Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Консорційна система за Т.А.Работновим, М.А. Голубцем.

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 1078 |

Контрольна робота з екології на тему: Консорційна система за Т.А.Работновим, М.А. Голубцем.

       Існує безліч локальних природних екосистем, різних за походженням, структурою, стійкістю, географічними особливостями та іншими класифікаційними ознаками.

 За основною класифікацією локальних природних екосистем, запропонованою  М.А. Голубцем, розглядаються передбачені консорційні, парцелярні, біогеоценозні, ландшафтні та провінційні екосистеми. 

Консорція – це елементарна природна екологічна система з одним центральним організмом – ядром консорції. Як приклад наводиться дерево, з існуванням якого пов’язане життя білки, дятла, сови, зайця,  метелика, короїда, лишайника, черв’яка, землерийки, лялечки.

Всі вони впливають на життєдіяльність дерева і один на одного, але термін існування консорційної екосистеми визначається віком дерева. Відживе свій вік дерево – і зникне екосистема, бо якісь її складові загинуть  разом з ядром, а живі перейдуть в інший “дім”. 

 Сьогодні прийнято, що детермінантом консорції можуть бути як гетеротрофні, так і автотрофні організми. Відповідно,  консорції можна розділити на дві групи: гетеротрофно детерміновані та автотрофно детерміновані. Якщо ядром консорції є особина, то таку консорцію називають індивідуальною. Відповідно, індивідуальні консорції об’єднують у популяційні або інші (видові, родові, біоморфні). 

      За походженням консорції можуть бути первинними та вторинними, а за складом консортів (організмів, які пов'язані з детермінантом) – повно- і неповночленними. 

     Кожна консорція структорована. Консортивні відношення не можна зводити лише до ланцюга живлення. Трофічні взаємозв’язки властиві консорції, проте значна частина зв’язків є топічними, фабричними, форичними, а також медіопатичними (найменш вивчені). 

Не менш важливим є вивчення консорції під час розв’язування задач, пов’язаних із дослідженням еволюційних процесів. 

 Можна погодитись із думкою Т.О.Работнова, що еволюція організмів є наслідком еволюції консорцій, до складу яких вони належать. Концепція консорції може бути перспективною під час розв’язування специфічних задач аутекології, тобто екології організмів, передусім з метою поглиблення уявлень щодо ролі біотичних факторів (консортів) у життєдіяльності детермінантів консорцій, і навпаки.

     Оскільки за природних умов жоден організм не перебуває поза межами консорції, то можна вважати, що консорція – це загальнобіологічне явище. 

   Теоретичне значення вивчення консорцій. Індивідуальна консорція має ознаки системи і може бути об'єктом екосистемних досліджень, які допоможуть пізнати специфіку функціонування екосистем у природних і змінених людиною умовах. 

  Однак,  треба пам’ятати, що індивідуальні консорції не відображають,  згідно з правилом емержентності, інтегральних властивостей екосистем – біотичний кругообіг, стійкість, стабільність. Проте вони можуть бути індикаторами процесів, які відбуваються у них. Наприклад, неповночленність консорції едифікатора автотрофного блока екосистеми свідчить про те, що в ній відбуваються зміни, спрямовані на спрощення її структури.

Замовити контрольну роботу з екології: 067 994 09 24, 063 143 32 32, ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: