Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Класифікація рівнів управління (менеджмент)

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 110 |

менеджментКонтрольна робота з менеджменту: Класифікація  рівнів управління.

   Розподіл праці є якісним розмежуванням і відокремленням різних видів робіт, що закріплюються за суб’єктами, які можуть їх виконувати більш кваліфіковано та з меншими зусиллями, що в цілому сприяє зниженню витрат організації. Розподіл праці поділяється на горизонтальний та вертикальний.

Горизонтальний розподіл праці відноситься до тих видів та підвидів робіт, які організація здійснює згідно зі своїм призначенням, для того щоб працівник міг досить швидко та легко опанувати свою ділянку трудового процесу. Такий розподіл спричиняє утворення в організації підрозділів, що спеціалізуються на різних видах діяльності, при цьому визначає організаційну структуру підприємства та можливості її ефективної організації.

Детальніше...

Протосоціологічні погляди епохи Просвітництва

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 357 |

епоха просвітництваПисьмова доповідь  на тему: Протосоціологічні погляди епохи Просвітництва

   У XVIII ст. продовжують побутувати соціально-утопічні погляди на розвиток суспільства, втілюючись у теоріях утопічного соціалізму Жана Мельє, Мореллі, Леже-Марі Дешан, які своєрідно трактували природне право, заперечували суспільний договір і вважали необхідною народну революцію для зміни існуючого державного устрою.

   Тоді ж виникли концепції філософії історії, у лоні яких формувалися теорії про державу, право, суспільство, відображався історичний процес через поєднання аналізу суспільних явищ, подій, фактів історії культури та їх філософське узагальнення у працях Франсуа Гізо, Огюста Т´єррі, Луї П´єра, Томаса Джефферсона, Олександра Гамільтона, Джамбаттіста Віко.

Детальніше...

Методи очистки та утилізації гнойових стоків

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 336 |

Контрольна робота з екології  на тему: Методи очистки та утилізації гнойових стоків

   Виведені за межі тваринницьких приміщень гнойові стоки підлягають утилізації. Рідкий гній транспортують пересувними засобами або насосами. Ряд технологічних схем передбачає розподіл рідкого гною на тверду й рідку фракції.

       Тверду фракцію складають на спеціальних майданчиках для нагромадження, карантинування, біотермічного знезаражування і вивозять на сільськогосподарські поля під заорювання.

Рідку частину (стічні води) відвозять у ємкості-сховища, безпосередньо на поля до очищення і поливу культур дощувальними установками або стаціонарними системами зрошення. Стічні води очищають механічними і біологічними методами.

Детальніше...

Порівняльний аналіз сонетів П’єра де Ронсара та Жоашена дю Белле.

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 510 |

П'єр РонсарКонтрольна робота із зарубіжної літератури.

Завдання: Зробити порівняльний аналіз сонетів П’єра  де Ронсара та Жоашена дю Белле.

    У добу Відродження сонет стає володарем серед ліричних жанрів. До нього звертаються майже всі ренесансні поети: П’єр Ронсар, Жоашен дю Белле, Лопе де Вега, Луїс де Камоенс, Вільям Шекспір тощо. Ронсар та Дю Белле були представниками поетичної школи Плеяда, але були дуже різними за своєю тематикою та характером творів. 

       На творчість Ронсара помітний вплив справила антична література. Перший сонетний цикл про світ людських почуттів «Кохання до Касандри» (1552- 1553) Ронсар створює під великим впливом сонетів Петрарки. Він досконало розробляє сонет і стає видатним майстром цього літературного жанру. 

Детальніше...

Шекспір на українській сцені

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 436 |

Шекспір Контрольна робота із зарубіжної літератури на тему: «Шекспір на українській сцені»

    Відомості про перші шекспірівські вистави на Україні відносяться до початку XIX ст. Але говорити про повноцінне сценічне втілення творів Шекспіра на той час не можна, оскільки професіональний театр тоді ще тільки зароджувався і поряд з кріпосними лише почали з’являтися перші професіональні трупи.

      Збереглося дві афіші київських труп — польської Зміовського (1816 р.) та польсько-української Ленкавського (20-і роки XIX ст.),  що свідчать про постановки у них шекспірівських трагедій.

      На початку XIX ст. однією з найбільш відомих в Україні була трупа Штейна, що грала переважно у Харкові. До її репертуару входило чимало п'єс зарубіжних  класиків — Шекспіра, Шіллера, Гюго, Мольєра. Штейн запрошував до своєї трупи кращі акторські сили, відомі далеко за межами України.  

Саме у творчості цих авторів слід шукати риси найбільш вдумливого тлумачення творів Шекспіра. У різноманітному досить строкатому репертуарі трупи значне місце посідали п'єси Шекспіра, зокрема— «Гамлет», «Отелло», «Король Лір», «Коріолан». Саме в шекспірівському репертуарі з особливою силою проявилося велике обдарування провідної артистки цього театру Л.І. Млотковської.

Детальніше...

Консорційна система за Т.А.Работновим, М.А. Голубцем.

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 381 |

Контрольна робота з екології на тему: Консорційна система за Т.А.Работновим, М.А. Голубцем.

       Існує безліч локальних природних екосистем, різних за походженням, структурою, стійкістю, географічними особливостями та іншими класифікаційними ознаками.

 За основною класифікацією локальних природних екосистем, запропонованою  М.А. Голубцем, розглядаються передбачені консорційні, парцелярні, біогеоценозні, ландшафтні та провінційні екосистеми. 

Консорція – це елементарна природна екологічна система з одним центральним організмом – ядром консорції. Як приклад наводиться дерево, з існуванням якого пов’язане життя білки, дятла, сови, зайця,  метелика, короїда, лишайника, черв’яка, землерийки, лялечки.

Всі вони впливають на життєдіяльність дерева і один на одного, але термін існування консорційної екосистеми визначається віком дерева. Відживе свій вік дерево – і зникне екосистема, бо якісь її складові загинуть  разом з ядром, а живі перейдуть в інший “дім”. 

Детальніше...