Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Особливості годівлі племінних плідників різних видів сільськогосподарських тварин

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 1516 |

сільськогосподарські твариниКонтрольна робота на тему:  особливості годівлі племінних плідників різних видів сільськогосподарських тварин.

   Важливою умовою тривалого збереження здоров'я і відтворної здатності плідників є щоденний активний моціон. Для цього організовують вільно-вигульне групове утримання на пасовищі, групові прогулянки, примусовий моціон (на спеціальних майданчиках, у кільцевому коридорі).

Важливою умовою отримання від плідників повноцінної сперми є нормована їх годівля, забезпечення їх потреб у білку, вітамінах, вуглеводах, макро- та мікроелементах.

 Нестача у раціоні вітаміну А викликає розлад сперматогенезу, а при нестачі вітаміну Е виникає дегенерація епітелію сім'яних каналиків, що проявляється аспермією. Добрі наслідки дає згодовування плідникам трав'яної різки, зібраної своєчасно, із збереженням зеленого кольору, злаково-бобового сіна, трав'яного борошна, вітамінних та мінеральних преміксів, кормів тваринного походження (збиране молоко, сухий порошок знежиреного молока, курячі яйця, кров'яне, рибне та м'ясокісткове борошно).

       Плідники завжди повинні бути заводської вгодованості, для чого їх двічі на місяць зважують, піддають клінічному догляду, проводять періодичні дослідження кормів та крові.

      Кормові раціони складають для кожного плідника окремо, з урахуванням його маси, вгодованості та режиму використання. Вони повинні бути різноманітними за набором кормів, фізіологічно та економічно ефективними. Взимку до раціону бугаїв включають 25-40% (за поживністю) грубих кормів, 20-30% соковитих і 40-50% концентратів, а влітку головним компонентом раціону повинна бути трава (35-45%), грубі корми (15-20%) та концентрати. 

           На 100 кг живої маси їм згодовують по 50-400 г кров'яного борошна, а також 50-100 г риб'ячого жиру. У зимовий період на 100 г перетравного протеїну повинно бути 120-150 г цукру, а влітку - 70-110 г. Годують бугаїв тричі на добу з індивідуальних годівниць.

         Баранів-плідників переводять на раціон парувального сезону за 1,5-2 місяця до його початку. У стійловий період їм згодовують 1,5-2,5 кг доброго сіна (частина бобового чи злаково-бобового, наприклад, з люцерни, конюшини, вико-вівса), 1,0-1,5 кг коренеплодів, силосу і 0,6-0,9 кг суміші концентрованих кормів (овес, ячмінь, просо, пшениця, макуха, шріт). У пасовищний період їх випасають на природних чи культурних пасовищах і підгодовують концентратами у тих же кількостях, що і взимку.

            Раціон для кнурів складається з різноманітних кормів з таким розрахунком, щоб вони не були дуже об'ємними і містили від 1,4 до 2,1 кг сухої речовини на кожних 100 кг маси плідника. Для підвищення повноцінності раціонів та нормалізації процесів травлення поряд з концентратами кнурам згодовують взимку соковиті корми - моркву червону, буряки цукрові чи кормові, картоплю, а також трав'яне борошно з багаторічних бобових трав, а влітку - зелені корми. Всі корми згодовують подрібненими у вигляді густої мішанки вологістю 65-70%.

           Жеребцям-плідникам згодовують 1,8-2 кормових одиниці на 100 кг живої маси. Якщо їх не використовують для осіменіння, то поживність їх раціону можна знизити до 1,6-1,8 корм. од. на 100 кг живої маси. На кожну кормову одиницю в раціоні необхідно забезпечити 110-130 г пере¬травного протеїну, 6 г кальцію, 5-6 г фосфору і не менше 35 мг каротину. У позапарувальний період дають по 100 г перетравного протеїну, 5 г кальцію, 4 г фосфору і 15 г каротину на одну кормову одиницю.

Замовити контрольну роботу з годівлі сільськогосподарських тварин: 067 994 09 24, 063 143 32 32,

ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: