Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Технологія вирощування вики ярої

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 1461 |

вика яраКонтрольна робота на тему: "Технологія вирощування вики" (13 запитань).

 1. Історія походження культури вика
 2. Площа, збори та урожайність культури вика. Валовий збір –  кількість зібраної продукції.
 3. Народно-господарське значення вики (харчове значення кормових, агро-технічна, промислове, економічне).
 4. Ботанічна характеристика вики(будова рослини).
 5. Біологічні особливості (відносини культури до різних умов середовища).
 6. Місце  посіву зміни.
 7. Удобрення для вики
 8. Обробіток грунту
 9. Сорти насіння, сівба.
 10. Догляд за культурою (захист від шкідників, хвороб та бур’янів).
 11. Механізація технічних процесів.
 12. Збирання врожаю.
 13. Місце збирання,  обробка врожаю.

Уривок з контрольної роботи  "Технологія вирощування вики":

Питання № 2.Площа, збори та урожайність культури. Валовий збір – це кількість зібраної продукції.

      Вика яра (горошок посівний) - одна з найпоширеніших однорічних бобових трав. Дає високоякісні корми. Зелена маса вики ярої - цінний корм для всіх видів худоби, 1 кг вики ярої містить в середньому 0,16-0,2 кормової одиниці і 24-31 грами перетравного протеїну. За  даними хімічних аналізів сіно вики містить в середньому (в абсолютно сухій  речовині) 16,50-26,69% сирого протеїну, 1,20-3,12% сирого жиру, 30-35,85% клітковини.

      Зелена маса вики добре облистнена - до 60-70%. Урожайність зеленої маси досягає 300-400 ц/га, сіна - до 60-80 ц/га. Вирощують вику в сумішках з вівсом, горохом, капустяними та іншими культурами. 

   Вика яра як бобовий компонент входить до складу більшості однорічних бобово-злакових сумішей, що вирощуються на зелений корм, сіно, силос, сінаж і здатна забезпечити урожай зеленої маси 25-50 т/га, сіна 25-50 т/га, зерна 2-3 т/га.  В сухій речовині кормової маси вики міститься більше 18% білку, або 180 г перетравного протеїну на  1 кормову одиницю.

      Вирощуючи вику в одновидовому (чистому посіві) можна досягти врожаю насіння вики 25-30 ц/га. Для цього сіють вику в ранні строки рядковим способом з нормою висіву 1,2-1,4 млн./га схожих насінин, заробляючи насіння  на глибину 4-5 см.

     Вику озиму вирощують у суміші з озимими тонконоговими - пшеницею, трітікале, житом, ячменем, а також з капустяними - суріпицею, ріпаком. Урожайність у одновидових посівах досягає 150-250 ц/га, у сумішках - до 250-400 ц/га. Вика озима - містить більше протеїну, порівняно з викою ярою.

      Найвищу насіннєву продуктивність забезпечує норма висіву 1,2-1,5 млн. схожих зерен на 1 га. Але в умовах дефіциту насіння нових перспективних, високопродуктивних сортів, більш ефективною нормою висіву для отримання максимальної кількості насіння слід вважати норму висіву 0,9-1,0 млн., тому що зниження урожайності, компенсується значно більшою площею посіву, і як наслідок, більшим збором зерна.

     Найвищий рівень урожайності зерна у всіх сортів ярої вики отримують  при посіві в середньоранні і середні строки. Максимальна продуктивність досягає 3,8 т/га. Продуктивність посіву в ранні, або пізні строки поступається сівбі в середні строки (на 30-60%). Це обумовлюється тим, що вегетація рослин вики при посіві в ранні строки проходить в більш прохолодних і зволожених умовах в порівнянні з іншими строками сівби.

Рослини вики формують максимальну площу асиміляційної поверхні листків,  а тому накопичують найбільший рівень сухої речовини, але при цьому суттєво збільшується тривалість вегетаційного періоду (на 7-12 днів). Період цвітіння, аналогічно і достигання, суттєво збільшується, достигання насіння уповільнюється, на рослині утворюються боби з насінням різної фази стиглості, а тому при збиранні суттєво знижується збір і вихід кондиційного насіння.

Література:

1.Аралов В. І., Гуменна Н. І. «Вплив строків і норм висіву на насіннєву продуктивність сортів ярої вики». Збірник наукових праць Центру наукового забезпечення АПВ, Вінниця, 2004. – С. 52-56.

2.Корнійчук О. В., Коваль С. С., Аралов В. І., Мандрик М. О. «Насіння ярої вики збільшує надої і прирости». Збірник наукових праць Вінницького ДАУ. – Вінниця, 2008. – Вип. 34, Т.З. – С. 296-297.

3.Кукреш, Л. В. Вика яровая: биология и культигенез / Л. В. Кукреш. – М.: Наука и техника, 1991. – 222 с.

Замовити контрольну роботу "Технологія вирощування вики" (13 запитань)  можна за телефонами  067 994 09 24, 063 143 32 32, ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Ціна за домовленістю.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: