнього середовище.

8. Ендотоксини. Характеристика.  ЛПС грамнегативних бактерій. (див.пит.1) Методи визначення ендотоксинів в лікарських препаратах.

9. Імунна система, центральні та перефиричні органи. Їх функції. Популяції та субпопуляції імунокомпетентних тканин.

10. Імунні сиворотки : діагностичні та лікувально - профілактичні. Принципи одержання, очищення та контролю. Антибактеріальні, антивірусні та антитоксичні сироватки. Одиниці виміру сили антитоксичних  сироваток. Імуноглобуліни.

Детальніше про контрольну роботу з вірусології (10 запитань) Кількість сторінок - 25, список літератури - 5, ціна роботи - за домовленістю. Контактні телефони: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1. Механізми взаємодії барвників із структурами бактеріальної клітини. Теорії, що пояснюють диференціацію бактерій при забарвленні за Грамом.

 Фарбування за Грамом (або метод Грама) — емпірічно виведений метод розрізнення бактерій за допомогою фарбування їх певним методом на дві великі групи: Грам-позитивні і Грам-негативні, що розрізняються хімічними та фізичними властивостями їх клітинної стінки.

         Метод називається на честь його винахідника, данського ученого Ганса Хрістіана Грама (1853—1938), який розробив цей метод у 1884 році щоб розрізнити бактерії Pneumococcus і Klebsiella pneumoniae.

            Фарбування за Грамом — одна з найкорисніших фарбувальних процедур у лабораторних дослідженнях в мікробіології. Процедура широко використовується як інструмент для для розрізнення Грам-негативних і Грам-позитивних бактерій, що звичайно є першим кроком у визначенні ідентичності специфічного бактерійного зразка.

          У медицині фарбування за Грамом виконується при аналізі крові або біопсії, коли підозрюється інфекція. Цей метод набагато швидший, ніж культура, і особливо важливий, коли тип інфекції необхіден для прогнозу та вибору методу лікування. Наприклад, при діагностиці цереброспінальної рідини на менінгіт і рідини суглобів на септичний артрит.

         При аналізі, наприклад, Коки і спороносні форми бактерій, а також дріжджі — грам-позитивні і забарвлюються в синяво-чорний (темно-синій) колір, більшость з решти бактерій — грам-негативні і забарвлюються в червоний колір, ядра клітин еукаріот набувають яскраво-червоного кольору, а цитоплазма — рожевого.

           Грам-позитивні бактерії класифікуються як бактерії, які зберігають фарбник кристал-віолет протягом процедури фарбування за Грамом. Грам-позитивні бактерії проявляються блакитним або фіолетовим коліром під мікроскопом, тоді як грам-негативні бактерії мають червоний або рожевий колір. Різниця в класифікації в значній мірі заснована на різниці в структурі клітинної стінки.

Наступні характеристики загалом присутні в грам-позитивних бактеріях:

        Дуже товста клітинна стінка, складена з пептидоглікану. Якщо присутні джгутики, вони містять два кільця для підтримки (додаткові два кільця не є необхідними, на відміну від грам-негативних бактерій, оскільки товста клітинна стінка надає достатню підтримку). Наявність техоєвих кислот, які служать для прикріплення до інших бактерій та деяких поверхонь. 

        Грам-негати́вні бакте́рії — бактерії, що не зберігають фарбник крістал-віолет під час процедури фарбування за Грамом. Грам-позитивні бактерії зберігають синій колір після промивки спиртом, тоді як грам-негативні втрачають його. При фарбуванні за Грамом після крістал-віолету звичайно додається інший контрастний фарбник, що забарвлює грам-негативні бактерії у червоний або рожевий колір. Ця процедура фарбування корисна для класифікації бактерій на дві велики групи засновуючись на структурних відмінностях їх клітинної стінки.

          Багато видів грам-негативних бактерій патогенні, тобто можуть викликати хворобу в організмі-хазяїні. Ця хвороботворність зазвичай пов'язана з певними компонентами клітинної стінки грам-негативних бактерій, зокрема шаром ліпосахаридів (також відомих як LPS або ендотоксини).

    Грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми мають понад 20 відмінностей. 

       У грамнегативних мікроорганізмів виражені пластичний і ригідний шари. Пластичний шар складається з ліпополісахариду (ЛПС) і поверхневої мембрани (вони мозаїчно переплітаються), а також ліпопротеїдів. ЛПС запускає синтез близько 20 сполук, що виявляють хвороботворну дію на макроорганізм. Він спричинює підвищення температури тіла. ЛПС ще називають ендотоксином (оскільки він знаходиться у клітинній стінці). ЛПС складається з ліпіду А (саме він і є токсичним) та полісахариду. Полісахарид є чужорідним для макроорганізму (Оантиген) і спричинює утворення антитіл. 

         У різних видів бактерій полісахариди різні, а в бактерій одного виду - однакові. Це пояснює антигенну специфічність мікробів. 

          Патогенних мікроорганізмів більше серед грамнегативних. Поверхнева мембрана містить білки, які є рецепторами для фагів і коліцинів. Ці білки зумовлюють адгезію мікробів (здатність прикріплюватися до клітини макроорганізму). В експерименті (in vitro) можна зруйнувати клітинну стінку. Лізоцим руйнує лише пептидоглікан клітинної стінки грамнегативних мікроорганізмів, а поверхнева мембрана (або її частина) залишається неушкодженою. Бактерії, у яких частково зруйнована клітинна стінка, називають сферопластами. 

        Після обробки грампозитивних бактерій ферментами, які руйнують пептидоглікан, утворюються протопласти - структури, у яких повністю зруйнована клітинна стінка.

         В організмі людини під дією антибіотиків, ферментів та антитіл бактерії можуть перетворюватися на L-форми. Це бактерії, які втратили клітинну стінку, але зберегли здатність до розмноження. Незалежно від виду бактерій L-форми мають подібні морфологічні, культуральні, тинкторіальні та антигенні властивості, їх вірулентність знижена, всі вони нечутливі до хіміотерапевтичних препаратів і антитіл. L-форми зумовлюють тривале персистування збудника в організмі, перехід гострої інфекції в хронічну.

Список літератури:

1.Мікробіологія: Посібник у трьох частинах. Частина перша “Загальна медична мікробіологія” / Дейнека С.Є., Патратій В.К., Сидорчук І.Й. та ін. – Чернівці: Медик, 2007. – 237 с.

2.Дикий И.Л., Холупяк И.Ю., Шевелева Н.Е., Стегний М.Ю. Микробиология. – Х.:Прапор, 1999. – 416 с.

3.Пяткін К.Д., Кривошеїн Ю.С. Мікробіологія.- Київ: Вища школа. - 1992.

4.Пяткін К. Д. , Кривошеїн Ю. С. Мікробіологія з вірусологією та імунологією. - К.: Вища школа, 1992. - 320 с. 

5.Коротяев А.И., Бабичев С.А. Медицинская микробиология, иммунология и вирусология. - Санкт - Петербург: Спец. Лит., 2000. - 456 с.

Замовити контрольну роботу з вірусології (10 запитань): 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: