Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Основні вимоги до облаштування пункту штучного осіменіння птахів

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 1210 |

штучне осіменіння тваринЗавдання з контрольної роботи: Вкажіть основні вимоги до облаштування пункту штучного осіменіння птахів. Предмет - основи сільського господарства.

  Пункт штучного осіменіння птахів обладнують в одному із пташників, де утримують самців. Він має включати три кімнати: лабораторію (10-15 кв.м), мийну (5-6 кв.м), побутову кімнату (15-20 кв.м) для робітників бригади з штучного осіменіння.

        Приміщення пункту штучного осіменіння повинні бути теплими, сухими, світлими з доброю вентиляцією.

        У побутовій кімнаті розміщують шафу для одягу, один-два столи, стільці тощо. У лабораторії стіни фарбують світлими: масляними фарбами або облицьовують плиткою. Підлогу вкривають лінолеумом.

 Тут мають бути побутовий холодильник, сушильна шафа, термостат, скляна шафа для інструментів, лабораторний стіл, мікроскоп у спеціальному термостаті чи з нагрівальним столиком, бактерицидні лампи. Для підключення приладів до електромережі повинно бути не менше трьох розеток.

        У мийній встановлюють дистилятор, прилади і посуд для миття і кип'ятіння інструментів та обладнання. Ця кімната має мати каналізацію і водопровід. Температура     в      усіх      кімнатах      пункту     повинна підтримуватися на рівні 18-23 С. Ефективність штучного осіменіння птахів значною мірою залежить від облаштування пункту, організації роботи і дотримання необхідних санітарно-гігієнічних вимог.

        Поруч із пунктом штучного осіменіння не повинно бути ветеринарного пункту і аптеки. У ньому не дозволяється зберігати медикаменти, окрім тих, що використовуються при осіменінні. Приміщення пункту штучного осіменіння щоденно по закінченню роботи вбирають, миють підлогу. Один раз на тиждень підлогу і стіни в усіх кімнатах пункту дезинфікують 2 % гарячим розчином їдкого натрію з послідуючою вентиляцією. 

          Столи й інше обладнання миють гарячою водою з кальцинованою содою і дезінфікують не пахучими деззасобами. Вікна в кімнатах пункту повинні мати кватирки, в які влітку вставляють сітки.

            Всі члени бригади повинні працювати в чистих білих халатах, шапочках або косинках. Спецодяг використовують тільки на пункті. Під час прання халати, шапочки і косинки слід обов'язково кип'ятити, а після висушування прасують гарячою праскою.

            Інструменти і посуду після використання обробляють за такою послідовністю: миють у гарячому розчині харчової соди (20-30 г на 1 л води), для миття використовують щітки, гумові губки, йоржики, куски поролону; після миття скляні інструменти і посуду ретельно ополіскують чистою гарячою водою, потім дистильованою водою і висушують у сушильній шафі при температурі 160-180 С. 

         Дуже брудний скляний посуд слід поміщати на добу в хромпік -суміш двохромового калію і сірчаної кислоти (600 г двохромовокислого калію розводять у 10 л дистильованої води, а потім обережно доливають 1 л концентрованої сірчаної кислоти). Через добу посуд, скляні піпетки і катетери промивають проточною водою, потім декілька разів ополіскують дистильованою і поміщають у сушильну шафу (скляні піпетки і катетери перед цим продувають з допомогою гумових груш).

     При роботі з хромпіком, щоб запобігти опіків шкіри при митті інструментів і посуду, надівають гумові рукавиці, гумовий фартух і захисні окуляри. Поліетиленові й полістиролові піпетки стерилізують і опромінюють бактерицидними лампами.

Список літератури:

1.М.П. Журавель, В.М. Давиденко. Технологія відтворення сільськогосподарських тварин: Підручник для студентів вищих навчальних закладів. - К.: Видавничий Дім "Слово", 2005.

2.Основи сільського господарства: Навч. посібник/ За ред. Польський Б.М. – К.: Вища шк., 1991. – 296 с.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: