Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Концепція еросу у Платона (діалог "Бенкет")

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 12 |

Ерос та ТанатосЕсе з філософії та етики на тему: Концепція еросу у Платона (діалог "Бенкет") 

Роздуми та дискусії навколо того, що у цьому світі є прекрасне, мудре, вічне, що таке справжня любов та чи можливе безсмертя, не припиняються відтоді, як виникло людство.

Ці питання будуть актуальними й для майбутніх поколінь, адже людству властиво шукати істину і не факт, що думки давньогрецьких філософів, які за бенкетом намагалися з’ясувати який  хто є Ерос, співпадатимуть з думками нинішніх чи майбутніх знавців моралі. Це не дивно, адже з плином часу все зазнає змін, навіть знання, як слушно зауважила Діотима у розмові з Сократом, ніколи не залишаються сталими, бо мають здатність забуватися.  

Детальніше...

Програма досліджень особливостей українського національного характеру

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 14 |

національний характерКонтрольна робота з етнопсихології:

1. Розробіть програму  досліджень особливостей українського національного характеру. 

 Дослідження проблеми національного характеру є актуальним як у загальнотеоретичному, так i соцiокультурному плані.  Поняття національного характеру,  яке фiксує факт певної психологiчної самобутностi i вiдмiнностi рiзних народiв, належить до числа широко вживаних у наковій літературі, але разом з тим – i до числа найбiльш невизначених, дискусiйних за змiстом.

     Українському національному характеру, українському менталітету, а також порівнянню їх з характером і психологічним складом інших народів присвячено чимало праць. Серед сучасних вітчизняних психологів проблеми етносу вивчали і вивчають: М. Шульга, П. Гнатенко, В. Павленко, С. Таглін, Л. Орбан, В. Хрущ, В. Москалець, М. Пірен, Л. Шкляр та ін. 

Детальніше...

Класифікація рівнів управління (менеджмент)

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 186 |

менеджментКонтрольна робота з менеджменту: Класифікація  рівнів управління.

   Розподіл праці є якісним розмежуванням і відокремленням різних видів робіт, що закріплюються за суб’єктами, які можуть їх виконувати більш кваліфіковано та з меншими зусиллями, що в цілому сприяє зниженню витрат організації. Розподіл праці поділяється на горизонтальний та вертикальний.

Горизонтальний розподіл праці відноситься до тих видів та підвидів робіт, які організація здійснює згідно зі своїм призначенням, для того щоб працівник міг досить швидко та легко опанувати свою ділянку трудового процесу. Такий розподіл спричиняє утворення в організації підрозділів, що спеціалізуються на різних видах діяльності, при цьому визначає організаційну структуру підприємства та можливості її ефективної організації.

Детальніше...

Протосоціологічні погляди епохи Просвітництва

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 485 |

епоха просвітництваПисьмова доповідь  на тему: Протосоціологічні погляди епохи Просвітництва

   У XVIII ст. продовжують побутувати соціально-утопічні погляди на розвиток суспільства, втілюючись у теоріях утопічного соціалізму Жана Мельє, Мореллі, Леже-Марі Дешан, які своєрідно трактували природне право, заперечували суспільний договір і вважали необхідною народну революцію для зміни існуючого державного устрою.

   Тоді ж виникли концепції філософії історії, у лоні яких формувалися теорії про державу, право, суспільство, відображався історичний процес через поєднання аналізу суспільних явищ, подій, фактів історії культури та їх філософське узагальнення у працях Франсуа Гізо, Огюста Т´єррі, Луї П´єра, Томаса Джефферсона, Олександра Гамільтона, Джамбаттіста Віко.

Детальніше...

Методи очистки та утилізації гнойових стоків

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 443 |

Контрольна робота з екології  на тему: Методи очистки та утилізації гнойових стоків

   Виведені за межі тваринницьких приміщень гнойові стоки підлягають утилізації. Рідкий гній транспортують пересувними засобами або насосами. Ряд технологічних схем передбачає розподіл рідкого гною на тверду й рідку фракції.

       Тверду фракцію складають на спеціальних майданчиках для нагромадження, карантинування, біотермічного знезаражування і вивозять на сільськогосподарські поля під заорювання.

Рідку частину (стічні води) відвозять у ємкості-сховища, безпосередньо на поля до очищення і поливу культур дощувальними установками або стаціонарними системами зрошення. Стічні води очищають механічними і біологічними методами.

Детальніше...

Порівняльний аналіз сонетів П’єра де Ронсара та Жоашена дю Белле.

 E-mail | Категорія: Контрольні | Перегляди: 636 |

П'єр РонсарКонтрольна робота із зарубіжної літератури.

Завдання: Зробити порівняльний аналіз сонетів П’єра  де Ронсара та Жоашена дю Белле.

    У добу Відродження сонет стає володарем серед ліричних жанрів. До нього звертаються майже всі ренесансні поети: П’єр Ронсар, Жоашен дю Белле, Лопе де Вега, Луїс де Камоенс, Вільям Шекспір тощо. Ронсар та Дю Белле були представниками поетичної школи Плеяда, але були дуже різними за своєю тематикою та характером творів. 

       На творчість Ронсара помітний вплив справила антична література. Перший сонетний цикл про світ людських почуттів «Кохання до Касандри» (1552- 1553) Ронсар створює під великим впливом сонетів Петрарки. Він досконало розробляє сонет і стає видатним майстром цього літературного жанру. 

Детальніше...